Księga czwarta Dreamfall Chapters już w polskiej odsłonie!

Fani Dreamfall Chapters zdążyli już zapewne ochłonąć po październikowej premierze spolszczenia do Księgi trzeciej, dlatego by ponownie podgrzać atmosferę w ten jesienny czas, oddajemy w Wasze ręce polonizację przedostatniej części tej epizodycznej przygodówki!

Potrzeba było trzech tłumaczy i grafików oraz dwóch korektorów, testerów i techników (a niektórzy członkowie zespołu żonglowali umiejętnościami na kilku polach naraz!), by „Odkrycia” ujrzały światło dzienne już miesiąc po premierze spolszczenia do poprzedniej księgi.

Dołożyliśmy wszelkich starań, byście raz jeszcze zatopili się w świecie Stark i Arkadii, ciesząc oczy spolszczonymi z najwyższą starannością teksturami i liniami dialogowymi wolnymi od błędów. Mamy nadzieję, że udało nam się sprostać temu niełatwemu, wbrew pozorom, zadaniu. Ocenę pozostawiamy Wam, a wszelkie opinie i uwagi z największą chęcią przeczytamy.

3

By zapoznać się z przedostatnią księgą Dreamfall Chapters – „Odkrycia” po polsku, zapraszamy do odwiedzenia Pobieralni:

Dla przypomnienia: w przypadku wersji GOG oraz Humble Bundle wymagana jest ręczna zmiana ścieżki instalacyjnej.

Wersje 64-bitowe:

 • „%SystemDrive%\GOG Games\Dreamfall Chapters” (np. „C:\GOG Games\Dreamfall Chapters”) → GOG   lub
 • „%Program Files (x86)%\Dreamfall Chapters” (np. „C:\Program Files (x86)\Dreamfall Chapters”) → Humble Bundle.

Wersje 32-bitowe:

 • „%SystemDrive%\GOG Games\Dreamfall Chapters” (np. „C:\GOG Games\Dreamfall Chapters”) → GOG   lub
 • „%Program Files%\Dreamfall Chapters” (np. „C:\Program Files\Dreamfall Chapters”) → Humble Bundle.

Pamiętajcie również, by przed nałożeniem najnowszej łatki polonizacyjnej sprawdzić spójność plików gry! Szczegółowa instrukcja przeprowadzenia tej procedury autorstwa MasterAlvaro dostępna tutaj.

Po raz czwarty zapraszamy Was do kontynuacji przygody wraz z Zoë i Kianem. I po raz czwarty mamy nadzieję, że odpowiecie na to zaproszenie twierdząco…

Udanej rozgrywki!

Premiery

O autorze

Izzie

Tłumaczka, korektorka, testerka.

 • Andreas Jasinski

  Kolejna świetna wiadomość grę co prawda nabyłem niedawno ale to dlatego, że była/jest niezła cena . Co prawda gry na oczy jeszcze nie widziałem a to dlatego, że poczekam nad waszym finalnym genialnym wkładem i sobie na spokojnie zagram całą opowieść, bo z takim tempem waszej pracy to z pewnością można do końca roku się spodziewać księgi piątej?

  • Izzie

   Miło zobaczyć taki entuzjazm i zaufanie w naszą stronę, dzięki. :) Nie będę zapeszać, bo pewnośni nigdy nie ma. Nie wiadomo, co może zdarzyć się po drodze, o czym przy okazji tego projektu już się niejednokrotnie przekonaliśmy. Fakty są takie, że Dreamfall jest już przetłumaczony w 100%, przez długi weekend być może uda się zrobić korektę Księgi 5 i wtedy od przyszłego tygodnia ruszą testy, ale nie jestem w stanie powiedzieć, czy zajmą one miesiąc, czy dłużej.

 • Patryk Latopolski

  Jesteście świetni!!!
  Pora zakończyć podróż, która zaczęła się 16 LAT TEMU!!!

  Dzięki wielkie za ten cudowny prezent na święta.