[PC] The Walking Dead: 400 Days

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
ErwinoPL
Posty: 3
Rejestracja: 8 lip 2013, o 21:26

Re: [PC] The Walking Dead: 400 Days

Postautor: ErwinoPL » 17 lip 2013, o 17:26

Spolszczenie jak zwykle super. Ale co do dodatku. Spodziewałem się trochę więcej, jednak miło było wrócić do tej gry :)

Scorpiones
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2013, o 00:08

Re: [PC] The Walking Dead: 400 Days

Postautor: Scorpiones » 17 lip 2013, o 17:48

Spolszczenie lepsze niż sam dodatek:)
Za krótki i co za tym idzie nie specjalnie jest jak wczuć sie w postacie w tych 5 opowiastkach przez to ze właśnie zbyt krótkie jest...spolszczenie professional pzdr. dla twórców:)

pawel84czarny
Posty: 6
Rejestracja: 26 lut 2013, o 11:33

Re: [PC] The Walking Dead: 400 Days

Postautor: pawel84czarny » 17 lip 2013, o 17:59

Dziekowac, jak zwykle kawal dobrej roboty.

bruno4ever
Posty: 25
Rejestracja: 2 sie 2012, o 08:34

Re: [PC] The Walking Dead: 400 Days

Postautor: bruno4ever » 17 lip 2013, o 18:57

Mam pytanie. Do czego przydały nam się zapisy z poprzednich epizodów?

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead: 400 Days

Postautor: Norek » 17 lip 2013, o 19:13

Dla osób, które nie grały w poprzednie epizody lub ten epizod, tekst w spoilerze nie pozbawi ich przyjemności z grania^^
Spoiler!
Co do zapisów z pierwszego sezonu:
Nawiązania w dialogach do naszych decyzji z poprzedniego sezonu (np. to, jak Lee odniósł się do ludzi w kryjówce, w której spotkał Vernona w bodajże czwartym epizodzie; można było między innymi zagrozić Vernonowi. Pod koniec czwartego epizodu pierwszego sezonu Lee szedł w czyimś towarzystwie lub sam - nawiązania do tego są w historii Shel, gdzie poznaje się prawdę co do Vernona i dalszych losów łodzi.
Kogo ocaliliśmy - Carley lub Doug, obok zwłok tej postaci chowa się Russell, jeśli zdecydujemy się ukryć przed Nate'em.
O wiele bardziej natomiast widać skutki naszych działań w obrębie samego dodatku:
Spoiler!
"Psy strażnicze" w opowieści Shel - może to być zarówno dziadek jak i babka z epizodu z Russellem, albo babka i policjant z epizodu Vince'a;
Przewijanie się postaci z każdej historii w historiach innych, np. u Bonnie uciekamy w polu kukurydzy przed Romanem; Romanowi i ekipie leki podpieprzyła Dee, o czym Roman wspomina w epizodzie Shel; policjant potrącony przez Wyatta to ten sam, który ucieka z autobusu więziennego. Policjant zagryziony w autobusie może zostać przez nas dobity w opowieści Russella, a gdy tego nie zrobimy pojawia się w historii Bonnie, kiedy ta ześlizguje się ze skarpy.
Tego przenikania się jest całkiem sporo.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

bruno4ever
Posty: 25
Rejestracja: 2 sie 2012, o 08:34

Re: [PC] The Walking Dead: 400 Days

Postautor: bruno4ever » 17 lip 2013, o 19:25

Dziękuję :)
Spoiler!
Myślałem, że w tym dodatku będzie więcej postaci z poprzednich epizodów. Zmartwiłem się, że może moje poprzednie zapisy są nie w porządku.

Ramirez
Posty: 8
Rejestracja: 5 lip 2013, o 20:50

Re: [PC] The Walking Dead: 400 Days

Postautor: Ramirez » 17 lip 2013, o 21:05

Co do nawiązań do podstawki to
Spoiler!
na samym początku można zobaczyć Kenny'ego i Duck'a na stacji :)
http://i.imgur.com/Di4pSs4.png

kluuseek
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2013, o 21:25

Re: [PC] The Walking Dead: 400 Days

Postautor: kluuseek » 17 lip 2013, o 21:28

Dzięki za spolszczenie, lecz mam problem z grą.
Mam zainstalowanego TWD(podstawkę) oraz dołączyłem do tego dziś DLC(WalkingDead106).
Przeszedłem całą grę(5 epizodów), mam 68 savów ale gra pokazuje mi, iż tylko doszedłem do II, podczas wyboru epizodów nie mam 6.(DLC). Próbowałem uruchomić od 5 epizodu, lecz włącz mi się od nowa i mam inne postacie w ekipie niż te, które wybierałem :/
Co z tym zrobić? Przechodzenie ponownie 3 epizodów jest czasochłonne.

damian3d
Posty: 1
Rejestracja: 8 lip 2013, o 22:54

Re: [PC] The Walking Dead: 400 Days

Postautor: damian3d » 18 lip 2013, o 22:34

Dzieki za spolszczeni ;) tylko szkoda ze ten dodatek przechodzi sie w 30 min ;C

Dziubek
Posty: 20
Rejestracja: 16 lis 2012, o 18:03

Re: [PC] The Walking Dead: 400 Days

Postautor: Dziubek » 20 lip 2013, o 18:36

DLC jest świetne,tłumaczenie świetne,rozbudza mocno apetyt na 2 sezon niczym szwędaczy na ludzkie mięsko :).
Nie wiem jakim cudem damian skończyłeś cały dodatek w 30 min ale hm..... może akurat Ty masz inny dodatek :).
Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za polonizację.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości