[PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
dk1990
Posty: 2
Rejestracja: 4 mar 2011, o 04:50

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: dk1990 » 19 mar 2014, o 11:13

Jak ostatnio odpaliłam grę, to właśnie też źle wybrałam. Mianowicie w 1 epizodzie w aptece, kiedy Larry kłóci się z Kennym i my mamy stanąć po czyjejś stronie. Problem jest w tym, że czasu na odpowiedź mało, a przeanalizowanie tych odpowiedzi jest po prostu niemożliwe.
Oj tam. Zawsze walić w mordę i po problemie :D Larry to jeden z najnieprzyjemniejszych gości z gry o czym przekonujemy się już w trakcie pierwszego spotkania :( A spolszczenie do s02e02 coraz bliżej. mmm Już zacieram rączki :)

mlvtz
Posty: 13
Rejestracja: 4 lip 2013, o 23:35

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: mlvtz » 19 mar 2014, o 22:20

Oj tam. Zawsze walić w mordę i po problemie :D Larry to jeden z najnieprzyjemniejszych gości z gry o czym przekonujemy się już w trakcie pierwszego spotkania :( A spolszczenie do s02e02 coraz bliżej. mmm Już zacieram rączki :)
Wydaje mi się, że Kenny będzie nam to później wypominać :D Nie przeszkadza to tak bardzo, po prostu ktoś prosił o sprecyzowanie, to wtrąciłam swoje 3 grosze :d

Solester
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2014, o 16:01

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Solester » 20 mar 2014, o 16:14

Witam, też się niedawno zarejestrowałem podczas szukania spolszczenia, i jak już trafiłem na ten temat, to chciałem bardzo podziękować , gra jest naprawdę niesamowita z taką fabułą ;) Świetna robota , szacunek dla ekipy za wykonanie tego spolszczenia, wiem , że najpewniej nigdzie nie znalazłbym bo po prostu w internecie nie ma innych spolszczeń. Bardzo czekam na 2 epizod ;) Pierwszy naprawdę dobry jak pierwszy sezon co najmniej.

dk1990
Posty: 2
Rejestracja: 4 mar 2011, o 04:50

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: dk1990 » 20 mar 2014, o 23:34

Jedyne co mnie boli to "Niepowtarzających się ogólnie pozostało: Bubu :)" Fajnie by było otrzymywać info. w jakim stopniu mniej wiecej jest już spolszczony kolejny epizod. Taki drobny szczegół :)

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Norek » 21 mar 2014, o 00:37

Racja, zapomniałem zaktualizować - ale zapraszam też do śledzenia wpisów na Facebooku, tam często można dowiedzieć sporo więcej am informujemy (relatywnie) na bieżąco.
Teraz trwają testy, spolszczenie prezentuje się coraz lepiej wraz z kolejnymi poprawkami.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Mation
Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2013, o 13:11

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Mation » 21 mar 2014, o 20:38

Jest szansa na spolszczenie w ten weekend?
Bo w niedzielę wieczorem wyjeżdżam i nie będzie mnie przez co najmniej 2-3 miesiące, a bardzo chciałbym zagrać ;<

Solester
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2014, o 16:01

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Solester » 21 mar 2014, o 22:40

Ja czekając na spolszczenie muszę rozwiązać jeszcze jeden problem, mianowicie w 11 rozdziale dokonałem ostatniego trudnego wyboru chodzi o to do kogo się pójdzie wiadomo o co chodzi. No ale potem jeszcze raz to włączyłem i załączyła się ostatnia scena i wyszedłem. I teraz w "Moje wybory" z epka 1 mam zapisane że Nick a w epizodzie 2 chociaż nie mam zamiaru grać bez spolszczenia i zapisało się tam z Pete'm , reszta jest ok, ale ja nie chciałem zmieniać tamtego wyboru, proszę poradźcie jak ktoś wie żeby odkręcić to, przy wyborze save'a mam same puste to mnie zastanawia, bo na początku zaimportowało z ep1.

dedspace3
Posty: 3
Rejestracja: 17 mar 2014, o 20:22

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: dedspace3 » 22 mar 2014, o 19:09

Wrzucilibyście testową wersje spolszczenia ?

Awatar użytkownika
GimmyBreaker
Senior Penor
Posty: 172
Rejestracja: 5 lip 2012, o 15:15
Grupa: Norek i spółka

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: GimmyBreaker » 22 mar 2014, o 20:40

NIE!
-Go piss up a flagpole: Idź obszczać maszt
-'tis doubt which leadeth thee to purgatory: Mam wątpliwości co do tego, który z nich jest pionerskim środkiem przeczyszczającym
-The electricity cooks you from the inside out: Prąd zrobi Ci lasagne z jelit ;)

Awatar użytkownika
marbol
Posty: 21
Rejestracja: 7 paź 2012, o 21:18

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: marbol » 24 mar 2014, o 14:45

Mam nadzieje, że będę miał wolne od pracy, wtedy jak wyjdzie spolszczenie :P


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości