[PC] Jedi Academy

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Serech Sken
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2012, o 13:54

[PC] Jedi Academy

Postautor: Serech Sken » 23 sty 2012, o 20:42

Zostałem upoważniony do zapodania nowej wersji spolszczenia Jedi Academy produkcji Neoblasta. Spolszczenie nie może być publikowane poza KOTOR2.PL i GrajpoPolsku.pl bez zgody autora. Plik wymaga patcha 1.01, choć może działać bez niego.
Załączniki
AkademiaJedi-Install.zip
(1.71 MiB) Pobrany 4645 razy

ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: [PC] Spolszczenie Jedi Academy

Postautor: ffgriever » 27 sty 2012, o 19:16

To na pewno odpowiednie pliki? Sprawdziłem tylko początek i znalazłem całkiem sporo byków jak na poprawioną wersję. Ogólnie spolszczenie jest w porządku.

PS. Jedi Academy na naprawdę szybkim sprzęcie i win7 64bit działa tragicznie. Nie mam problemów na o wiele słabszym laptopie ze starym, mobilnym geforcem (taki sam OS). Problem jest więc pewnie w tym, w czym zawsze. Stare gry pod opengl nie tolerują nowych radeonów.

PPS. Jakimś rozwiązaniem jest wyłączenie vsync, wtedy gra idzie ile fabryka dała bez najmniejszych spowolnień (a dokładniej ile limit ustalony w configu), tylko tearing wtedy straszny, więc to rozwiązanie odpada.

Serech Sken
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2012, o 13:54

Re: [PC] Spolszczenie Jedi Academy

Postautor: Serech Sken » 28 sty 2012, o 11:21

Napisz coś więcej o tych bykach, to skontaktuje się z Neoblastem. co do gry spróbój odpalić ją w trybie zgodności z Winxp i z uprawnieniami administratora, może to coś da.

ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: [PC] Spolszczenie Jedi Academy

Postautor: ffgriever » 29 sty 2012, o 16:21

Znalazłem dwa ortografy, trochę brakujących przecinków, chyba trafiła się jakaś literówka, ale nie zwróciłem dobrze uwagi. W dodatku w dwóch czy trzech miejscach tekst był ucięty (nie było kontynuacji - leciał dźwięk, nie było tekstu). Są też sprawy stylistyczne, ale tych się nie będę czepiał, bo każdy coś tam sobie upatrzył, przyzwyczaił się do konkretnego układu czy brzmienia (dla mnie Sith Lordowie brzmi co najmniej dziwnie - we wszelkiej literaturze widziałem Lordowie Sith, co brzmi bardziej naturalnie, ale rozumiem, że przyzwyczajenie do angielskiej wersji może sprawiać, że komuś to pierwsze wydaje się lepszym rozwiązaniem).

W tej chwili nie bardzo mam czas grać, ale jeśli autor jest zainteresowany korektą, to porobię screeny, gdy już będę grał. Jeśli nie ma zainteresowania, nie będę się wysilał. Spolszczenie jest ogólnie dobre. Ma niedoróbki, ale nikt nie jest doskonały. Zawsze łatwiej znaleźć błędy w czyjejś pracy niż w swojej (dlatego tak trudno robi się korektę własnego tekstu).

Serech Sken
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2012, o 13:54

Re: [PC] Spolszczenie Jedi Academy

Postautor: Serech Sken » 29 sty 2012, o 20:09

Zapytam go o poprawki, ale zrób te foty, to mu je prześlę i tak.

Serech Sken
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2012, o 13:54

Re: [PC] Spolszczenie Jedi Academy

Postautor: Serech Sken » 1 lut 2012, o 11:27

Mam błogosławieństwo Neoblasta na poprawki, przesyłacie mi fotki w tym topicu a ja będę je nakładał. Aha być może będę potrzebował pomocy do instalatora w tej sprawie proszę o kontakt PW

paroc26930
Posty: 28
Rejestracja: 2 cze 2023, o 08:48

Re: [PC] Jedi Academy

Postautor: paroc26930 » 23 gru 2023, o 20:45

Spolszczenie nie dziala na wersji Steam, a w zwiazku z wydanym modem SteamVR na VR wlasnie chcialem pograc po Polsku :D

Istnieje opcja dostosowania spolszczenia pod wersje Steam?

Serech Sken
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2012, o 13:54

Re: [PC] Jedi Academy

Postautor: Serech Sken » 9 sty 2024, o 14:38

Działa na Win 11. Stan na 09.01 2024 r.
1. Zainstaluj grę, a potem spolszczenie, które powinno wynaleźć ścieżkę instalacji gry.
2. Odpal grę najpierw ze skrótu Steamowego, aby steam doinstalował DirectX.
3. Rzeczywiście skrót do spolszczenia się krzaczy, ale odpalając ze skrótu Steamowego, gra powinna działać, na wszelki wypadek wejdź w tryb zgodności i zaznacz uruchamianie jako administrator i uruchamianie w trybie zgodności z WinXP sp2. {Dla niekumatych: klikając prawym przyciskiem myszy na skrócie i w zakładce zgodność. Następnie wciskamy zastosuj i ok.}
4. Będąc już w menu gry wchodzimy w opcję SETUP, a w zakładce OPTIONS znajdujemy linijkę TEXT i tam zmieniamy opcję na Polski. Niżej jest jeszcze opcja NAPISY i wybieramy W TRYBIE FILMU (aby napisy się wyświetlały w czasie cutscenek).
5. Graj i ciesz się grą.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości