[PC] L.A. Noire

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Ysska
Kosiarka umysłów
Posty: 103
Rejestracja: 14 lip 2009, o 20:03

Re: [PC] L.A. Noire

Postautor: Ysska » 1 mar 2015, o 16:16

Oprócz BDIP pracowały nad tym projektem osoby zrzeszone niegdyś wokół strony lainore.pl. Miło byłoby choćby o nich wspomnieć, bo trudno mi uwierzyć, że cały ich dorobek był aż tak słaby, by wszystko poszło do kosza.

Wiadomo również o co najmniej jednej osobie, która już członkiem BDIP nie jest, a przy spolszczeniu pracowała. Tym bardziej należałoby podać pełną (choćby nickową) listę twórców, bo póki co to do żony Cezara[*] towarzystwu daleko. Tak dla wyczyszczenia niejasności.

[*] - to ta, która zgodnie z przysłowiem jest poza wszelkim podejrzeniem.
Na harfach morze gra - kłębi się rajów pożoga -
i słońce - mój wróg, słońce! - wschodzi, wielbiąc Boga.

Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: [PC] L.A. Noire

Postautor: Śledziks » 1 mar 2015, o 17:58

Podejrzewam, że albo sami już nie wiedzą, kto brał udział w spolszczeniu, albo po prostu nie chcą podawać autorów, bo jest to dość niewygodny temat. Myślę raczej, że obie opcje są przynajmniej po części prawdziwe. Po pierwsze lista byłaby strasznie długa i to tylko jeszcze bardziej ośmieszałoby grupę, że w tyle osób tak długo to schodziło, a po drugie to po prostu nie wymienią ani mnie, ani np. Kosy, bo ośmieliliśmy się przeciwstawić wielce panującemu guru grupy i zostaliśmy "wyklęci". Nie jesteśmy jedynymi takimi osobami, więc pewnie po prostu nie chcą publikować listy autorów. Oczywiście jest jeszcze szansa na to, że nasze teksty poszły do kosza (czyli tak na oko 70% całości*) i dlatego prace nad spolszczeniem przeciągnęły się o rok. Ale wtedy nie mieliby powodów do nieujawniania listy autorów, a przecież cały czas to robią i wymieniają wszystkich nie tylko z nicków, ale z imion i nazwisk. Śmierdzi to na kilometr, ale co ja tam wiem.

*chodzi mi o wszystkie osoby, które brały udział w spolszczeniu, a nie należą już do grupy.

Awatar użytkownika
seraf5
Posty: 181
Rejestracja: 21 sty 2012, o 18:09

Re: [PC] L.A. Noire

Postautor: seraf5 » 1 mar 2015, o 19:44

Nie wiem czy zauważyliście, ale oni zapowiedzieli spolszczenia do TWAU i TWD... Oni chyba próbują (nieudolnie) udawać, że nie istnieje taka grupa jak GPP.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] L.A. Noire

Postautor: Norek » 1 mar 2015, o 21:52

Wszelkie wątpliwości powinno rozwiać to:
Spolszczenie do obu sezonów The Walking Dead jest już od dawna, więc po co kolejny raz spolszczać? Czy coś mi się pomyliło?
Ale nie nasze i od nikogo ze społeczności PlayLoc, więc w naszych oczach nie istnieje. Poza tym robimy spolszczenia na potrzeby PC oraz (!) Androida, a nie tylko na PC.
Buta i chamstwo bije z tego komentarza, ale wiadomo, jest 5 minut sławy, to można sobie pozwolić :)
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
seraf5
Posty: 181
Rejestracja: 21 sty 2012, o 18:09

Re: [PC] L.A. Noire

Postautor: seraf5 » 2 mar 2015, o 16:29

Jedyne co uda im się uzyskać w oczach fanów, to ośmieszenie - nie dość, że robią nadal spolszczenie do GoT EP. 2, które wy udostępniliście kilka tygodni temu, to teraz jeszcze robią spolszczenie, do gry, do której już powstało. Równie dobrze mogliby powiedzieć, że tworzą spolszczenie do np. Skyrima, który jest PL "bo oni nie robili to dla nich ono nie istnieje". Ciekawe co jeszcze wymyślą :E .

wik1992
Posty: 64
Rejestracja: 13 wrz 2009, o 16:39

Re: [PC] L.A. Noire

Postautor: wik1992 » 14 mar 2015, o 09:27

Wersja na xbox'a możliwa?

GraczR
Posty: 8
Rejestracja: 25 sie 2015, o 14:35

Re: [PC] L.A. Noire

Postautor: GraczR » 15 sty 2016, o 12:32

Moglibyście wrzucić to spolszczenie na fileshark.pl i także spolszczenie do Bully Scholarship Edition? Bo jak wchodzę na playloc.pl to pojawia mi się ostrzeżenie że to niebezpieczna strona i nie chcę tam wchodzić.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] L.A. Noire

Postautor: Norek » 15 sty 2016, o 12:51

Bo to jest niebezpieczna strona i oprócz botów, administracji i ich znajomych/chłopców na posyłki, nikt nie chce tam wchodzić.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 799
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: [PC] L.A. Noire

Postautor: ikskoks » 15 sty 2016, o 13:30

Bo to jest niebezpieczna strona i oprócz botów, administracji i ich znajomych/chłopców na posyłki, nikt nie chce tam wchodzić.
Kłamstwa i pomówienia. Standard. ;)
Moglibyście wrzucić to spolszczenie na fileshark.pl i także spolszczenie do Bully Scholarship Edition? Bo jak wchodzę na playloc.pl to pojawia mi się ostrzeżenie że to niebezpieczna strona i nie chcę tam wchodzić.
Proszę:
http://ikskoks.pl/IKS_DUZY_DOWNLOAD/Bul ... ion_PL.zip
http://ikskoks.pl/IKS_DUZY_DOWNLOAD/L.A._Noire_PL.zip

GraczR
Posty: 8
Rejestracja: 25 sie 2015, o 14:35

Re: [PC] L.A. Noire

Postautor: GraczR » 15 sty 2016, o 13:50

@up
Dzięki bardzo


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości