[PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Tukan29
Posty: 8
Rejestracja: 27 lip 2012, o 07:36

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Tukan29 » 30 maja 2014, o 13:10

gdzieś zaraz na początku, jak przywożą ich do siebie, zamiast słowa "fajnie" jest "fanie" czy coś takiego. Tak to nie zauważyłem błędów, dobra robota, gdzie mój wilk :c

yavarel79
Posty: 14
Rejestracja: 24 kwie 2014, o 19:50

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: yavarel79 » 30 maja 2014, o 14:32

kurcze a u mnie w wersji Steam tylko 1 Ep po polsku poprzednio tez 1 po polsku a drugi po angielsku ,niby spoko się gra po angielsku ale miło by było w Ojczystym języku,da się coś z tym zrobić ,zaznaczam że w Wilku nie ma tych problemów

-- 30 maja 2014, o 18:51 --

Sorry za błąd mam wersje z Telltalle i spolszczenie nie gra jak należy tzn jak poprzednio spalszcza menu i opcje ale teksty w grze po angielsku

cienislaw
Posty: 267
Rejestracja: 3 cze 2013, o 08:41
Grupa: GameSub

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: cienislaw » 30 maja 2014, o 19:04

znamy problem, będziemy poprawiać instalator by poprawnie współpracował z wersją od TT.
Obrazek

yavarel79
Posty: 14
Rejestracja: 24 kwie 2014, o 19:50

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: yavarel79 » 30 maja 2014, o 20:18

spoko

Gwynbleidd
Posty: 9
Rejestracja: 20 lis 2013, o 20:10

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Gwynbleidd » 30 maja 2014, o 23:30

Ja rzadnych błędów w ep. 3. nie zauważyłem.
Ale zakończyć epizod w takim momencie... to standard dla tej serii.

Fizolek
Posty: 7
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 18:40

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Fizolek » 31 maja 2014, o 00:08

Rano zainstalowałem 2h i przeszedłem ;)
Wszystko bez zarzutu. Znów kawał dobrej roboty ;) Teraz pozostaje nam cierpliwie czekać na epizod 4 ;)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
marbol
Posty: 21
Rejestracja: 7 paź 2012, o 21:18

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: marbol » 4 cze 2014, o 13:35

Z odcinka na odcinek coraz bardziej jaram się tą serią, genialna gra! Kawał dobrej roboty ze spolszczeniem! Jak się cieszę że ktoś się tym zajmuje :D Nie wie ktoś jak się nazywa piosenka w napisach końcowych 3 odcinka? :P

maciej77
Posty: 11
Rejestracja: 4 cze 2014, o 14:24

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: maciej77 » 4 cze 2014, o 14:32

Dobra robota - przydała by się też aktualizacja strony głównej, bo nie każdy codziennie przegląda forum w poszukiwaniu nowego tłumaczenia.

Co do samego TWD S02 - mam wrażenie że pierwsza seria była trochę dłuższa - krótkie te odcinki są :(

PS. Miałem lekkie problemy z rejestracją - widocznie jestem BOTem bo nie wiedziałem jak ma brzmieć dopełniacz liczby pojedynczej rzeczownika dziegieć :D
EDIT: Ale Wujek Google mi pomógł xD

Awatar użytkownika
Cysiek
Posty: 29
Rejestracja: 14 wrz 2012, o 23:54

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Cysiek » 4 cze 2014, o 15:50

Instalowałem spolszczenie gdy był spolszczony 1 epizod. Potem instalowałem ponownie gdy instalator oferował spolszczenie 1 i 2 epizodu. Przed chwilą pobrałem kolejny raz instalator ze spolszczonymi 3 epizodami.
Przez ten czas nie grałem w grę. Data instalacji się nie zmieniała i to jest chyba data 1 instalacji. What do I do?

http://i.imgur.com/8EIXbtD.png

1 ma lokalizację w rejestrze tu:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\Spolszczenie do The Walking Dead Sezon II
2 ma lokalizację w rejestrze tu:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\Spolszczenie do The Walking Dead Sezon II Epizod II
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

cienislaw
Posty: 267
Rejestracja: 3 cze 2013, o 08:41
Grupa: GameSub

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: cienislaw » 4 cze 2014, o 17:08

jeśli chcesz posprzątać to zainstaluj jeszcze raz poszczególne 'wersje' spolszczenia (o ile masz je na dysku, bo do pobrania jest tylko zbiorcza 1-3), ale jedno po drugim. zainstaluj, odinstaluj, powtórz. installer nie wywołuje deinstallera zainstalowanego już spolszczenia stąd takie a nie inne zachowanie. prawdopodobnie poprawię to w przyszłości, a na razie żeby uniknąć tego typu bonusów zalecam przed instalacją nowszej wersji, odinstalowanie poprzedniej.
Obrazek


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości