[PC] Dead Space 3

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
HEROES
Posty: 19
Rejestracja: 30 maja 2011, o 22:18

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: HEROES » 4 wrz 2014, o 22:49

Tylko nie zapomnijcie o DLC dodatku dobrze drodzy przyjaciele.

rysiu
Posty: 25
Rejestracja: 12 maja 2011, o 22:26

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: rysiu » 8 wrz 2014, o 21:57

Właśnie zakończyłem drugą turę testów i wysłałem wszystkie znalezione błędy :)

Po drugiej turze jeszcze znalazło się trochę błędów i niedociągnięć, ale spolszczenie naprawdę świetne :) oddaje klimat i co do tego nie miałem się do czego przyczepić :) Sama gra bardzo fajna :) sporo się dzieje, choć to akurat testowania nie ułatwia :P weź tu ogarnij ten tekst (a oczywiście najwięcej rozmów prowadzonych jest w czasie największej rozwałki) i nie daj się zabić :D

Spolszczenie dużo trudniejsze od poprzedniej części :) nazwy broni, ulepszeń, dodatków to jakiś kosmos i uważam że tłumacze naprawdę dobrze sobie poradzili :)

Podsumowując naprawdę dobre spolszczenie :) nawet wersja do testów nie zepsuła mi zabawy i świetnie oddawała klimat:) warto poczekać jeszcze trochę, bo odwalili kawał dobrej roboty :)

gedlanek
Posty: 74
Rejestracja: 6 lut 2013, o 10:50

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: gedlanek » 8 wrz 2014, o 22:28

Rysiu, dzięki za wypowiedź ;) wciąż czekam z niecierpliwością :)

Czyli druga tura skończona, pytanie do Norka, czy będzie 3 tura czy już te dwie wystarczą i możecie po poprawce wypuścić długo oczekiwane spolszczenie dla fanów i dać nam tą radość z gry czy jednak jeszcze musimy uzbroić się w cierpliwość :D :P

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: Norek » 8 wrz 2014, o 22:30

Musicie uzbroić się w cierpliwość.
Zaplanowane były 3 tury, ale mamy w sumie czterech testerów i jak po trzeciej turze uznamy, że spolszczenie trzeba doszlifować, będzie tura czwarta. Niemniej wrześniowy termin premiery jest - póki co - aktualny^^
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Józek2
Posty: 28
Rejestracja: 21 mar 2013, o 10:01

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: Józek2 » 9 wrz 2014, o 07:03

"Nic się nie stało, kochani nic się nie stało !" :)
Czekamy cierpliwie.

gedlanek
Posty: 74
Rejestracja: 6 lut 2013, o 10:50

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: gedlanek » 11 wrz 2014, o 21:03

Norek dzięki za szybką odpowiedź, :) zatem cierpliwość :) SupeR! i jeszcze raz dzięki :) Wam wszystkim :)

locarno
Posty: 28
Rejestracja: 20 sie 2013, o 13:30

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: locarno » 14 wrz 2014, o 13:25

Norek dzięki za szybką odpowiedź, :) zatem cierpliwość :) SupeR! i jeszcze raz dzięki :) Wam wszystkim :)
Skoro we Wrześniu, to jeszcze niecałe 15 dni. Przez długi okres czasu było tu pusto, a teraz prace ruszył pełną parą. Czy Spolszczenie będzie działać z wersją Origin ?

Awatar użytkownika
vhs
Wojcieszek Rzezimieszek
Posty: 65
Rejestracja: 9 paź 2012, o 21:51
Grupa: GameSub
Kontakt:

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: vhs » 14 wrz 2014, o 15:54

Skoro we Wrześniu, to jeszcze niecałe 15 dni. Przez długi okres czasu było tu pusto, a teraz prace ruszył pełną parą. Czy Spolszczenie będzie działać z wersją Origin ?
Nie ma innej wersji niż ta z Origin.
Obrazek

locarno
Posty: 28
Rejestracja: 20 sie 2013, o 13:30

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: locarno » 14 wrz 2014, o 18:49

Miałem na myśli wersję z crackiem.
Ale powinno działać z obiema wersjami. Między czasie radzę odświeżyć sobię DeadSpace 1/2

Awatar użytkownika
Hemiq
Posty: 35
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 11:46
Kontakt:

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: Hemiq » 14 wrz 2014, o 20:16

Miałem na myśli wersję z crackiem.
Piracik widzę :E
Ale powinno działać z obiema wersjami. Między czasie radzę odświeżyć sobię DeadSpace 1/2
Przez takich piratów jak Ty wydawcy olewają lokalizacje inne niż EN, DE, IT, ES i FR (i ew. RU). Bo i tak ludzi spiracą myślą, to szkoda wydawać XXX $ by dodać kolejny język.

P.S. Jak chcesz, to zagadaj na PW to kluczyk do Origina Ci sprzedam bo mam zbędny.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Przetrosz i 19 gości