[PC] Gra o tron (Game of Thrones)

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: [PC] Gra o tron (Game of Thrones)

Postautor: Fabiosek » 3 gru 2014, o 18:55

Możliwe. Miałem okazję zagrać w The Walking Dead (oba sezony) oraz początek The Wolf Among Us i przyznam, że oprócz bardzo małej liczby błędów (podwójna spacja, brak przecinka przed np "że") całość wypadła bardzo dobrze.

Alusowy
Posty: 12
Rejestracja: 1 lis 2012, o 12:39

Re: [PC] Gra o tron (Game of Thrones)

Postautor: Alusowy » 3 gru 2014, o 20:26

Świetnie, że się tym dosyć szybko zainteresowaliście. Mam nadzieje, że nie będzie problemów podczas tłumaczenia i szybko doczekamy się premiery spolszczenia. Pozdrawiam i życzę powodzenia. :)

Awatar użytkownika
Ramiz
Posty: 63
Rejestracja: 16 mar 2013, o 11:41

Re: [PC] Gra o tron (Game of Thrones)

Postautor: Ramiz » 3 gru 2014, o 22:10

Takie małe pytanko z trochę innej beczki. Wiadomo już, że (niestety) nie udało się podjąć współpracy z Grupą Hatak ze względu na pewną... nazwijmy to konkurencję.
Możecie chociaż dać znać, czy osoby od korekty są zaznajomione z polskimi napisami do serialu? Pewnie spora część widziała serial z ich tłumaczeniem i byłoby super gdyby tłumaczenie różnych nazewnictw było zachowane. Trudno mi podać teraz przykład, ale głupie by było gdyby fan serialu nie kapnął się o co chodzi tylko dlatego, że cośtam zostało inaczej przetłumaczone niż w napisach do serialu.
The Walking Dead: Survival Instinct - spolszczenie wydane
SOMA - spolszczenie wydane

Awatar użytkownika
Ysska
Kosiarka umysłów
Posty: 103
Rejestracja: 14 lip 2009, o 20:03

Re: [PC] Gra o tron (Game of Thrones)

Postautor: Ysska » 3 gru 2014, o 22:14

Polskie wersje terminów będą oczywiście zgodne z tymi zawartymi w polskim tłumaczeniu powieści z cyklu.
Na harfach morze gra - kłębi się rajów pożoga -
i słońce - mój wróg, słońce! - wschodzi, wielbiąc Boga.

bruno4ever
Posty: 25
Rejestracja: 2 sie 2012, o 08:34

Re: [PC] Gra o tron (Game of Thrones)

Postautor: bruno4ever » 4 gru 2014, o 16:32

Mam nadzieję, że Gra o Tron będzie porównywalna do TWD :D Nie mogę się już doczekać! Mam gospodarować weekend na granie po polsku? :)

Lolik561
Posty: 9
Rejestracja: 24 lut 2014, o 16:35

Re: [PC] Gra o tron (Game of Thrones)

Postautor: Lolik561 » 6 gru 2014, o 20:21

Witam Serdecznie:) Ja właśnie zakupiłem już cały Sezon GOT (Gry). Jako zagorzały Hejter a potem Fan Serialu nie mogłem przejść obok tej gry obojętnie zwłaszcza że robi To Telltale. Co do tego czy będzie lepsze od TWD 1 Sezonu? Wątpię ale myślę że będzie to wyśmienita gra z bardzo dobra gra zwłaszcza dla fanów książki czy serialu. Niestety nie wytrzymałem i już na Yt obejrzałem początek epizodu i już mi się mega spodobał. Co do Gameplay to bez zmian jest i tak samo jak w przypadku reszty gier tego studia wybory nie będą mieć jakiegoś większego wpływu i to jest niestety największą wadą gier tego studia ale myślę że fabuła będzie świetna bo to jest za to najmocniejsza zaleta gier od tego studia. Co do Ekipy tłumaczy nie chcę was popędzać ale kurcze z drugiej strony chciał bym żeby spolszczenie już było:) Mam nadzieję że przed świętami już będzie.

ZiigJass
Posty: 15
Rejestracja: 6 gru 2014, o 15:47

Re: [PC] Gra o tron (Game of Thrones)

Postautor: ZiigJass » 7 gru 2014, o 12:35

Znana jest może przybliżona data ukazania się spolszczenia czy jeszcze na tym etapie nie wiecie?

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Gra o tron (Game of Thrones)

Postautor: Norek » 7 gru 2014, o 13:08

Jeszcze nie wiemy.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Wilczur
Posty: 5
Rejestracja: 12 gru 2014, o 11:58

Re: [PC] Gra o tron (Game of Thrones)

Postautor: Wilczur » 12 gru 2014, o 12:00

Jak tam idzie tłumaczenie ? Od paru dni nikt tutaj nic nie napisał.Ile zostało już tekstu przetłumaczone ? Proszę o odpowiedź.

Lannister321
Posty: 2
Rejestracja: 13 gru 2014, o 11:29

Re: [PC] Gra o tron (Game of Thrones)

Postautor: Lannister321 » 13 gru 2014, o 11:42

Witam i pytam ile jeszcze wam zostało do wydania tłumaczenia?


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości