[PC] Dead Space 3

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
gedlanek
Posty: 74
Rejestracja: 6 lut 2013, o 10:50

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: gedlanek » 6 lis 2014, o 23:46

Tak się rozpisałeś że raczej tego nie przeczytam :)

Kunikov
Posty: 5
Rejestracja: 20 paź 2014, o 12:55

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: Kunikov » 7 lis 2014, o 00:23

Tak się rozpisałeś że raczej tego nie przeczytam :)
To ja Ci streszczę :D

Pan "teacherr" ma ból dupy o to, że ludzie pytają się co chwilę o to samo (kiedy będzie spolszczenie, czemu tak długo itp.) i że pytania o to samo nie mają najmniejszego sensu, ponieważ niczego tym nie zmienią.

Nie napisałem jeszcze, że autor przyznał się do tego, że jest idiotą i z gimbazy :D

Józek2
Posty: 28
Rejestracja: 21 mar 2013, o 10:01

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: Józek2 » 7 lis 2014, o 09:24

-- 7 lis 2014, o 09:27 --

Teacher - popieram. Wszystko na ten temat.

Johann
Posty: 7
Rejestracja: 7 lis 2014, o 13:05

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: Johann » 7 lis 2014, o 13:21

@teacherr, mam wrażenie że niepotrzebnie przeginasz.

Widziałeś choćby listę testerów gry, na której spolszczenie oczekujemy, widziałeś jak jest długa i ile osób brało udział w projekcie?

Nie wiem czy dobrze myślę, ale jakby nie było, to im większy zespół testerów, tym szybszy i lepszy efekt, czy jak Ci się zdaje?

Szkoda zatem, że traktuje się uczestników tego forum jedynie jak potencjalne pijawki, które tylko oczekują nic nie dając w zamian.

Szakal
Posty: 3
Rejestracja: 5 lis 2014, o 11:04

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: Szakal » 7 lis 2014, o 15:04

Może użytkownicy dołożą swoją cegiełkę : )
Na czym ta pomoc/wsparcie miałoby polegać?

Johann
Posty: 7
Rejestracja: 7 lis 2014, o 13:05

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: Johann » 7 lis 2014, o 15:21

Nie wiem co autor miał na myśli, ale dla przykładu moja skromna osoba, w sumie można powiedzieć bezproduktywnie przemaszerowała przez meandry DS3 już kilka razy i to na różnych stopniach trudności, a zamiast tego mogła przecież coś wnieść z dzieło tworzenia polskiej wersji.

Rozumiem co powstrzymuje team tłumaczący, bo to i kwestie zaufania i komunikacji, ale jak wolicie sami, to trudno.

Kozy56
Posty: 6
Rejestracja: 27 cze 2014, o 14:27

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: Kozy56 » 7 lis 2014, o 15:35

Do tych co pytają za ile będzie gotowe spolszczenie - płacicie autorom za nie? Jak się komuś coś nie podoba to sami zróbcie i będziecie wiedzieć kiedy będzie gotowe.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: Norek » 7 lis 2014, o 23:22

Kwestia udostępnienia komuś zupełnie obcemu spolszczenia rozbija się właśnie o zaufanie.
Mogą pojawić się osoby, które wyciągną łapsko po gotowy, ale niedopracowany produkt, żeby umieścić na swoim chomiku czy stronie wyciągającej masę kasy od ludzi dzięki smsom.
Jeśli takie spolszczenie dostałoby się w ręce takich osób, byłaby kicha, bo obecnie na tych stronach nie ma nic (a ludzie nadal się dają naciągać).

Mamy też "konkurencję", która nasze spolszczenia zamieszcza na swoich chomikach i do nich linkuje, nie trudno sobie wyobrazić, że też mogliby sobie takie spolszczenie podebrać.

Poczekajcie, bo niebawem zagracie, będziemy szykowali instalator do wersji 0.9 :)
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

HEROES
Posty: 19
Rejestracja: 30 maja 2011, o 22:18

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: HEROES » 8 lis 2014, o 15:22

Kwestia udostępnienia komuś zupełnie obcemu spolszczenia rozbija się właśnie o zaufanie.
Mogą pojawić się osoby, które wyciągną łapsko po gotowy, ale niedopracowany produkt, żeby umieścić na swoim chomiku czy stronie wyciągającej masę kasy od ludzi dzięki smsom.
Jeśli takie spolszczenie dostałoby się w ręce takich osób, byłaby kicha, bo obecnie na tych stronach nie ma nic (a ludzie nadal się dają naciągać).

Mamy też "konkurencję", która nasze spolszczenia zamieszcza na swoich chomikach i do nich linkuje, nie trudno sobie wyobrazić, że też mogliby sobie takie spolszczenie podebrać.
Ja tam pobiorę tylko dla siebie nikomu nie dam ani na chomika a ni nigdzie indziej bo po co mi to potrzebne. ;)

gedlanek
Posty: 74
Rejestracja: 6 lut 2013, o 10:50

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: gedlanek » 8 lis 2014, o 17:17

Szykuje się :D


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 5 gości