[PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
dafuck17
Posty: 4
Rejestracja: 15 mar 2014, o 11:47

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: dafuck17 » 26 mar 2014, o 15:01

Witam Waas :)
Jest szansa że spolszczenie wyjdzie w tym miesiącu? Czekam z niecierpliwością na efekt Waszej pracy :))

Gwynbleidd
Posty: 9
Rejestracja: 20 lis 2013, o 20:10

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Gwynbleidd » 26 mar 2014, o 15:20

Nie, nie ma takiej możliwości. Tak naprawdę, to nie ma co się spodziewać premiery przed Wielkanocą. Kurna, czy to tak ciężko siedzieć na dupię i czekać? I tak pewnie ludzie, sprawdzacie ten temat codziennie, lub raz na dwa dni, więc na jaką cholerę zadajecie te durne pytania?

danio146
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2014, o 21:31

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: danio146 » 26 mar 2014, o 21:34

Niestety ale na samym początku gdy clementine wchodzi do domu to napisy są po angielsku, coś jest nie tak ze spolszczeniem :(

kamelrma
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2014, o 21:37

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: kamelrma » 26 mar 2014, o 21:41

Przede wszystkim witam wszystkich serdecznie, w szczególności tłumaczy.

Zarejestrowałem się, ponieważ bardzo ucieszyłem się z możliwości zagrania w TWD S2EPII z małżonką po polsku, jednakże mamy taki sam problem jak pan w poprzednim poście. :)

Również wszystko jest po polsku do momentu, gdy Clementine ma coś zawołać w pierwszej scence (blokowanie drzwi przed włażącymi zombie) - wtedy dialogi i odpowiedzi do wyboru są po angielsku.

Czekamy na rozwiązanie problemu i dziękujemy za dotychczasą pracę włożoną w tłumaczenia gier - dzięki Wam mamy sporo zabawy! Doceniamy.

POPRAWKA: Być może to okaże się przydatne - zaimportowaliśmy save'y z poprzedniego epizodu (również na Waszym tłumaczeniu).

Awatar użytkownika
TTTr96
Posty: 77
Rejestracja: 7 lis 2010, o 18:07
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: TTTr96 » 26 mar 2014, o 22:14

Świetna robota, ekipo! Chciałbym napisać, że właśnie skończyłem odcinek i jestem zachwycony wykonaniem spolszczenia, ale tego nie uczynię, gdyż po pierwszej części odcinka trafiłem na pewien problem. Tak więc, zauważyłem, że na serwerach znalazła się błędna wersja spolszczenia do TWD0202, pobrałem dobrą wersję i chciałem wrócić do gry, ale w oczy znowu rzuciła mi się pewna rzecz. Mianowicie, tytuł odcinka jest błędny, tak samo jak numeracja odcinka. Poniżej screen (przed zrobieniem screena zrobiłem reinstalacje spolszczeń do obu odcinków): http://cloud-2.steampowered.com/ugc/333 ... 51727270E/

Poza tym, jeszcze takie mało pytanko, planujecie wydać zbiorcze instalatory do spolszczeń do takich gier jak TWDS1, TWD2 czy TWAU? Wiem, że obecnie tylko pierwszy sezon ukazał się w całości, ale moje pytanie powiedzmy wybiega w przyszłość. :D Niby roboty dużo nie ma, żeby zainstalować odpowiednie nakładki, ale to zawsze miłe ułatwienie, tym bardziej, że na PC nie da się kupić pojedynczych odcinków.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Norek » 26 mar 2014, o 22:20

Dzięki za zgłoszenia!

Nowa łatka zagościła w pobieralni krótko po dostrzeżeniu tego błędu - gorąco wszystkich przepraszamy!
Zaś co do screena z błędnym tytułem - czy spolszczenie zostało wgrane w odpowiednie miejsce? To znany błąd i wiemy, z czego wynika - właśnie z nieodpowiedniego wgrania spolszczenia^^

Czasem zdarza się komuś zainstalować je w folderze Pack, co tworzy kolejny folder Pack w folderze Pack :D
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
TTTr96
Posty: 77
Rejestracja: 7 lis 2010, o 18:07
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: TTTr96 » 26 mar 2014, o 22:23

Miałem właśnie dylemat, ale w obu przypadkach wskazałem główny folder gry. Tak więc, co do poprawnego wgrania jestem pewny. No nic, spróbuję jeszcze raz zainstalować i może błąd już nie wystąpi.

kamelrma
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2014, o 21:37

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: kamelrma » 26 mar 2014, o 22:46

Potwierdzam - ściągnąłem od nowa, zainstalowałem od nowa (tak po prostu, bez żadnych prób odinstalowywania) i wszystko śmiga po polsku jak należy. Bardzo serdecznie dziękuję za szybką odpowiedź i reakcję. To teraz czekam grzecznie na TWAU EP2. Jak będę bogaty - obiecuję słać Wam regularnie grube dolce, panowie.

Piwo! Dzięki.

bioly532
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2014, o 00:07

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: bioly532 » 27 mar 2014, o 00:51

Witam przeszedłem własnie epizod 2 z waszym spolszczeniem wszystko ładnie tylko brakowało opisu przy wybraniu decyzji (screeny niżej)
http://www78.zippyshare.com/v/19980807/file.html
http://www78.zippyshare.com/v/67248964/file.html
lub brakowało niektórych imion przy najechaniu myszką
http://www78.zippyshare.com/v/92279552/file.html
http://www78.zippyshare.com/v/30530242/file.html
ogółem innych błędów nie znalazłem
Dzięki za spolszczenie i życzę powodzenia w dalszych pracach :)

Awatar użytkownika
secundus
Posty: 60
Rejestracja: 7 lut 2011, o 09:02

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: secundus » 27 mar 2014, o 12:33

W Epizodzie2. Te spolszczenie nie działa albo ma jakieś błędy, jak jest początek gry i sie chowamy w szopie od razu wyskakują angielskie napisy, a w drugim wariancie jak ratujemy dziadka i jesteśmy w samochodzie dostawczym, to jak Clementaine przybiega do leśniczówki to też się włączają angielski napisy...coś jest nie tak.Epizod 1 działa bez zarzutów.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości