[NDS] Inkheart

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
vigo
Posty: 51
Rejestracja: 4 wrz 2009, o 12:06
Grupa: minDStorm

[NDS] Inkheart

Postautor: vigo » 7 kwie 2012, o 11:09

Obrazek

Grupa minDStorm chciałaby zaprezentować kolejny tytuł, który jest prawie na ukończeniu. Oczywiście mowa o grze przygodowej Inkheart. Prace trwają już od kilku miesięcy. Za tłumaczenie jestem odpowiedzialny ja oraz Usiula. Teskt jest już całkowicie przetłumaczony. Polska czcionka także jest gotowa.

Z grafiką jest jednak mały problem. Otóż, na początku gry trzeba wybrać flagę kraju. Niestety, nie udało mi się wstawić polskiej flagi, dlatego też trzeba wybrać angielską. Menu także jest po angielsku, reszta natomiast już po polsku.

Rozpoczęły się już beta testy. Wszyscy zainteresowani niech uzbroją się w cierpliwość.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ZlyPrzycisk
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 19:10

Re: [NDS] Inkheart

Postautor: ZlyPrzycisk » 14 kwie 2012, o 23:14

Muszę przyznać, że nigdy nie słyszałem o tym tytule. Jednak wyczekuję obu spolszczeń tak jak napisałem o tym w temacie związanym z From The Abbys. Przez nadejście polonizacji zainteresowałem się całkiem nowymi grami, z którymi nigdy nie miałem styczności. Tak sobie myślę. Skoro spolszczenie zachęciło mnie do całkiem nowej gry to tak naprawdę w ile wybitnych tytułów nie zagrałem z powodu obcojęzycznej wersji. Fakt, angielski znam na poziomie podstawowym i co nieco zrozumiem, ale skoro ktoś zainteresował się daną grą na tyle, że w planach ma wydanie łatki polonizacyjnej, to tak naprawdę gra musi być interesująca. Przykładem mogą być pierwsze dwie części Dementium. Po moim "pierwszym razie" gra uplasowała się na top 5 moich ulubionych gier na każdą platformę. Polskim graczom potrzebne są polonizacje. Nie dosyć, że zyskujemy grę w ojczystym języku to jeszcze grupa ludzi wykazuje nią zainteresowanie i tym samym przykuwa uwagę pozostałych. Odnośnie konkretnej gry jaką jest Inkheart. Zacieram ręce i wyczekuje kiedy betatesterzy ruszą dupska (^^) i pozwolą wydać minDSstormowi finalną wersję łatki polonizacyjnej :P Fakt, zazdroszczę im, że właśnie im pierwszym wpadła w łapy polska wersja Inkheart'a. Może niepozbawiona błędów, lecz po Polsku :) 3mam kciuki i jak to w zwyczaju. Powodzenia !

Pozdrawiam
ZlyPrzycisk

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [NDS] Inkheart

Postautor: Norek » 15 kwie 2012, o 08:54

Ja także czekam na projekty autorstwa minDStorm, nie tylko z uwagi na to, że cieszy mnie każda nowa polska gra na DSie. Po prostu widzę, że jest to naprawdę dobra robota.
Pozwolę sobie przy okazji włączyć się do dyskusji zapoczątkowanej przez ZlyPrzycisk :)

Myślę bowiem podobnie: polskie wersje potrafią przyciągnąć graczy do gier które normalnie by ominęli, pozwolić tym ze słabszą znajomością języków obcych na zagranie i pełniejsze zrozumienie nowych tytułów oraz czasami bardziej doświadczonych zachęcą do ponownego sięgnięcia po tytuł.

Pozdrawiam^^
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
vigo
Posty: 51
Rejestracja: 4 wrz 2009, o 12:06
Grupa: minDStorm

Re: [NDS] Inkheart

Postautor: vigo » 23 cze 2012, o 14:01

Oznajmiam, że spolszczenie zostało ukończone i łatka powinna pojawić się na dniach. :)

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [NDS] Inkheart

Postautor: Manuel Czaszka » 24 cze 2012, o 09:17

Wspaniale. Gratuluję kolejnego projektu^^ Daj znać na gg, gdy udostępnisz łatkę, napiszę stosownego newsa.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości