[PC] Dead Space 2

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
SmoQ88
Posty: 7
Rejestracja: 22 cze 2011, o 09:06

Re: [PC] Dead Space 2

Postautor: SmoQ88 » 4 sie 2011, o 06:05

Tak zgadza się moje niedopatrzenie...

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Dead Space 2

Postautor: Norek » 4 sie 2011, o 08:39

Jeśli komuś nie chce się klikać na wszystkie obrazki - zwłaszcza te które nie zostały przez z głaszającego opisane - to spoko, niech wrzuca - lepiej dostać dwa czy trzy razy to samo niż nie dostać wcale :)

Dzięki wszystkim podrzucającym materiały!
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
silentbob
Posty: 6
Rejestracja: 25 lip 2011, o 16:56

Re: [PC] Dead Space 2

Postautor: silentbob » 4 sie 2011, o 12:23

Skoro te dwa:
http://img189.imageshack.us/img189/6996 ... 201081.jpg
http://img42.imageshack.us/img42/6812/d ... 201480.jpg
to nie błędy, to co mogłem zrobić nie tak. Zgodnie z instrukcją, cyfry zawarte w nazwach plików dat zwiększyłem o jeden i w to miejsce wrzuciłem plik spolszczenia. Oto rozmieszczenie plików w folderze z grą:
http://img600.imageshack.us/img600/4166/beztytuufd.jpg
Z góry dziękuję za pomoc.
Obrazek

nbf
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2011, o 16:26

Re: [PC] Dead Space 2

Postautor: nbf » 4 sie 2011, o 14:57

Ludzie, ogarnijcie się, jak dla mnie to jest jedno z najlepszych spolszczeń które miałem przyjemność pobrać i zagrać, pomijam fakt ze czekałem na to spolszczenie, i odpuściłem sobie grę DS2 w połowie gry po premierze jak tylko usłyszałem ze ta ekipa się za to zabrała. czysta profesjonalna robota, jakie "e" na "ę" czy "a" na "ą" na takie szczegóły nie zwraca sie uwagi, Panowie ekipa która robiła spolszczenie do gta 4, a tez niby dupny projekt, do piet wam nie dorastają, wielki respekt za wasza prace, wczoraj łykłem od razu 4 rozdziały i gdyby dzieci sie nie pobudziły było by lepiej, pozdro i wielki szacun dla was, ze sa ludzie którym nie jest potrzebne spolszczenie, a potrafią zrobić coś za darmo dla innych,

ap ropo za darmo

jestem tu nowy, przypadkiem trafiłem na ta stronę szukając spolszczenia kilka tygodni temu, można jakiegoś linka prosić do posta jak można wspomóc wasz serwer finansowo, albo choć przelać na jakiegoś browara dla tłumaczy

Olivaw
Posty: 7
Rejestracja: 28 lip 2011, o 16:26

Re: [PC] Dead Space 2

Postautor: Olivaw » 4 sie 2011, o 15:21

Kolego silentbob układ plików faktycznie masz ok, ale masz wgrany na oryginalną wersję crack lub używasz pirat. I tu może leży problem. Chyba nic innego nie wymyślimy tylko kup oryginał i sprawdź działanie spolszczenie. Mam legalną wersję i wszystko działa jak należy, takie błędy jakie opisujesz nie występują.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Dead Space 2

Postautor: Norek » 4 sie 2011, o 15:42

Bardzo dziękuję za miłe słowa, nbf.

Jak już wspominałem kilka razy, ostało się trochę błędów, ale dzięki rysiowi udało się wyłapać chyba z 10 razy tyle, ile póki co mam w folderze do poprawek nadesłanych przez Was.
Staramy się zawsze wydawać spolszczenia na najwyższym poziomie, który sami sobie narzuciliśmy - mam więc nadzieję, że kolejna wersja łatki będzie już tą ostateczną.

My nie rywalizujemy z innymi grupami tłumaczeniowymi. Wiemy, że GTA4 to spory projekt, przy którym pracowało sporo osób i z tego co widziałem, naprawdę przyzwoicie im to przyszło. Nie miałem niestety okazji (ani potrzeby:) zagrać po polsku, ale myślę, że to solidna robota, patrząc na screeny.

Co do płacenia komukolwiek i czegokolwiek - był kiedyś temat temu poświęcony, ale to raczej były takie jakieś dywagacje, czy coś ;) Nic konkretnego. Nasze spolszczenia robimy za darmo i za darmo możecie je pobierać, bez żadnych opłat czy konieczności rejestrowania się. No i brak u nas jakichkolwiek reklam :)

W każdym razie bardzo dziękuję za propozycję. Możesz nas wspierać w inny sposób - po prostu tu zaglądaj, może znajdziesz coś jeszcze dla siebie.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
silentbob
Posty: 6
Rejestracja: 25 lip 2011, o 16:56

Re: [PC] Dead Space 2

Postautor: silentbob » 4 sie 2011, o 16:04

Dokładnie to pożyczyłem tą grę od kumpla, który jest wręcz maniakiem na temat tej gry i nie obędzie się bez niej nawet przez tydzień. Dlatego gram z crackiem. No cóż trudno się mówi.
Jeżeli znajdę jakieś błędy w stylu "rekrutywacji" :p to dam znać.
Obrazek

rysiu
Posty: 25
Rejestracja: 12 maja 2011, o 22:26

Re: [PC] Dead Space 2

Postautor: rysiu » 4 sie 2011, o 16:07

Ciężko mi powiedzieć co jest problemem, może ich być wiele:
-piracka wersja
-błąd w instalacji spolszczenia
-nietypowa wersja gry (mody, dlc, wersja językowa, wersja gry, itp...)

Ja osobiście mam zupełnie inny układ plików, wersja EDAM np. posiada tylko jeden wybrany język, układ plików i folderów jest inny, więc nie mam możliwości sprawdzić co jest nie tak.
Tak wygląda mój układ plików:
http://img705.imageshack.us/img705/2486/ukladplikow.jpg

Staram się sprawdzać większość błędów które przysyłacie, opisywać czy są potwierdzone, kiedy występują, oraz zaznaczać jakie nie wystąpiły. Jak skończę przechodzić kolejny raz grę prześlę te wszystkie błędy w jednej paczce, powinno to pomóc w korekcie.

Jeżeli nie chce wam się sprawdzać czy był raportowany błąd to śmiało zamieszczajcie (ja je opisuje więc pamiętam czy to już robiłem, czy też nie, to żaden problem), wystarczy że zachowacie odrobinę zdrowego rozsądku:-)

Awatar użytkownika
silentbob
Posty: 6
Rejestracja: 25 lip 2011, o 16:56

Re: [PC] Dead Space 2

Postautor: silentbob » 4 sie 2011, o 16:27

Już rozumiem. Jeżeli u kogoś występują takie błędy jak u mnie, to należy pozmieniać cyfry w plikach .dat następująco:
DS2DAT0.DAT - plik spolszczenia
DS2DAT1.DAT, DS2DAT2.DAT - pozostawiamy bez zmian
DS2DAT3.DAT - zmieniamy na DS2DAT6.DAT
DS2DAT4.DAT - zmieniamy na DS2DAT7.DAT
DS2DAT5.DAT - zmieniamy na DS2DAT8.DAT
DS2DAT6.DAT - zmieniamy na DS2DAT9.DAT
U mnie to podziałało. Podziękowania dla Rysia za jego wygląd systemu plików. Życzę powodzenia i dobrej zabawy :)
Obrazek

Olivaw
Posty: 7
Rejestracja: 28 lip 2011, o 16:26

Re: [PC] Dead Space 2

Postautor: Olivaw » 4 sie 2011, o 16:59

Jeszcze dwa spostrzeżenia:
- sklep - chyba coś z opisem i położeniem teksu
http://imageshack.us/photo/my-images/814/snap07.jpg/
- czy tu ma być jakiś opis ? - to rozdział 10 USG Ishimura - pomieszczenie odkażania
http://imageshack.us/photo/my-images/88/snap08.jpg/

Idę dalej jak nie zginę to może prześlę kolejne uwagi :)


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości