[NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Naruto1214
Posty: 21
Rejestracja: 22 maja 2015, o 18:20

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: Naruto1214 » 6 sie 2015, o 01:38

Takie małe pytanko, bo istnieje coś takiego jak EV w Pokemonach. Wiem, że w III genie na pewno to jest, jednakże grając w Fire Red czy Emeralda niestety nie ma jak sprawdzić gdzie te EV się znajdują(jeśli są to chyba coś przeoczyłem, więc mnie oświećcie). I tu pytanko, w HG/SS można sprawdzić te EV?

Awatar użytkownika
Texel
Posty: 50
Rejestracja: 21 lut 2011, o 15:24
Grupa: Grupa Emerald
Kontakt:

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: Texel » 6 sie 2015, o 15:26

Takie małe pytanko, bo istnieje coś takiego jak EV w Pokemonach. Wiem, że w III genie na pewno to jest, jednakże grając w Fire Red czy Emeralda niestety nie ma jak sprawdzić gdzie te EV się znajdują(jeśli są to chyba coś przeoczyłem, więc mnie oświećcie). I tu pytanko, w HG/SS można sprawdzić te EV?
W sposób "legitny" można sprawdzić, czy Pokémon ma wszystkie pełne EV u NPC w Blackthorn City (jeśli ma pełne, dostaje Wstęgę Wysiłku [Effort Ribbon]). W sposób "nielegitny" są od tego kody Action Replay. Albo edytor save'ów.

Osobiście nie bawię się w cokolwiek innego oprócz normalnego grania, dlatego mogę się mylić.

Poza tym offtop miesiąca, dlatego w nagrodę dostajesz screena.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Naruto1214
Posty: 21
Rejestracja: 22 maja 2015, o 18:20

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: Naruto1214 » 6 sie 2015, o 18:23

Takie małe pytanko, bo istnieje coś takiego jak EV w Pokemonach. Wiem, że w III genie na pewno to jest, jednakże grając w Fire Red czy Emeralda niestety nie ma jak sprawdzić gdzie te EV się znajdują(jeśli są to chyba coś przeoczyłem, więc mnie oświećcie). I tu pytanko, w HG/SS można sprawdzić te EV?
W sposób "legitny" można sprawdzić, czy Pokémon ma wszystkie pełne EV u NPC w Blackthorn City (jeśli ma pełne, dostaje Wstęgę Wysiłku [Effort Ribbon]). W sposób "nielegitny" są od tego kody Action Replay. Albo edytor save'ów.

Osobiście nie bawię się w cokolwiek innego oprócz normalnego grania, dlatego mogę się mylić.

Poza tym offtop miesiąca, dlatego w nagrodę dostajesz screena.

Obrazek
Dziena poszukam coś o tym ;) Swoją drogą skoro już twórcy zrobili coś takiego jak statystyki EV to powinni dać nam lepszą możliwość ich sprawdzenia. W PokeMMO zrobili osobną kartę na EV. Jak ktoś jeszcze nie grał w PokeMMO to zachęcam mimo iż w tej chwili sam nie uczestniczę w rozgrywce. To jest na mapie Fire Red i można przejść sobie całe Fire Red, jednakże grają ludzie z całego świata, normalnie sobie chodzą tam koło ciebie, można się tam z nimi pojedynkować, robią turnieje itp. Ostatnio zaglądnąłem na chwilę to dodali nawet Emeralda.

Co do screena rownież dziękówa, ale ciężko stwierdzić teraz czy to był offtop miesiąca zważając, że sierpień się dopiero zaczął :D

Awatar użytkownika
Zacksu22
Posty: 68
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 02:37

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: Zacksu22 » 8 sie 2015, o 10:04

Witam. Mam nadzieję że bug z zawieszaniem się gry podczas wymiany Pokemona nie będzie występować w tym spolszczeniu od was.
I w fr był jeszcze bug z odbieraniem Pokemona od Daycare gra się potrafiła zaciąć.
Mam nadzieję że tutaj tego nie spotkam.
No i miło by było jakbyście naprawili ten bug z zawieszaniem gry podczas wymiany/ewolucji pokemona przez link cable w wersji Emerald.
Bo szczerze trochę irytuje.
Życzę powodzenia w projekcie, dziękuję za tłumaczenie.
I pozdrawiam

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka

CyprianB
Posty: 5
Rejestracja: 10 sie 2015, o 13:18
Kontakt:

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: CyprianB » 10 sie 2015, o 13:32

Jakie wymagania..

Awatar użytkownika
Naruto1214
Posty: 21
Rejestracja: 22 maja 2015, o 18:20

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: Naruto1214 » 10 sie 2015, o 16:27

Jakie wymagania..

Taa ;D Najlepiej jeszcze niech to przerobią na 3D to może wtedy ten ziom będzie zadowolony ;)

Awatar użytkownika
Texel
Posty: 50
Rejestracja: 21 lut 2011, o 15:24
Grupa: Grupa Emerald
Kontakt:

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: Texel » 10 sie 2015, o 17:14

Witam. Mam nadzieję że bug z zawieszaniem się gry podczas wymiany Pokemona nie będzie występować w tym spolszczeniu od was.
I w fr był jeszcze bug z odbieraniem Pokemona od Daycare gra się potrafiła zaciąć.
Mam nadzieję że tutaj tego nie spotkam.
W przeciwieństwie do poprzedniego spolszczenia tutaj nie powinno być żadnych błędów, a jeśli będą, to naprawienie ich powinno być dość łatwe. Wtedy na ostro przejeżdżaliśmy całą grę automatem, żeby zmienić adresy początków tekstów, co mogło wysypywać grę w różnych miejscach. Teraz edytujemy tylko i wyłącznie plik z tekstem i określone pliki z grafikami.
No i miło by było jakbyście naprawili ten bug z zawieszaniem gry podczas wymiany/ewolucji pokemona przez link cable w wersji Emerald.
Wiem, obiecałem że będzie poprawiona wersja Emeralda, ale pewnie jej nie będzie. Dlaczego? Są to błędy które nie uniemożliwiają przejścia gry, i będę szczery - nie za bardzo chce mi się odkurzać dwuletnie pliki i naprawiać te błędy. Więcej niczego nie obiecuję, bo może sprawa wyjść tak jak tutaj. Ale i nie wykluczam. Lepiej, żebyście w razie czego byli mile zaskoczeni, prawda?
Taa ;D Najlepiej jeszcze niech to przerobią na 3D to może wtedy ten ziom będzie zadowolony ;)
Myślałem że od samego widoku Hoenn będzie mnie mdlić, ale Alpha Sapphire jednak bardzo mi się podoba. Tak nawiasem mówiąc, gry na 3DS-a są już w jakimś stopniu hackowalne, więc jakieś spolszczenia gier na tę platformę powinny się kiedyś pojawić.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Zacksu22
Posty: 68
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 02:37

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: Zacksu22 » 12 sie 2015, o 19:59

O co wam ludzie chodzi?
Po prostu wypisałem wam błędy które napotkałem podczas przechodzenia emerald.
Po przejsciu ligi, i próbach skompletowania pokedexu takie błędy napotkałem.
Ze zniechęciłem się do grania w kolejne Pokemony.
Dzięki autorowi za odpowiedzialność.
Ni również mam nadzieję że w tej wersji Pokemonów nie będzie już takich wpadek.
Bo może bym ponownie odświeżył sobie tą część Pokemonów.
Swoim pytaniem nie miałem zamiaru wzbudzać tutaj żadnej kłótni itp.
Bo tak odebrałem powyższe odpowiedzi.
Jak atak na moją personę.
Po prostu gra jest świetna i jak ktoś bierze się za jej tłumaczenie niech robi to porządnie lub wcale.
Taka jest moja opinia na ten temat.
Tyle z mojej strony.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Naruto1214
Posty: 21
Rejestracja: 22 maja 2015, o 18:20

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: Naruto1214 » 12 sie 2015, o 23:32

O co wam ludzie chodzi?
Po prostu wypisałem wam błędy które napotkałem podczas przechodzenia emerald.
Po przejsciu ligi, i próbach skompletowania pokedexu takie błędy napotkałem.
Ze zniechęciłem się do grania w kolejne Pokemony.
Dzięki autorowi za odpowiedzialność.
Ni również mam nadzieję że w tej wersji Pokemonów nie będzie już takich wpadek.
Bo może bym ponownie odświeżył sobie tą część Pokemonów.
Swoim pytaniem nie miałem zamiaru wzbudzać tutaj żadnej kłótni itp.
Bo tak odebrałem powyższe odpowiedzi.
Jak atak na moją personę.
Po prostu gra jest świetna i jak ktoś bierze się za jej tłumaczenie niech robi to porządnie lub wcale.
Taka jest moja opinia na ten temat.
Tyle z mojej strony.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka
lol my to dla beki a ten spina xD Bynajmniej nie atakowaliśmy Twojej osoby, więc możesz ochłonąć :)

Awatar użytkownika
Zacksu22
Posty: 68
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 02:37

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: Zacksu22 » 13 sie 2015, o 18:12

O co wam ludzie chodzi?
Po prostu wypisałem wam błędy które napotkałem podczas przechodzenia emerald.
Po przejsciu ligi, i próbach skompletowania pokedexu takie błędy napotkałem.
Ze zniechęciłem się do grania w kolejne Pokemony.
Dzięki autorowi za odpowiedzialność.
Ni również mam nadzieję że w tej wersji Pokemonów nie będzie już takich wpadek.
Bo może bym ponownie odświeżył sobie tą część Pokemonów.
Swoim pytaniem nie miałem zamiaru wzbudzać tutaj żadnej kłótni itp.
Bo tak odebrałem powyższe odpowiedzi.
Jak atak na moją personę.
Po prostu gra jest świetna i jak ktoś bierze się za jej tłumaczenie niech robi to porządnie lub wcale.
Taka jest moja opinia na ten temat.
Tyle z mojej strony.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka
lol my to dla beki a ten spina xD Bynajmniej nie atakowaliśmy Twojej osoby, więc możesz ochłonąć :)
Wiesz,ostatnio mam sporo problemów psychicznych na głowie i momentami san już nie rozróżniam co prawda a co fałsz.
Zaburzenia emocjonalne itp.
No ale żeby nie było.
Po prostu tak to odebrałem.
Tyle z mojej strony

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości