[PC] The Walking Dead

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 799
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead

Postautor: ikskoks » 10 kwie 2013, o 08:41

Witam, nie jestem pewien czy problem tkwi w spolszczeniu, ale zaczynając epizod drugi są inne wybory niż te które ja dokonałem... np. Doug żyje chociaż uratowałem Carley.
Gdy włączałeś epizod drugi wyskoczyło pewnie takie okienko "Czy chcesz, aby gra dokonała losowych wyborów?" czy coś takiego i się zgodziłeś na to. Aby to naprawić, musisz włączyć pierwszy epizod, potem wyjść do głównego menu i włączyć drugi epizod, a twoje wybory się zachowają. ;p

kychol11
Posty: 2
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 07:38

Re: [PC] The Walking Dead

Postautor: kychol11 » 12 kwie 2013, o 15:26

@up


Nie przypominam sobie takiego okna, przechodzilem drugi raz moment od ostatniego save, ale to nic nie dalo a wybory były nadal inne :/

edit: taka sama sytuacje ma mój kumpel, kupilismy od jednego goscia na allegro...
edit2: Z tego co się zorientowałem to gra nie chce poprawnie odczytywać save z dokumenty/telltale game/the walking dead
Wie ktoś może skąd tak naprawdę odczytuje ? Przekopiował bym save z dokumentów do tej właściwej lokacji i prawdopodobnie by dzialalo

JeffreyPL
Posty: 1
Rejestracja: 1 cze 2013, o 12:53

Re: [PC] The Walking Dead

Postautor: JeffreyPL » 1 cze 2013, o 12:57

Hej, mam pytanie. Dzisiaj zainstalowałem The Walking Dead lecz ciągle wyskakiwał mi błąd i od razu gra się wyłączała. Poczytałem trochę i wgrałem do folderu z grą plik o nazwie "dinput8.dll" i zadziałalo, lecz gdy instaluje spolszczenie to wyskakuje mi znowu ten sam błąd co poprzednio i muszę usuwać grę i instalować na nowo. Żależy mi trochę na spolszczeniu bo nie wszystkich zdań rozumiem po angielsku jak już trochę grałem. Odinstalowywałem kilkakrotnie i wgrywałem tak samo, również resetowałem komputer i też nic. Pomocy :(

Dziubek
Posty: 20
Rejestracja: 16 lis 2012, o 18:03

Re: Odp: [PC] The Walking Dead

Postautor: Dziubek » 24 cze 2013, o 23:22

Witam i sie grzecznie pytam czy jest nadzieja na soolszczenie gry w wersji ps3 czy raczej temat do odstawki bedzie?

Wysłane z mojego SonyX8

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead

Postautor: Norek » 25 cze 2013, o 09:13

Jest szansa, ale to byśmy musieli szczegóły dogadać z ffgrieverem, który - jeśli mnie pamięć nie myli - kiedyś wyraził chyba nawet zainteresowanie takim przedsięwzięciem.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Dziubek
Posty: 20
Rejestracja: 16 lis 2012, o 18:03

Re: Odp: [PC] The Walking Dead

Postautor: Dziubek » 25 cze 2013, o 11:08

Wiem ze jest technicznie mozliwe bo widzialem dzialajace spolszczenie do Uncharted jedynki
A tym bardziej ze juz zapowiedziano The Walking Dead: 400 Days ktore mam nadzieje ze rowniez przetlumaczycie :).

Pozdrawaim ekipe

zdunio11
Posty: 12
Rejestracja: 25 lip 2012, o 17:49

Re: [PC] The Walking Dead

Postautor: zdunio11 » 2 lip 2013, o 11:12

Czy planujecie przetłumaczyć DLC do TWD czyli 400 days? Przypominam że premiera tego dodatku już jutro ;).

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead

Postautor: Norek » 2 lip 2013, o 11:19

Pisaliśmy o tym kilka razy - tak, weźmiemy się za to spolszczenie.
Pomyślimy o osobnym temacie dla niego, zatem tutaj proszę tego wątku póki co nie kontynuować.
Zawsze można wejść na shout i porozmawiać w tamtym miejscu z autorami spolszczeń :)

Temat poświęcony dodatkowi, The Walking Dead: 400 Days, znajdziecie tutaj:
klik

Proszę nie pisać w tym temacie o dodatku^^
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

brevoc
Posty: 4
Rejestracja: 13 mar 2011, o 10:29

Re: [PC] The Walking Dead

Postautor: brevoc » 31 lip 2013, o 22:41

Mozna to zainstalowac w steam, bo nie ma takich plikow..

Awatar użytkownika
Madzius888
Posty: 36
Rejestracja: 14 sie 2013, o 20:33

Re: [PC] The Walking Dead

Postautor: Madzius888 » 16 sie 2013, o 11:42

Całkiem możliwe, że na Steamie funkcjonuje teraz inna niż na początku, zintegrowana wersja - cały pierwszy sezon gry The Walking Dead, a w folderach nie ma takich plików jak "0.ttarch". W związku z tym, nie ma czego podmieniać (o czym wyraźnie mówi załączona instrukcja). Plik został rozbity na wiele mniejszych: zrzut ekranu.

Zastanawiałam się zatem, czy spolszczenie będzie działać. Zresztą podobne wątpliwości miał kolega wyżej oraz użytkownicy YT. Postanowiłam zaryzykować i po prostu dodać do folderu plik w oryginalnej formie... spolszczenie działa jak marzenie. Może się komuś przydać ta informacja.

Dziękuję autorom i pozdrawiam :)


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości