[PC] The Walking Dead

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
GimmyBreaker
Senior Penor
Posty: 172
Rejestracja: 5 lip 2012, o 15:15
Grupa: Norek i spółka

Re: [PC] The Walking Dead

Postautor: GimmyBreaker » 16 sie 2013, o 11:52

Rozeznanie mega, ale Ameryki nie odkryłaś, gra pliki odczytuje na bazie priorytetów, 0 to najwyższy, więc traktuje te pliki jako najważniejsze i tym samym pomija oryginalne, które były tłumaczone.
-Go piss up a flagpole: Idź obszczać maszt
-'tis doubt which leadeth thee to purgatory: Mam wątpliwości co do tego, który z nich jest pionerskim środkiem przeczyszczającym
-The electricity cooks you from the inside out: Prąd zrobi Ci lasagne z jelit ;)

Awatar użytkownika
Madzius888
Posty: 36
Rejestracja: 14 sie 2013, o 20:33

Re: [PC] The Walking Dead

Postautor: Madzius888 » 16 sie 2013, o 12:00

Rozeznanie mega, ale Ameryki nie odkryłeś, gra pliki odczytuje na bazie priorytetów, 0 to najwyższy, więc traktuje te pliki jako najważniejsze i tym samym pomija oryginalne, które były tłumaczone.
Nie znam się na technicznych sprawach, więc bałam się jakiejkolwiek interwencji w pliki gry wykraczające poza podaną instrukcję. Zresztą, jak wspomniałam, nie tylko jak szukałam po prostu odpowiedzi na pytanie: działa to, czy nie działa. Teraz już nawet wiem, dlaczego działa, więc ja i przyszli goście, którzy podążą tu za wujaszkiem googlem, dziękujemy za odpowiedź :)

mario
Posty: 55
Rejestracja: 22 kwie 2012, o 08:12

Re: [PC] The Walking Dead

Postautor: mario » 2 wrz 2013, o 21:03

Najnowsza wersja spolszczenia do pierwszego epizodu zwiera najprawdopodobniej błąd. Przy pierwszej instalacji i uruchomieniu gry jest możliwość wyboru stylu wyświetlania wskazówek pomocy. W przypadku języka angielskiego oraz z poprzednią wersją spolszczenia opisy poszczególnych opcji wyświetlają się poprawnie, natomiast z najnowszą wersją spolszczenia w miejscu opisów pojawiają się jakieś literki i znaki zapytania. W załączniku umieściłem screeny z tego menu przedstawiające opisany problem.
Załączniki
screeny z gry.rar
(251.74 KiB) Pobrany 378 razy

Awatar użytkownika
ma_Rysia
Posty: 61
Rejestracja: 19 maja 2008, o 22:47
Grupa: BezNazwy

Re: [PC] The Walking Dead

Postautor: ma_Rysia » 7 wrz 2013, o 22:29

Tak dla informacji: http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =149770404.

Ps. Ze względu na takich ludzi nie robie już spolszczeń.

Awatar użytkownika
GimmyBreaker
Senior Penor
Posty: 172
Rejestracja: 5 lip 2012, o 15:15
Grupa: Norek i spółka

Re: [PC] The Walking Dead

Postautor: GimmyBreaker » 8 wrz 2013, o 00:29

Dlatego raport poleciał.
-Go piss up a flagpole: Idź obszczać maszt
-'tis doubt which leadeth thee to purgatory: Mam wątpliwości co do tego, który z nich jest pionerskim środkiem przeczyszczającym
-The electricity cooks you from the inside out: Prąd zrobi Ci lasagne z jelit ;)

Awatar użytkownika
ma_Rysia
Posty: 61
Rejestracja: 19 maja 2008, o 22:47
Grupa: BezNazwy

Re: [PC] The Walking Dead

Postautor: ma_Rysia » 8 wrz 2013, o 20:05

Włąsnie ukończyłem episod pierwszy gry i jestem zachwycony jakością spolszczenia. Świetna robota.

Jedyna "usterka" (cudzysłów jest celowy) którą zauważyłem to
Spoiler!
nazwanie plastra, którym opatrujemy palec Clementine, bandażem, mimo że po ikonie przedmiotu jak i samej scenie widać, że to plaster.

Awatar użytkownika
filu23
Posty: 105
Rejestracja: 14 sie 2011, o 19:13

Re: [PC] The Walking Dead

Postautor: filu23 » 15 wrz 2013, o 16:45

Kolejny raport też poleciał ;)

Awatar użytkownika
GimmyBreaker
Senior Penor
Posty: 172
Rejestracja: 5 lip 2012, o 15:15
Grupa: Norek i spółka

Re: [PC] The Walking Dead

Postautor: GimmyBreaker » 19 lis 2013, o 18:28

Tak dla informacji: http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =149770404.

Ps. Ze względu na takich ludzi nie robie już spolszczeń.
Sprawiedliwość zatriumfowała!
Thank you for reporting content that violates the Steam Terms of Service or breaks the rules of the area in which it was submitted.

Because of your efforts, we've removed one more item from the Steam Community.

The Steam Support Team
-Go piss up a flagpole: Idź obszczać maszt
-'tis doubt which leadeth thee to purgatory: Mam wątpliwości co do tego, który z nich jest pionerskim środkiem przeczyszczającym
-The electricity cooks you from the inside out: Prąd zrobi Ci lasagne z jelit ;)

Xanas
Posty: 14
Rejestracja: 1 mar 2011, o 23:22

Re: [PC] The Walking Dead

Postautor: Xanas » 22 gru 2013, o 20:29

Dobry, wgrałem spolszczenie ale po polsku mam tylko menu. Jakaś porada? Grę mam ze steama.

Next_Gen_1987
Posty: 17
Rejestracja: 27 lip 2012, o 20:03

Re: [PC] The Walking Dead

Postautor: Next_Gen_1987 » 27 gru 2013, o 13:05

Dobry, wgrałem spolszczenie ale po polsku mam tylko menu. Jakaś porada? Grę mam ze steama.

Najnowsza wersja spolszczenia jest zgodna tylko i wyłącznie z najnowszą wersją gry z platformy Steam i tylko na niej działa jak należy (wersja poprawki zgodna z dodatkiem 400 Days w lata tego roku). Więc wątpię, abyś miał takową wersję... U mnie wszystko działa jak należy.


Radosnego Nowego Roku! ;-)


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości