[PC] Dead Space 2

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PC] Dead Space 2

Postautor: Manuel Czaszka » 28 lip 2011, o 17:47

Korzystając z okazji zwrócę uwagę na zabawne zjawisko. Teraz, gdy spolszczenie zostało wydane, wszyscy piszą sympatyczne posty, padają miłe słowa, podziękowania, itd.

Jednak w chwili, gdy spolszczenie było w trakcie produkcji i gdy siedzieliśmy po nocach borykając się z różnymi problemami przy tłumaczeniu, zamiast tych miłych słów padały raczej całkiem inne. Wtedy pod naszym adresem padały wyzwiska.

Ot, taka mała refleksja.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

poostman
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2011, o 08:57

Re: [PC] Dead Space 2

Postautor: poostman » 28 lip 2011, o 17:55

Panowie czapki z głów ,Wielkie Dzięki dla twórców tego spolszczenia

RadolSzczecin
Posty: 77
Rejestracja: 26 lip 2011, o 21:20

Re: [PC] Dead Space 2

Postautor: RadolSzczecin » 28 lip 2011, o 18:03

Korzystając z okazji zwrócę uwagę na zabawne zjawisko. Teraz, gdy spolszczenie zostało wydane, wszyscy piszą sympatyczne posty, padają miłe słowa, podziękowania, itd.

Jednak w chwili, gdy spolszczenie było w trakcie produkcji i gdy siedzieliśmy po nocach borykając się z różnymi problemami przy tłumaczeniu, zamiast tych miłych słów padały raczej całkiem inne. Wtedy pod naszym adresem padały wyzwiska.

Ot, taka mała refleksja.
Najlepszym wyjściem na początku jest ogłosić że projekt upadł i spolszczenia nie będzie,zamknąć temat a we własnym gronie zainteresowanych "po cichu" działać dalej.
Nie będzie głupich pytań i postów.
Wydany projekt będzie tym bardziej miłą niespodzianką.

p.s.
Wielki szacunek dla Wszystkich,którzy brali udział w tworzeniu spolszczenia do Dead Space 2.
Dzięki!

-TraXsoN-
Kali jeść, Kali pić
Posty: 23
Rejestracja: 13 lut 2011, o 18:09

Re: [PC] Dead Space 2

Postautor: -TraXsoN- » 28 lip 2011, o 18:17

Dzięki po 7 miesiącach wreszcie jest ;)

Myślałem, że minęło 5 miesięcy :) - N.

Awatar użytkownika
TTTr96
Posty: 77
Rejestracja: 7 lis 2010, o 18:07
Kontakt:

Re: [PC] Dead Space 2

Postautor: TTTr96 » 28 lip 2011, o 18:22

Brawa dla wszystkich którzy poświęcili swój cenny czas na tłumaczenie. Zaraz się zabiorę za instalacje Dead Space'a 2, bo aktualnie jest usunięty. Postaram się wyłapać literówki, tylko coś czuję, ze prawdopodobieństwo pojawienia się takowej jest równe niemalże zeru. :) Wielkie dzięki dla tłumaczy.

dzidziusnh
Posty: 4
Rejestracja: 1 lip 2011, o 17:36

Re: [PC] Dead Space 2

Postautor: dzidziusnh » 28 lip 2011, o 18:32

Wspaniała robota .Życzę wytrwałości w następnych projektach bo umiejętności na pewno wam nie brakuje.Pozdrawiam....

Sharker
Posty: 3
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:10

Re: [PC] Dead Space 2

Postautor: Sharker » 28 lip 2011, o 18:36

Ja tam cierpliwie czekałem i nic nie pisałem w żadnym z tematów o polonizacji DS2.
Ale opłacało się bo w końcu mogę zagrać po polsku i wielkie DZIĘKI dla twórców spolszczenia.

-TraXsoN-
Kali jeść, Kali pić
Posty: 23
Rejestracja: 13 lut 2011, o 18:09

Re: [PC] Dead Space 2

Postautor: -TraXsoN- » 28 lip 2011, o 18:37

Panowie nie wiem czy to jakiś bład lecz w tym filmie co było w dead space 1 mam napisy ale już w samej grze nie mam co się dzieje mam orginalną grę dziś kupioną. ps. ort ;)

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: [PC] Dead Space 2

Postautor: bemberg » 28 lip 2011, o 18:40

Jesteś pewny, że akurat dziś kupiłeś oryginalną grę? Jeśli nie, nie rób niepotrzebnego zamętu... W ustawieniach gry masz włączone napisy?
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

-TraXsoN-
Kali jeść, Kali pić
Posty: 23
Rejestracja: 13 lut 2011, o 18:09

Re: [PC] Dead Space 2

Postautor: -TraXsoN- » 28 lip 2011, o 18:40

tak dziś kupiłem mam włączone napisy w ustawieniach


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości