[PC] Gabriel Knight: Grzechy Ojców (20th A.E.)

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Dida99
Posty: 7
Rejestracja: 16 lip 2010, o 15:13

Re: [PC] Gabriel Knight: Grzechy Ojców (20th A.E.)

Postautor: Dida99 » 6 lut 2015, o 20:34

Super ! Dzięki za dobre wieści :)

Awatar użytkownika
Annica88
Posty: 18
Rejestracja: 4 lip 2013, o 18:09

Re: [PC] Gabriel Knight: Grzechy Ojców (20th A.E.)

Postautor: Annica88 » 28 mar 2015, o 16:06

Jakieś nowe informacje? Może potrzebna pomoc? Czekam bardzo :)

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: [PC] Gabriel Knight: Grzechy Ojców (20th A.E.)

Postautor: mendosa » 11 lip 2015, o 09:01

---30 mar 2015, o 10:55---

Faktycznie, dość dawno nie informowałem o postępach tego projektu. Dwie osoby ukończyły testy i podesłały mi raporty, trzeci tester nie daje znaku życia. Grafik czeka na przetłumaczenie tekstów do grafik, które stanęło w połowie lutego. Zaangażowałem się bowiem w testy nowego "Grim Fandango", testy te zakończę raportem, mam nadzieję, że wyrobię się z tym do Świąt. Dodatkowo moje prace opóźnia to, że zmieniałem sprzęt a obecnie przenoszę dane i szykuję sobie optymalną konfigurację.

Co do pomocy - pomoc tłumaczeniowa raczej już odpada, nie widzę sensu zawracać komuś głowy klepaniem tekstów do kilkudziesięciu grafik. Ale - gdybyś Annico ;) była chętna, to możemy pomyśleć nad testem gry, już z pełną oprawą graficzną. Gdybyś była chętna, to daj znać przez PW, przy czym nie potrafię określić, kiedy te grafiki ukończymy i kiedy wprowadzę poprawki po już wykonanych testach.

Bądźcie czujni! :D

---10 maj 2015, o 15:10---

Po cichu liczyłem na to, że w maju będę miał dla Was same dobre wieści. Niestety, przeciwności natury technicznej wybiły mi z głowy marzenia o rozpoczęciu ostatecznych testów w maju. Poczytajcie sobie: viewtopic.php?f=30&t=2687

Jednak są i dobre wieści, teksty do grafik zostały przetłumaczone, Przemo dość szybko przerabia kolejne (mamy już cały komiks, no, bez nieszczęsnej drugiej strony, w wolnych chwilach babram się z czyszczeniem wielgaśnego loga Sins of the Fathers), zatem ten etap może się w maju zamknąć. Z pewnością poinformuję jaką decyzję podjąłem w kwestii "klonów", jednak muszę trochę od projektu odpocząć, choćby robiąc dawno obiecane testy "Sam & Max Hit the Road" :D

Bądźcie czujni! :)

---11 lip 2015, o 10:00---

Mamy już lipiec, lato w pełni, pora poinformować, co tam u Gabriela słychać. Po konsultacjach postanowiłem problem pytań-klonów rozwiązać wykorzystując formę bezosobową. Przykładowo, "What can you tell me about Voodoo?" zostało przetłumaczone na "Chciałbym dowiedzieć się czegoś o Voodoo". Nie mogę powiedzieć, abym był zadowolony z takiego obrotu sprawy, jednak szczerze mówiąc nie mam innego wyboru. Z powodu wprowadzonych zmian skrypt poddawany jest kolejnej, tym razem już wybiórczej korekcie (Madzius), ja zaś wrócę do obróbki grafik i do konwertowania ich na potrzeby gry. Będę również szykował instalator, chcę go sprawdzić przy okazji ostatnich testów. Życzyłbym sobie, aby rozpoczęły się one tego lata, no i miejmy nadzieję, że tak się stanie.

Bądźcie czujni! :)
N.E.M.O.

marcinv6
Posty: 17
Rejestracja: 15 lis 2014, o 11:25

Re: [PC] Gabriel Knight: Grzechy Ojców (20th A.E.)

Postautor: marcinv6 » 6 sie 2015, o 09:31

Już się nie mogę doczekać na spolszczenie. :) Trzymam kciuki, żeby wyszło jak najszybciej. Powodzenia!

Awatar użytkownika
satan
Posty: 41
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 16:26

Re: [PC] Gabriel Knight: Grzechy Ojców (20th A.E.)

Postautor: satan » 11 wrz 2015, o 21:58

Ja również trzymam kciuki. Mimo, że raczej i tak nie wypróbuję tego spolszczenia, to i tak wiem, że będzie na najwyższym poziomie :).

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: [PC] Gabriel Knight: Grzechy Ojców (20th A.E.)

Postautor: mendosa » 12 paź 2015, o 16:22

Spolszczenie zostało wydane. Więcej szczegółów w pierwszym poście tego tematu.
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 180
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: [PC] Gabriel Knight: Grzechy Ojców (20th A.E.)

Postautor: EvilDoom » 12 paź 2015, o 17:18

Gratuluje ukończenia kolejnej polonizacji. Czekam na kolejne udane projekty. Oby wychodziły zdecydowanie szybciej.

marcinv6
Posty: 17
Rejestracja: 15 lis 2014, o 11:25

Re: [PC] Gabriel Knight: Grzechy Ojców (20th A.E.)

Postautor: marcinv6 » 12 paź 2015, o 17:37

Spolszczenie zostało wydane. Więcej szczegółów w pierwszym poście tego tematu.
Kapitalna wiadomość! :) Dzięki!

bonarx
Posty: 7
Rejestracja: 13 paź 2015, o 19:05

Spolszczenie Gabriel Knight: Grzechy Ojców (20th A.E.)

Postautor: bonarx » 13 paź 2015, o 19:12

Witam

Instalator spolszczenia wywala error

http://www.directupload.net/file/d/4139 ... wu_png.htm

cienislaw
Posty: 267
Rejestracja: 3 cze 2013, o 08:41
Grupa: GameSub

Re: Spolszczenie Gabriel Knight: Grzechy Ojców (20th A.E.)

Postautor: cienislaw » 13 paź 2015, o 19:35

sprawdź czy:
1. masz miejsce na dysku.
2. gra nie jest aktualnie uruchomiona.
3. spróbuj uruchomić instalator z prawami admina.
Obrazek


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość