[PC] Deus Ex Human Revolution Director's Cut

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Libon
Posty: 3
Rejestracja: 1 gru 2015, o 21:56

Re: [PC] Deus Ex Human Revolution Director's Cut

Postautor: Libon » 1 gru 2015, o 22:25

Witam,
przeczytałam cały wątek i spróbowałam zainstalować każde z udostępnionych spolszczeń. Żadne nie działa.
Jeśli dobrze zrozumiałam, wystarczy zainstalować aktualizację jako administrator, wcześniej ustawiając w grze włączone napisy. Rozumiem, że język musi być ustawiony na domyślny przed instalacją aktualki? Przyznam że już pogubiłam się w tych wszystkich postach:(

w Aktualizacji 1.3a był pliczek „.reg" - co z nim się robi? Trzeba go gdzieś wkleić?

Właśnie zaczynam grać w Deusa, obecnie muszę udać się do windy w biurze szefa i sprawdzić co powoduje alarm. Czy jest szansa, że do tego momentu nie ma tłumaczenia, a potem będzie? Bo może spolszczenie jednak działa, tylko od późniejszego etapu gry?

Pozdrawiam i przepraszam, jeśli ominęłam wyjaśnienia w powyższych postach.
Libon

EDIT:
PS. Jeszcze jedno pytanie. Czy po zainstalowaniu aktualizacji należy coś zmieniać w ustawieniach gry?

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: [PC] Deus Ex Human Revolution Director's Cut

Postautor: mendosa » 2 gru 2015, o 09:47

Plik *.reg należy uruchomić, powoduje dodanie/nadpisanie wartości w rejestrze, ale najnowszą wersją spolszczenia jest wersja 1.4, zaś plik rejestru przeznaczony jest do poprzedniej, 1.3. Może to toś da:
Mod ze spolszczeniem wyszukuje domyślną ścieżkę instalacji gry (podstawowy folder STEAM), a jeśli jest inna niż domyślna, należy instalatorowi wskazać poprawny folder z grą i ewentualnie uruchomić instalator z uprawnieniami administratora.
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
sb8gapi
Posty: 401
Rejestracja: 13 lip 2013, o 21:13

Re: [PC] Deus Ex Human Revolution Director's Cut

Postautor: sb8gapi » 3 gru 2015, o 22:33

Spolszczenie działa na wersji gry Steam (na innych nie testowałem). Wersja 1.4 to ta sama wersja co 1.3 (1.3a), ale dodatkowo zawiera kilka poprawek. Plik PL.reg działa też z wersją 1.4 (wpis do rejestru powinien być dodany przez instalator a ten plik jest na wypadek, gdyby instalator nie dodał odpowiedniego wpisu do rejestru).
Przed instalacją należy ustawić w grze język domyślny i włączyć wyświetlanie napisów.
Przy ręcznym wyborze folderu instalacji należy wskazać położenie folderu "Common", bo folder gry (Deus Ex Human Revolution Director's Cut) zostanie automatycznie dodany przez instalator np:
D:\Steam\steamapps\common\

Libon
Posty: 3
Rejestracja: 1 gru 2015, o 21:56

Re: [PC] Deus Ex Human Revolution Director's Cut

Postautor: Libon » 4 gru 2015, o 21:48

Niestety nadal nie działa.
Wykonałam wszystkie powyższe instrukcje, nawet ręcznie wybrałam folder, mimo że gra jest zainstalowana w domyślnym folderze Steam. Pomyślałam, że może weryfikacja plików pomoże, ale też nie.

Awatar użytkownika
sb8gapi
Posty: 401
Rejestracja: 13 lip 2013, o 21:13

Re: [PC] Deus Ex Human Revolution Director's Cut

Postautor: sb8gapi » 13 gru 2015, o 18:34

Jeszcze istnieje możliwość instalacji spolszczenia do dowolnego folderu np. na Pulpit. Potem ręczne przekopiowanie plików z tego folderu do folderu z grą. Proponuję na początek sprawdzić wersję 1.2, gdyż ta nie sprawiała nigdy problemów przy instalacji. Jeśli ta będzie działać to można pokombinować z wersją 1.3 lub 1.4 - i ewentualnie dodać wpis do rejestru z pliku reg z wersji 1.3a).
Nie sposób przewidzieć wszystkich możliwych problemów przy instalacji, a z tego co widziałem po ilości pobrań to mod spolszczający grę pobrało kilka tysięcy osób.

Libon
Posty: 3
Rejestracja: 1 gru 2015, o 21:56

Re: [PC] Deus Ex Human Revolution Director's Cut

Postautor: Libon » 30 gru 2015, o 09:43

O matko! DZIAŁA!!!! :D
Przepraszam, że tak długo to trwało, dopiero dzisiaj był czas i nerwy na ponowne podejście do instalacji.
Zrobiłam jak poleciłeś. Zainstalowałam 1.2 na pulpit i przeniosłam to do folderu z grą. Możliwe że podczas wcześniejszych instalacji mój laptop miał problem z pliczkiem „DFEngine.dll" i go nie podmieniał?

W każdym razie BARDZO DZIĘKUJĘ ZA POMOC!

Pozdrawiam!

virusek
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2014, o 01:04

Re: [PC] Deus Ex Human Revolution Director's Cut

Postautor: virusek » 28 lip 2016, o 13:39

Jeśli ktoś nadal ma problemy z najnowsza wersja z moja poprawka czcionek może spróbować plików z załącznika.
Załączniki
DXHRDCPL.zip
(948.35 KiB) Pobrany 852 razy

Awatar użytkownika
sb8gapi
Posty: 401
Rejestracja: 13 lip 2013, o 21:13

Re: [PC] Deus Ex Human Revolution Director's Cut

Postautor: sb8gapi » 28 lip 2016, o 14:46

Dzięki virusek!
U mnie działa poprzednia poprawka, ale może komuś się przyda.

pst
Posty: 23
Rejestracja: 24 gru 2013, o 13:43

Re: [PC] Deus Ex Human Revolution Director's Cut

Postautor: pst » 15 wrz 2016, o 12:04

Dziękuje wam dobrzy ludzie!
Zapraszam na BAZARek

Awatar użytkownika
sb8gapi
Posty: 401
Rejestracja: 13 lip 2013, o 21:13

Re: [PC] Deus Ex Human Revolution Director's Cut

Postautor: sb8gapi » 30 paź 2016, o 17:43

Jeden z graczy nadesłał info o braku przetłumaczonych dwóch tekstów w grze.

Zostały przetłumaczone brakujące teksty e-maili zgłoszone przez graczy, oraz kilka literówek. Teksty, które są po francusku mają takie pozostać (to nie błąd).

INSTALACJA

Zainstalować Spolszczenie wersja 1.4 (zalecana wersja 1.4 lub inna) i plik POLISH.000 skopiować do folderu MODS w folderze z grą i zastąpić istniejący plik.

UWAGA:

Należy pamiętać o tym, żeby włączyć napisy w opcjach, bo gra jest tylko z polskimi napisami.

Instalator sam powinien wybrać odpowiedni folder do zainstalowania spolszczenia do gry Deus Ex Human Revolution Director's Cut w kolejnym oknie.

Jeśli gra jest zainstalowana na dysku (partycji) innym niż STEAM, należy zmienić ścieżkę instalacji.
Załączniki
Patch_do_spolszczenia_DXHRDC.zip
Patch do spolszczenia Deus Ex Human Revolution Director's Cut v. 1.4a
(930.15 KiB) Pobrany 3883 razy


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości