[PC] Mortal Kombat Komplete Edition

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

[PC] Mortal Kombat Komplete Edition

Postautor: Śledziks » 16 gru 2013, o 13:26

Kilka dni temu z różnych powodów odszedłem z ekipy Bartle Doo In Polish, a razem ze mną spolszczenia do Mortal Kombat i Psychonauts. Jako że nie znam się za bardzo na prowadzeniu strony internetowej, postanowiłem stworzyć profil na Facebooku, na którym każdy może śledzić postęp prac nad spolszczeniami do Mortal Kombat i Psychonauts. Nie zależy mi na lajkach ani na rozgłosie, więc prawdopodobnie jest to profil tymczasowy, stworzony tylko po to, żeby każdy zainteresowany tymi spolszczeniami miał dostęp do najświeższych informacji. Tutaj oczywiście też będę zaglądał, ale na Facebooku będzie takie moje małe "centrum dowodzenia". :D Zapraszam na https://www.facebook.com/sledziowespolszczenia

Pawcio5021
Posty: 44
Rejestracja: 17 wrz 2012, o 17:48

Re: [PC] Mortal Kombat Komplete Edition

Postautor: Pawcio5021 » 26 gru 2013, o 23:36

Cześć.
Szkoda, że odszedłeś. W grupie szybciej. Niby nie powinienem pytać, ale jesteś w stanie napisać przybliżony czas zakończenia tłumaczenia. Nie lubię bijatyk poza Virtua Fighter. A MK się jednak spodobało.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: [PC] Mortal Kombat Komplete Edition

Postautor: Śledziks » 27 gru 2013, o 12:05

Moje odejście z grupy nie ma kompletnie żadnego znaczenia dla tego spolszczenia, ponieważ tłumaczenie zostało już zakończone, pierwsza korekta również (zresztą została ona zrobiona przez osobę, która również odeszła z grupy), testy przeprowadzam sam, czcionki są już niemal gotowe (robi je Brucie, jeden z administratorów BDIP, który zgodził się nadal mnie wspierać swoją pomocą), nad grafikami pracuje VHS z GameSub, który sam zaproponował mi swoją pomoc, a nad drugą korektą pracuje Irysek (drugi z administratorów BDIP) i ona również z chęcią nadal mi pomaga. :)

Co do terminu, to myślałem, że uda się ukończyć spolszczenie jeszcze w tym roku, ale niestety, tu wiele zależy od rzeczy nie do końca zależnych ode mnie, ale postaram się wydać to spolszczenie jak najszybciej. :)

theobiwan585
Posty: 2
Rejestracja: 6 gru 2013, o 22:13

Re: [PC] Mortal Kombat Komplete Edition

Postautor: theobiwan585 » 4 sty 2014, o 21:16

Witam. Jak, idzie tłumaczenie pisałeś, że moglibyście się uwinąć przed świętami i ok, ja to rozumiem, przecież każdy miał jakieś swoje sprawy,ale czy jak byście mogli podać jakieś info co do spolszczenia :)

Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: [PC] Mortal Kombat Komplete Edition

Postautor: Śledziks » 7 sty 2014, o 10:34

Nie podaję żadnej konkretnej daty, bo wiem, jak się to później kończy, a oprócz mnie przy projekcie pracuje jeszcze kilka osób i nie mogę się za nie wypowiadać, ani na nie naciskać z premierą.

-- 12 lut 2014, o 09:17 --

W poniedziałek spolszczenie przeszło ostatnią korektę, a to oznacza, że do zrobienia została już tylko edycja grafik, którą zajmuje się vhs, zrobienie instalatora i dostosowanie spolszczenia dla osób, które chcą, żeby zostawiono angielskie nazwy ataków. Ogólnie to jest już bardzo blisko :)

-- 20 maja 2014, o 20:05 --

Prace "trochę" się przeciągnęły, ale w końcu jest. Spolszczenie do gry Mortal Kombat Komplete Edition na PC zostało ukończone!

Przetłumaczone zostało wszystko, co tylko dało się spolszczyć z technicznego punktu widzenia.

Uwaga! Przy uruchomieniu instalatora niektóre antywirusy np. Avast mogą blokować instalację przez tzw. DeepScreen i powodować błąd. Najlepiej jest poczekać, aż zakończy on analizę. Jeśli po analizie instalator nie uruchomi się, zrób to ręcznie. Jeśli problem będzie się powtarzał, na czas instalacji spolszczenia wyłącz antywirusa.

Oczywiście wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i pomimo wielu korekt i testów mogą znaleźć się błędy, dlatego jeśli na jakieś natraficie, nie wahajcie się ich zgłosić.

Autorzy:
- Śledziks
- Brucie
- Anita_M
- Irysek
- Tomtom
- vhs

Link do spolszczenia na Graj Po Polsku:

http://grajpopolsku.pl/downloads.php?download_id=383

Życzymy przyjemnej gry!

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 184
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: [PC] Mortal Kombat Komplete Edition

Postautor: EvilDoom » 20 maja 2014, o 20:32

Gratuluje ukończenia projektu i liczę na kolejne spolszczenia od ciebie.

Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: [PC] Mortal Kombat Komplete Edition

Postautor: Śledziks » 21 maja 2014, o 08:00

Gratulacje należą się wszystkim osobom zaangażowanym w projekt, bez nich spolszczenie mogłoby nigdy nie powstać. Ale dziękuję w imieniu nas wszystkich. :)

Co do następnego projektu, to powoli wracam do spolszczenia Psychonauts.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PC] Mortal Kombat Komplete Edition

Postautor: Manuel Czaszka » 21 maja 2014, o 10:00

Gratulacje <3
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
sixtyfourbit
Posty: 58
Rejestracja: 24 mar 2014, o 18:38
Kontakt:

Re: [PC] Mortal Kombat Komplete Edition

Postautor: sixtyfourbit » 21 maja 2014, o 11:31

Świetnie, dzięki Wam i Śledziksowi za spolszczenie, uprzyjemniliście mi grę :)
Obrazek

Noir
Posty: 12
Rejestracja: 24 sty 2013, o 12:55

Re: [PC] Mortal Kombat Komplete Edition

Postautor: Noir » 24 maja 2014, o 16:20

Mortal Kombat to nie moje klimaty więc ja nie skorzystam, niemniej doceniam pracę i wkład bo zawsze to kolejna gra w naszym języku :)
Co do następnego projektu, to powoli wracam do spolszczenia Psychonauts.
To zdanie natomiast bardzo, ale to bardzo mnie cieszy. Czekam cierpliwie i życzę owocnej pracy :)


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości