[PC] Gabriel Knight: Grzechy Ojców (20th A.E.)

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
kiba01
Posty: 26
Rejestracja: 15 sie 2017, o 13:01

Re: [PC] Gabriel Knight: Grzechy Ojców (20th A.E.)

Postautor: kiba01 » 15 lis 2017, o 04:00

Spolszczenie rzeczywiście nie działa z najnowszą wersją gry... Szczerze mówiąc, mam już dość dostosowywania spolszczenia do cyklicznie zmienianego silnika gry, ale na pewno przyjrzę się temu w wolnej chwili.
Dzięki za info.

bete71
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2017, o 11:33

Re: [PC] Gabriel Knight: Grzechy Ojców (20th A.E.)

Postautor: bete71 » 17 lis 2017, o 11:48

Mam poradę dla użytkowników GOG Galaxy. W ustawieniach gry w tym programie można wyłączyć automatyczne ściąganie poprawek. Program oferuje wtedy wybór wersji gry do zainstalowania. W przypadku Gabriela nowy patch ingeruje w silnik gry ale nie zmienia fabuły, więc chyba warto grać na wersji 2.01.

Awatar użytkownika
kiba01
Posty: 26
Rejestracja: 15 sie 2017, o 13:01

Re: [PC] Gabriel Knight: Grzechy Ojców (20th A.E.)

Postautor: kiba01 » 11 sty 2018, o 21:23

To zostanie jeszcze raz wydane spolszczenie pod nowy patch?

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: [PC] Gabriel Knight: Grzechy Ojców (20th A.E.)

Postautor: mendosa » 12 sty 2018, o 18:31

Tak, zostanie wydane. Narzędzia do tekstu już mam (dzięki, cienislawie), narzędzia do grafik też mam. Jednak ponowne wciśnięcie grafik trochę mi zajmie, a mam ostatnio, czy raczej - nie mam ostatnio literalnie czasu. Celuję w połowę lutego, (plus-minus). Cierpliwości :)
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
kiba01
Posty: 26
Rejestracja: 15 sie 2017, o 13:01

Re: [PC] Gabriel Knight: Grzechy Ojców (20th A.E.)

Postautor: kiba01 » 20 sty 2018, o 23:49

Tak, zostanie wydane. Narzędzia do tekstu już mam (dzięki, cienislawie), narzędzia do grafik też mam. Jednak ponowne wciśnięcie grafik trochę mi zajmie, a mam ostatnio, czy raczej - nie mam ostatnio literalnie czasu. Celuję w połowę lutego, (plus-minus). Cierpliwości :)
Spoko i wielkie dzięki za twoją pracę nad tym tytułem.

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: [PC] Gabriel Knight: Grzechy Ojców (20th A.E.)

Postautor: mendosa » 20 lut 2018, o 22:07

Będziecie musieli jeszcze trochę poczekać, pewne sprawy się skomplikowały. Okazało się, że nastąpiły (co prawda kosmetyczne, ale zawsze) zmiany w warstwie tekstowej gry - zmiana formatowania niektórych kwestii (mogłyby się niepoprawnie wyświetlać, albo, co gorsza, wywalać grę), dodano obsługę urządzeń dotykowych, zatem szereg kwestii instrukcji do gry musiałem dostosować do tego stanu. Obecnie czekam na odpowiedź Cienislawa - czy wszystko gra na linii repozytorium - import do gry, czekam również na narzędzia do importu tekstu do gry. Wstrzymałem się z importem grafik, gdyż w obecnej sytuacji nie ma on sensu, wszystko mi się rozwali. Nie podaję terminu - nie wiem, kiedy to wydam.
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
Qamok
Posty: 66
Rejestracja: 12 kwie 2014, o 13:26

Re: [PC] Gabriel Knight: Grzechy Ojców (20th A.E.)

Postautor: Qamok » 13 kwie 2018, o 08:00

No nic, wciąż z niecierpliwością czekam. Fajnie że pheonix jeszcze nie umarło i wciąż patchuje 4 letnią grę, szkoda tylko że tak źle to wpływa na fanowskie spolszczenie.

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: [PC] Gabriel Knight: Grzechy Ojców (20th A.E.)

Postautor: mendosa » 22 kwie 2018, o 11:19

Spolszczenie zostało dostosowane do najnowszej wersji gry (2.02), linki do pobierania w pierwszym poście tego tematu. Jednocześnie informuję, że nie mam zamiaru robić kolejnych "upgrade'ów" tego spolszczenia. Jeżeli zaistnieje taka konieczność i znajdą się chętni do tej syzyfowej pracy, udostępnię narzędzia (część z nich przerabiałem na potrzeby tej gry), udostępnię pliki spolszczenia i kontakt do technika, który umożliwił wydobycie i wstrzyknięcie tekstów do gry.
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
kiba01
Posty: 26
Rejestracja: 15 sie 2017, o 13:01

Re: [PC] Gabriel Knight: Grzechy Ojców (20th A.E.)

Postautor: kiba01 » 23 maja 2018, o 21:59

Wielkie dzięki za upgrade tego spolszczenie do nowej wersji gry.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość