[PC] Corsix Theme Hospital

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
mziab
Posty: 460
Rejestracja: 20 maja 2008, o 23:11
Grupa: mteam
Kontakt:

Re: [PC] Corsix Theme Hospital

Postautor: mziab » 14 sty 2012, o 18:22

Nieprawidłowa ścieżka to jedyne, co mi przychodzi do głowy. Wtedy nie wyświetlą się żadne nowe tłumaczenia, tylko te, które były pierwotnie dołączone z Theme Hospital. Istnieje też możliwość, że masz starą wersję CorsixTH bez wsparcia dla czcionek TrueType, ale to wydaje mi się mało prawdopodobne.
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." - Lew Tołstoj

Daner
Posty: 8
Rejestracja: 6 wrz 2008, o 13:09

Re: [PC] Corsix Theme Hospital

Postautor: Daner » 14 sty 2012, o 18:49

Dzięki za pomoc, potem się z tym pobawię.

qamil
Posty: 2
Rejestracja: 6 mar 2012, o 13:06

Re: [PC] Corsix Theme Hospital

Postautor: qamil » 6 mar 2012, o 13:14

Witam. Zarejestrowałem się tutaj właśnie z powodu problemów z tym spolszczeniem (w samą grę grałem jeszcze na PSX, więc z sentymentu chciałbym sobie zagrać teraz :)). Jest ono już zamieszczone razem z najnowszą wersją gry (beta 8), jednak powoduje problemy. Przy wypakowaniu go z archiwum nie ma języka polskiego na liście, przy instalacji z pliku exe ustawia się on automatycznie (w configu edytuje linijkę "language = [[Polish]]"), jednak przez to gra się nie włącza. Poniżej screen do błędu jaki wywala:
http://img694.imageshack.us/img694/2153/errorqp.png
Macie jakieś pomysły co z tym fantem zrobić?

Awatar użytkownika
mziab
Posty: 460
Rejestracja: 20 maja 2008, o 23:11
Grupa: mteam
Kontakt:

Re: [PC] Corsix Theme Hospital

Postautor: mziab » 6 mar 2012, o 13:56

Musisz ustawić czcionkę tak jak pokazywałem tutaj.
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." - Lew Tołstoj

qamil
Posty: 2
Rejestracja: 6 mar 2012, o 13:06

Re: [PC] Corsix Theme Hospital

Postautor: qamil » 6 mar 2012, o 18:17

Oj, moja głupota... Edytowałem ścieżkę do czcionki w config.txt, ale nie usunąłem "--: przed nią. Pierwszy raz się spotkałem z takim znacznikiem komentarza, zwykle to chyba "//", no ale najważniejsze że działa wszystko :) Dzięki za pomoc :)


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości