Okami

Okami to produkcja ze stajni Clover Studios. Głównym założeniem gry jest oparcie jej wizualno-klimatycznego stylu na starojapońskiej sztuce malarskiej sumi-e, charakteryzującej się specyficzną kreską oraz paletą barw. Graficzny styl Okami w dużym stopniu stanowi o jej oryginalności i specyficznym klimacie.

Gracz wciela się w rolę wilka Amaterasu, będącego wcieleniem bogini słońca o takim samym imieniu. W przygodach wspierać nas będzie latający wkoło duszek Issun, który będzie wypowiadał się w naszym imieniu w dość częstych w trakcie gry dialogach z NPC. Naszym głównym zadaniem jest unicestwienie demona, przez którego Kraj Kwitnącej Wiśni ogarnięty został przez mroczne, złe siły. Nasz niosący esencję życia wilk zmierzy się z nimi zarówno bezpośrednio (TPP-owe sekwencje walk), jak i w ciągu różnych zagadek przygodowo-logicznych oraz fragmentów platformowych.

Autorami łatki są ffgriever, Berion i Norek.


Plik
patchuj_10c.exe

Pobierz

  • Bart

    Mam pytanie do twórcy spolszczenia. Pojawiła się plotka która pewnie okaże się prawdziwa że w grudniu OKAMI HD ma być wydane ponownie na PS4 i XO w wersji pudełkowej w grudniu 2017. Czy moglibyście się skontaktować z Cenegą czyli polskim dystrybutorem gier Capcomu i zaoferować swoje spolszczenie aby było dodane do oficjalnego wznowienia OKAMI na PS4 i XO? Ewentualnie z europejskim oddziałem Capcomu.