[PC] Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
vhs
Wojcieszek Rzezimieszek
Posty: 65
Rejestracja: 9 paź 2012, o 21:51
Grupa: GameSub
Kontakt:

[PC] Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition

Postautor: vhs » 31 sty 2014, o 19:13

Obrazek
Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition

Prace nad lokalizacją tytułu rozpoczęliśmy w październiku zeszłego roku. Z tłumaczeniem tekstów uporaliśmy się stosunkowo szybko – zajęło nam to trzy miesiące intensywnej roboty. Za szybkie tempo prac odpowiada warstwa fabularna gry. Osoby pracujące nad lokalizacją tytułu same przyznawały, że historia przedstawiona w grze motywowała ich do dalszej pracy. Kolejne miesiące spędziliśmy na dopracowywaniu spraw technicznych oraz na korekcie tekstów. Na koniec przystąpiliśmy do szczegółowych testów kolejnych wersji spolszczenia. Relacje z niektórych z nich mieliście okazję zobaczyć podczas organizowanych przez nas streamów.

„Castlevania: Lords of Shadow” przedstawia historię Gabriela Belmonta, wojownika Bractwa Światła, który walczy ze wszelkim złem nawiedzającym ziemski padół. Szukając sposobu na przywrócenie życia swojej zamordowanej żonie, Gabriel wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż, podczas której stawia czoła wielu przeciwnikom. Najpotężniejszymi z nich są tytułowi Władcy Cienia, którzy sieją strach i spustoszenie w okupowanych przez siebie krainach.

Gra studia Mercury Steam to przedstawiciel gatunku hack’n’slash, który czerpie inspiracje z takich tytułów jak „God of War”, „Prince of Persia” i „Shadow of the Colossus”. Gracz może spodziewać się więc widowiskowych pojedynków z olbrzymimi przeciwnikami, sekwencji zręcznościowych, licznych zagadek i, co jest rzadkością w tego typu produkcjach, niezwykle wciągającej i przemyślanej fabuły, która niewątpliwie stanowi najmocniejszą stronę gry.

Od dzisiaj tym wszystkim możecie cieszyć się w polskiej wersji językowej. Mamy nadzieję, że owoce naszej pracy przypadną wam do gustu. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby lokalizacja gry „Castlevania: Lords of Shadow” dostarczyła wam jak największej frajdy. Także tego… na co czekacie? Lećcie grać!


Tłumaczenie
  • Radosław „Vielokont” Jakubiak
    Kamil „Sledziu_w” Kukla
    Jan „jasiek_barca” Marcinkowski
    Piotr „Piter” Szmigiel
Korekta
  • Jan „jasiek_barca” Marcinkowski
    Radosław "Vielokont” Jakubiak
Grafika
  • vhs
Testy
  • Radosław „Vielokont” Jakubiak
    Kamil „Sledziu_w” Kukla
    Jan „jasiek_barca” Marcinkowski
    Adam „ARKaM” Miłosz
    Mariusz „Tortain” Rewiński
    vhs
    cienislaw
Technikalia
  • cienislaw
Pobierz
http://gamesub.pl/spolszczenia/download ... of-shadow/
Obrazek

SirXan
Posty: 33
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 16:05

Re: [PC] Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition

Postautor: SirXan » 1 lut 2014, o 19:42

Wielki szacunek dla ekipa GameSub! Profesjonalna robota! :D Bardzo dziękuję za wspaniała spolszczenia do Castlevania - Lords of Shadow, który był jedna z moich ulubionych gier. :D

[Jestem niesłyszący]

Awatar użytkownika
vhs
Wojcieszek Rzezimieszek
Posty: 65
Rejestracja: 9 paź 2012, o 21:51
Grupa: GameSub
Kontakt:

Re: [PC] Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition

Postautor: vhs » 1 lut 2014, o 22:23

Wielki szacunek dla ekipa GameSub! Profesjonalna robota! :D Bardzo dziękuję za wspaniała spolszczenia do Castlevania - Lords of Shadow, który był jedna z moich ulubionych gier. :D
Dzięki za miłe słowa ;) Miłej gry!
Obrazek

grzybiarz
Posty: 132
Rejestracja: 13 cze 2008, o 10:50

Re: [PC] Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition

Postautor: grzybiarz » 16 lut 2014, o 22:02

Niegdyś ukończyłem grę na PlayStation 3, a teraz gram na kompie. Nie dość, że 1080p, 60 klatek, to jeszcze po polsku. Dzięki panowie :)

Awatar użytkownika
secundus
Posty: 60
Rejestracja: 7 lut 2011, o 09:02

Re: [PC] Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition

Postautor: secundus » 28 lut 2014, o 12:13

Nie chce zakładać nowego tematu...ale mam pytanie:

Czy w związku z wyjsciem castlevania lords of shadow 2 nie po polsku, wasza ekipa weźmie się też za drugą część tej gry?

cienislaw
Posty: 267
Rejestracja: 3 cze 2013, o 08:41
Grupa: GameSub

Re: [PC] Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition

Postautor: cienislaw » 28 lut 2014, o 15:31

niestety to niemożliwe.
Obrazek

TenNowy
Posty: 122
Rejestracja: 24 lis 2010, o 14:43

Re: [PC] Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition

Postautor: TenNowy » 1 mar 2014, o 13:04

Po co piszesz, że to niemożliwe, jak za chwilę zakładasz nowy wątek w którym informujesz, że pracę nad drugą częścią zostały rozpoczęte?

cienislaw
Posty: 267
Rejestracja: 3 cze 2013, o 08:41
Grupa: GameSub

Re: [PC] Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition

Postautor: cienislaw » 1 mar 2014, o 14:13

pytanie: czy wasza ekipa weźmie się też za drugą część tej gry?

odpowiedź: niestety to nie możliwe.

co jest zgodne z prawdą, bo nie możemy się zabrać za coś co już od paru dni robimy.
Obrazek

Awatar użytkownika
secundus
Posty: 60
Rejestracja: 7 lut 2011, o 09:02

Re: [PC] Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition

Postautor: secundus » 1 mar 2014, o 20:44


co jest zgodne z prawdą, bo nie możemy się zabrać za coś co już od paru dni robimy.
Po takiej wypowiedzi można wpaść w konsternacje :))) Mimo wszystko fajnie, że nie opuszcza was poczucie humoru to się ceni. I oczywiście bardzo się ciesze, że tłumaczycie drugą część. Gra jest niesamowita i nawet chyba lepsza wg mnie, ale to kwestia gustu :)

cienislaw
Posty: 267
Rejestracja: 3 cze 2013, o 08:41
Grupa: GameSub

Re: [PC] Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition

Postautor: cienislaw » 2 mar 2014, o 09:00

przyznam bez bicia, że nie miałem jeszcze okazji pograć i raczej nie prędko to nastąpi, więc bazuję na recenzjach, które są od siebie bardzo odmienne. co nie zmienia faktu, że nie jestem w stanie zrozumieć czemu sam Drakula musi niezauważenie przemykać pod postacią szczura, a także rozbawiła mnie 'otwartość' świata, która polega zamianie starych, sprawdzonych ekranów wczytywania na 'śluzy' wczytywania, gdzie więzi się gracza aż dane zostaną wczytane. będziemy regularnie informować o postępie prac.
Obrazek


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 8 gości