[PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
kornolio
Posty: 13
Rejestracja: 24 gru 2008, o 20:46

Re: Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: kornolio » 29 gru 2008, o 23:07

Dokładnie, gra jest wspaniała, przeszedłem 3 razy i nadal mam chęć...więc jeśli szukacie beta testerów i łapacza bugów w tekście jestem chętny ;]

ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: ffgriever » 30 gru 2008, o 16:45

ffgriever, fajnie, że lubisz tyle pisać ale zauważ, że jak ktoś nie ma czasu ślęczeć długo na forum to ominie Twojego "posta".
Do tych skierowany był "nagi" pierwszy post.

A tak przy okazji: Pierwszy raz spotykam się z "agresją" wobec długich postów ;). Ja lubię takie. Widzę wtedy, że człowiek mnie nie olewa i stara się dać wyczerpującą odpowiedź. Też nie mam czasu ślęczeć po forach, ale bez przesady - nieco ponad półtora minuty na przeczytanie tego posta nie jest chyba straszliwym poświęceniem (chyba, że ktoś zapomniał już czym są książki i czyta tylko fora i scrolla w tvn24 ;) ).
Nie wiem dlaczego słyszę od Was (do głównie od forumowiczów pcrh), że o Okami się zapomina... Nie macie racji, na serio. Wokół mnie ludzie, którzy nawet nie grali, doceniają piękną - graficzne? - tej gry.
O niej się nie zapomina. Gra nie została doceniona przez szeroką publikę. A ci, którzy w nią grali, częściej doceniają grafikę (cóż, bynajmniej nie rewolucyjną... ot, taka norma sprzed kilku lat... raczej zastosowanie jest oryginalne niż sama forma) - chyba norma w "tych" czasach.

Awatar użytkownika
Grahf Wiseman
Tłumaczeniowy męczennik
Posty: 646
Rejestracja: 11 cze 2008, o 22:13

Re: Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: Grahf Wiseman » 30 gru 2008, o 19:36

ffgriever, fajnie, że lubisz tyle pisać ale zauważ, że jak ktoś nie ma czasu ślęczeć długo na forum to ominie Twojego "posta".
LOL jeśli ktoś nie ma czasu by "siedzieć" na forum to po prostu na nim nie siedzi.
W końcu to forum dyskusyjne i z definicji pisze się w nim posty różnej długości, a nie jakaś tablica "wykrzyknień"
(Przetłumaczalnym grę! Okami! Over!)
Run to the bedroom, in the suitcase on the left, you'll find my favorite axe. Don't look so frightened, this is just a passing phase, one of my bad days.

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: bemberg » 30 gru 2008, o 19:39

Dziwnie rev wyskoczył z tym postem, zapomnijmy ;p
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Awatar użytkownika
ma_Rysia
Posty: 61
Rejestracja: 19 maja 2008, o 22:47
Grupa: BezNazwy

Re: Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: ma_Rysia » 31 gru 2008, o 15:08

Wygląda to fenomenalnie. I od strony technicznej i od merytorycznej. Nie wiem jak mogliscie milczeć z takim projektem : Jak długo nad tym pracowaliście?
Dla dociekliwych to nie była zbyt duża niespodzianka - Norek od dawna ma w profilu "Pracuje nad: [...] 大神", co po wpisaniu do angielskiej Wikipedii daje stronę gry Okami (wykrył to kiedyś kFyatek - ja nie jestem tak dociekliwy).

ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: ffgriever » 31 gru 2008, o 15:50

Ostatnio jednak zmienił na coś nie tak bezpośredniego ;) . Chyba się zorientował, że niektórzy są mniej leniwi jak przypuszczał i nawet nie znając japońskiego mogli przeczytać to jak trzeba. Tajemnica była tylko dlatego, że nie chcieliśmy nic ogłaszać dopóty, dopóki nie mieliśmy nic sensownego do pokazania.

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: [PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: Berion » 29 kwie 2009, o 22:41

Uroczyście informujemy iż ruszyła oficjalna strona projektu. Znaleźć tam można garść informacji na temat spolszczenia, nas samych, trochę screenów (które będziemy sukcesywnie dodawać ) i naturalnie linki do starego trailera.

>> http://bialy-wilku.netau.net/
~ Primum non nocere ~

klaudiusz
Posty: 3
Rejestracja: 21 maja 2009, o 14:14

Re: [PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: klaudiusz » 21 maja 2009, o 14:20

Witam
Mam pytanie: czy obraz gry po spolszczeniu będzie działał z hdd ? (oczywiście przez network adapter)

Przy okazji: czy termin wydania spolszczenia w czerwcu jest nadal aktualny, czy znowu się przesuwa ?

ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: [PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: ffgriever » 21 maja 2009, o 14:58

Działa pod hdloaderem, działa też z usb.

Przetłumaczone jest już 66% całej objętości tekstu dialogów i jakieś 95% całej reszty.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: Norek » 22 maja 2009, o 12:08

Co do terminu wydania: dzisiaj oddaję pracę licencjacką (oczywiście jeszcze potrzebne będą poprawki, bo to wersja beta:), więc będę miał o wiele więcej czasu niż do tej pory.
Na pewno większość wolnego czasu będę przeznaczał na Okami, tak więc powinienem się wyrobić do końca czerwca, myślę że okolice końca czerwca są bardzo prawdopodobnym terminem, chociaż nie zapeszajmy^^
Pozdrawiam!
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości