[PC] Swords and Soldiers - Super Saucy Sausage Fest

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

[PC] Swords and Soldiers - Super Saucy Sausage Fest

Postautor: Manuel Czaszka » 30 wrz 2012, o 11:55

Pamiętacie zabawną grę taktyczną
Swords and Soldiers? Krótko po jej premierze pojawił się dodatek o podtytule Super Saucy Sausage Fest. W końcu postanowiłem się za niego zabrać. Z pomocą mziaba już mam skonwertowany skrypt dodatkowej kampanii do formatu OmegiT i niedługo zaczynam tłumaczenie. Projekt powinien zakończyć się błyskawicznie - kampania jest krótka, a czcionkę i grafiki mogę przełożyć z podstawki. Niedługo dorzucę jakieś screeny.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 180
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: [PC] Swords and Soldiers - Super Saucy Sausage Fest

Postautor: EvilDoom » 5 paź 2012, o 08:43

Bardzo dobra wiadomość. Liczę, że szybko uda ci się zakończyć to spolszczenie, bo o poziom wykonania się nie martwię.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PC] Swords and Soldiers - Super Saucy Sausage Fest

Postautor: Manuel Czaszka » 6 paź 2012, o 12:07

Skończyłem właśnie tłumaczenie. Pliki zostały skonwertowane (mziab) i właśnie testuję dodatkową kampanię.
Poniżej parę screenów z gry.

-- 16 paź 2012, o 23:37 --

Co tu dużo mówić, czas wydać spolszczone DLC :D Życzę miłego grania w dodatkowe misje Super Wielkiej Mięsnej Wyżerki.
Załączniki
S&S DLC.zip
(817.46 KiB) Pobrany 174 razy
Screenshot3.bmp
Screenshot2.bmp
Screenshot1.bmp
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
Qamok
Posty: 66
Rejestracja: 12 kwie 2014, o 13:26

Re: [PC] Swords and Soldiers - Super Saucy Sausage Fest

Postautor: Qamok » 13 lip 2018, o 19:26

Mam małe problemy, po wgraniu spolszczenia do podstawki i DLC i ustawieniu wysokiej jakości tekstur nie wyświetla mi się mapa.
Obrazek
Ale po zmianie ustawień na low, już się wyświetla. Niestety grać się tak nie da ze względu na znaczącą i zauważalną kompresję teksturek 2d podczas zabawy.
Obrazek

Na razie wpadłem na to że nie kopiuje do folderu z grą pliku "5.texture", najprawdopodobniej spowoduje to braki w spolszczeniu, ale puki co odpaliło się całkiem spolszczone i z działającą mapą. Będę grał (pierwsza kampania całkiem grywalna i spolszczona mimo braku "5.texture" ), ale miło by było żeby ktoś zerknął, to pewnie nic wielkiego.

Jeszcze znalazłem błąd w opisie osiągnięcia,Obrazek
Chodzi najprawdopodobniej o aczika "Vamos a la playa! Complete Viking Campaign level 3 by Killing all units." Przynajmniej tak sugeruje sam steam, opis najwyraźniej jest mylny.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości