Dead Space 2

Dead Space 2 to oficjalna kontynuacja jednego z najlepszych survival horrorów ostatnich lat. Producentem gry jest studio Visceral Games.

Wydarzenia przedstawione w sequelu mają miejsce w trzy lata po dramacie, który rozegrał się na pokładzie frachtowca USG Ishimura. Gracz ponownie wciela się w postać Isaaca Clarka, który jako jedyny przetrwał tamtą masakrę. Nasz bohater wpada jednak prosto z deszczu pod rynnę, gdyż stacja kosmiczna Sprawl, do której udało mu się dotrzeć, w niedługim czasie zostaje zaatakowana przez plagę krwiożerczych Necromorphów. Koszmar Isaaca rozpoczyna się na nowo.

Autorzy: Manuel Czaszka, twig, Machiner, Norek, ffgriever, rysiu.


Plik
DS2PL.7z

Pobierz

 • Sebastian Guminiczak

  Ostatnimi czasy ukończyłem pierwszą część przygód Isaaca Clarka i nie potrafiłbym zostawić tej historii w tak bardzo nie określonym „punkcie” zastanowienia, co tam naprawdę dzieje się teraz z głównym bohaterem. Mam nadzieję, że spolszczenie mnie nie zawiedzie. Bo gdy już korzystam z państwa prac, to zawsze pojawia się uśmiech na mojej twarzy :) Pozdrawiam.

  • Marcin

   Hej :) O co chodzi z brakiem napisów w menu ? Mam ten sam problem :(

   • Niestety dokładnie nie pamiętam z czym ten problem się jadło, ale mam nadzieję, żę pomoże Ci mój wpis forumowy, który stworzyłem po poprawnym zainstalowaniu spolszczenia.

    „Zmieniłem nazwy plików: DS2DAT1.DAT na DS2DAT2 i DS2DAT0.DAT na DS2DAT1.DAT

    Innych plików nie ruszałem. Później należy wkleić plik z spolszczenia: DS2DAT0.DAT i wszystko śmiga.

    Jedyne co mnie zmyliło w instrukcji to ten opis: „1. zmieniamy nazwę plików DS2DATX.DAT w folderze gry na DS2DATX+1.DAT. Przykład
    DS2DAT1.DAT –> DS2DAT2.DAT”

    Przykładem powinno być: DS2DAT0.DAT –> DS2DAT1.DAT

    Wiem, że to drobnostka, ale mnie samego to zmyliło. Na przyszłość mam nauczkę, aby sprawdzić również wielkość podmienianych plików ;)”

    Pozdrawiam.