[PC] Dead Space 3

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: Norek » 6 lis 2014, o 07:15

To użytkownicy pisali o 4 listopada, nie my.
Spolszczenie wyjdzie na dniach, zapewne w wersji 0.9.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

grzybiarz
Posty: 132
Rejestracja: 13 cze 2008, o 10:50

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: grzybiarz » 6 lis 2014, o 09:48

Mam zainstalowane 12 gier, także mam w co grać, ale jak patrzę na ikonkę Dead Space 3 i La Noire... :), chyba te gierki zainstalowałem razem z Windowsem i wciąż czekam:)

Józek2
Posty: 28
Rejestracja: 21 mar 2013, o 10:01

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: Józek2 » 6 lis 2014, o 09:54

A co jest "w wersji" 0.9 bo nie bardzo kumejszyn ?

grzybiarz
Posty: 132
Rejestracja: 13 cze 2008, o 10:50

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: grzybiarz » 6 lis 2014, o 11:03

Gotowe spolszczenie, które może mieć jakieś błędy. Tak mnie się wydaje.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: Norek » 6 lis 2014, o 16:40

Tak, to będzie spolszczenie, w którym jeszcze będzie można poprawić sporo rzeczy językowo.
Może użytkownicy dołożą swoją cegiełkę : )
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Tratak
Posty: 4
Rejestracja: 6 lis 2014, o 17:29

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: Tratak » 6 lis 2014, o 17:32

a można wiedzieć kiedy nastąpi wydanie spolszczenia???

gedlanek
Posty: 74
Rejestracja: 6 lut 2013, o 10:50

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: gedlanek » 6 lis 2014, o 18:42

To użytkownicy pisali o 4 listopada, nie my.
Spolszczenie wyjdzie na dniach, zapewne w wersji 0.9.

Tratak na dniach! :D

Tratak
Posty: 4
Rejestracja: 6 lis 2014, o 17:29

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: Tratak » 6 lis 2014, o 18:45

tak,to bardzo dokładna data jest wiesz:/

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: bemberg » 6 lis 2014, o 23:02

@Tratak - jak będzie :)
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

teacherr
Posty: 1
Rejestracja: 6 lis 2014, o 21:32

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: teacherr » 6 lis 2014, o 23:33

! Na wstępie od razu chciałbym odnieść się do flam'u i obrzucania mięsem w moim kierunku po napisaniu tego monologu. Tak wiem, jestem tylko "gimbazjalistą" który siedzi przy kompie 24/7, a w internecie zgrywa wielkiego cwaniaka który próbuję się popisać i pokazać jaki to on jest mądry i fajny. Wiem również że poniższy wywód fekalia zmieni, a jego znaczenia jest jeszcze mniejsze w oczach większości.
Zdaje sobie sprawę że takie próby przekazania ludziom czegoś do zrozumienia w tego typu formie, można przyrównać do próby zniszczenia czołgu nożem kuchennym. Mimo wszystko taki mam kaprys i chęć dowartościowania swojego jakże bezużytecznego życia przed komputerem.
Administrację z góry przepraszam (oczywiście że musi się znaleźć moment wchodzenie w dupę, w tego typu postach)za liczne wulgaryzmy, jednak niektóre słowa są więcej niż wskazane aby dosadnie zaznaczyć jakąś kwestię. Jest to mój pierwszy i ostatni post, jestem świadom że moje wypociny są pewną formą ataku/obrazy innych ludzi, dlatego też spodziewam się warna. Korzystam ze spolszczeń z tej strony już od dłuższego czasu, więc chcąc nie chcąc widzę jak ludzie spamują ciągle idiotycznymi pytaniami, które w 100% zostały opisane tutaj:viewtopic.php?f=19&t=657. W końcu nie wytrzymałem i zarejestrowałem się specjalnie żeby to nabazgrać, bo tego ciotka-klotka już naprawdę się nie da czytać.
No to skoro już wiemy że autor to idiota i jaki jest jego cel, czas na pierdolenie o Chopinie.


Kiedy ludzie zrozumieją, że ciągłe pytania o czas ukończenia danego projektu są tak samo wkurwiające jak i nie majce żadnego praktycznego zastosowania? Mam na myśli spolszczenia, mody - ogólnie darmowy fanowski content tworzony niekomercyjnie. Moim ulubionym przykładem takich idiotycznych zachowań jest sprawdzanie rozkładu na przystankach w wypadku gdy autobus/tramwaj się spóźnia - przecież jest napisane 20:00, jest już 20:01 a autobus dalej nie przyjechał! Okłamali mnie oszusty, policja pomocy!
Nasuwa się pytanie, czy w jakikolwiek sposób zadawanie tych samych pytań/ciągłe sprawdzanie czegoś przyśpiesza proces w jakikolwiek sposób? Oczywiście że nie, tak więc pytam się grzecznie, po ... to robicie?
Definicja Szaleństwa Vaasa z FarCry 3 nadaję się tutaj perfekcyjnie i praktycznie zamyka temat.
"Mówiłem Ci już, na czym polega definicja szaleństwa?
Szaleństwo to ciągłe, pieprzone, robienie tego samego w nadziei, że coś się zmieni. To wariactwo. Ale gdy usłyszałem to po raz pierwszy, pomyślałem "Jaja se robisz" i bum! Strzeliłem mu w łeb. Ok, ale wiesz co? Miał rację. Szybko zacząłem dostrzegać to wszędzie. Wszędzie wokół pieprzone czubki robią ciągle dokładnie to samo. W kółko i na okrągło. Myślę sobie " Tym razem będzie inaczej. Nie, nie. Błagam! Trzeba będzie inaczej".
Tak więc przyczyn może być kilka, ludzie to idioci którzy w wypadku zadania tego samego pytania po raz setny, i uzyskania na nie odpowiedzi z kolejną datą, są przekonani że teraz na pewno będzie to tego i tego dnia - przecież autor nie śmiałby MNIE okłamać...prawda?
Może to być przyczyna lenistwa, po co przejrzeć wszystkie dostępne informacje związane z tematem, prościej jest jebnąć parę razy w klawiaturę i zapytać raz jeszcze, przynajmniej mój post będzie na końcu tematu więc odpowiedź nadejdzie szybko, po ... mam czytać i szukać czy aby już ktoś nie zadał takiego pytania.
Jeszcze jednym przychodzącym mi na myśl powodem może być zwykła chęć powkurwiania ludzi, idąca w parze z brakiem szacunku do czyjejś dobrowolnej i nieprzymuszonej pracy. Bo jak inaczej nazwać takie męczenie dupy autorom? Często pojawiają się też teksty typu "spolszczenie miało być wczoraj, dzisiaj nadal go nie ma. Długo jeszcze mamy czekać, pośpieszcie się bo czekamy już za długo, za bardzo się opierdalacie"
Do tego typu żałosnych zdań mogę się tylko odnieść cytując starą mądrość ludowa "Chcesz coś zrobić dobrze, zrób to sam" zapewniam Was że zadziała to na pewno szybciej i skuteczniej niż to całe pierdolenie i zadawanie pytań. - Ej, ale dlaczego ja mam się za coś zabrać. Przecież są od tego inni ludzie, którzy z uśmiechem na ustach przyniosą mi gotowy produkt, hę? Dlaczego?

Z tego tematu można napisać prace magisterską na kilkaset stron, a jak ustaliliśmy wcześniej jestem tylko gimbazjalistą więc nie rozwijając się bardziej proponuję wszystkim aby:

Nabrali szacunku do dobrowolnej pracy innych, uzbroili się w cierpliwość oraz przestali pierdolić głupoty które tylko marnują przestrzeń w internecie a i tak nie mając żadnego praktycznego wykorzystania. - "haaha lolxd co za kretyn twuj post tesh jest głópim pierdoleniem kture marnóje miejzce hahaha hciales byc taki mondry? nie wyrzlo ci frejerze hahalolxd"

Amen.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości