[PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
gnysek
Posty: 31
Rejestracja: 16 cze 2009, o 16:40
Kontakt:

Re: [PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: gnysek » 2 wrz 2009, o 14:28

Tak, ten ostatni to jest już przegięcie. Muszę spróbować przejść na 100% w końcu :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Amati
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2009, o 12:48

Re: [PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: Amati » 2 wrz 2009, o 16:45

Serio? Plis! Powiedz jakie to sposoby! Najbardziej by mi odpowiadało ominięcie go i to dosłownie. No wiesz przejsc na "około". Heh ^^. Jest taka opcja? Pozdro!

Awatar użytkownika
kornolio
Posty: 13
Rejestracja: 24 gru 2008, o 20:46

Re: [PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: kornolio » 2 wrz 2009, o 17:10

Taaa BlockHead grande to kawał...klocka :), ten z ONI island jest łatwy do ominięcia, filmik mojego autorstwa nakręcony 2 lata temu: http://www.youtube.com/watch?v=jS-V3T_1KCA

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: [PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: Berion » 2 wrz 2009, o 17:30

A drugi sposób to rozpędzenie się "do prędkości żółtych liści" i podwójny skok przed Twardogłowym (mamy już Polską wersję, zachęcam do nowej terminologii ^^). Pierwszy w lewo, drugi w prawo. Oba po skosach. Po poprawnym wykonaniu skoku lądujesz w wlepiona środku belki (albo spadasz na dół jak nie wyjdzie ;]). Teraz pozostaje już tylko z baranka i przelatujesz przez barierkę i kawałek twardziela.

Zrobiłem tak już kilka razy, więc nie jest to jakieś ultra trudne. Mimo to lepiej skorzystać z błędu level designera jak na przytoczonym filmiku. I szybciej i prościej.
~ Primum non nocere ~

Awatar użytkownika
Amati
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2009, o 12:48

Re: [PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: Amati » 3 wrz 2009, o 12:29

Filmik jest super! I jeszcze jedna (i chyba ostatnia sprawa ;)) Jak stwożyć... jak to tam było... Obraz do gry czy coś takiego? Bardzo proszę o odpowiedź! Z góry dzięx! Pozdro!

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: [PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: Berion » 3 wrz 2009, o 16:23

Dziś a najdalej jutro postaram się zrobić poradnik na ten temat. Skrajnie n00bowy. ;]
~ Primum non nocere ~

Niltinco
Posty: 13
Rejestracja: 13 mar 2009, o 15:39

Re: [PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: Niltinco » 3 wrz 2009, o 16:31

Ok mam już 80% w cractro. Pozostałe 20% zależy już od konkretnej daty?

ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: [PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: ffgriever » 3 wrz 2009, o 16:46

@Amati. Najprościej będzie chyba tak:

1. Ściągnij program imgburn i zainstaluj go (jest polska wersja językowa).
2. Włóż płytkę z grą do napędu.
3. Uruchom imgburn.
4. Wybierz "Create image file from disc" (w polskiej powinno być to chyba "Stwórz obraz dysku", ale głowy nie dam, bo kiedyś zainstalowałem pierwszą wersję z brzegu i tak zostało).
5. Teraz z górnego, rozwijanego menu ("Źródło") wybierz swój napęd (ten, do którego włożyłaś płytkę) - będziesz wiedziała który, ponieważ pojawi się dużo dodatkowych informacji.
6. Automatycznie powinna zostać nadana nazwa z rozszerzeniem *.iso (jeśli chcesz zmienić położenie, to kliknij na folderku z lupką na nim, ale pamiętaj, żeby jako format zawsze wybrać iso).
7. Kliknij na wielgachnym przycisku odczytu (taki co po jednej stronie ma płytkę, a po drugiej płytkę na tle kartki papieru - jedyny taki wielki na ekranie).
8. Poczekaj aż skończy.

To tyle.

Berion pewnie zrobi bardziej szczegółowego tutka z obrazkami ;).

@Niltinco

Zawsze da się zdobyć 100%. W wybrane dni jest o jeden więcej, ale to też daje 100% ;) (po prostu pojedynczy daje wtedy nieco mniej).

Awatar użytkownika
Amati
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2009, o 12:48

Re: [PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: Amati » 3 wrz 2009, o 19:37

Dobra już wiem o co chodzi. Wujek mi pomógł ^^.

gnysek
Posty: 31
Rejestracja: 16 cze 2009, o 16:40
Kontakt:

Re: [PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: gnysek » 4 wrz 2009, o 11:38

Jest klika błędów w tłumaczeniu (na razie wyłapałem dwa), niestety nie miałem nic pod ręką gdy je widziałem, żeby zapisać, więc dokładnie już nie pamiętam o co chodzi. Pierwszy jest chyba w czasie tańca z dziadkiem Mandarynką - Issun mówi Oikami zamiast Omikami (nie wiem czy nie podczas rozmowy z Sakuyą), drugi raz Issun myli się gdy z Lasu Agata wchodzimy do ... (kurde zapomniałem nazwy) tej lokacji do której klucz był w brzuchu ryby :) Jak nie chce wam się szukać, to przy następnym przejściu gry postaram się spisać co i gdzie dokładnie było, albo może do tego czasu ktoś inny wyłapie te dwa błędy.

Btw. "rybki, pipki" to już przesada :P
Obrazek


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości