[NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: Norek » 5 sie 2016, o 08:35

Zobacz, czy tu nie znajdziesz odpowiedzi:
klik
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

motywexxx
Posty: 3
Rejestracja: 5 sie 2016, o 07:51

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: motywexxx » 5 sie 2016, o 09:09

Zobacz, czy tu nie znajdziesz odpowiedzi:
klik
W pierwszym oknie wybralem plik z grą, w drugim oknie plik hgplv1.xdelta w programie deltapatcher a następnie delta patcher lite. Po kliknięciu apply patch wyskakuje błąd An error has occured See log for more informations

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: Norek » 5 sie 2016, o 10:55

No i co jest w tym logu?
Może masz nieodpowiednią wersję gry?
Przy spolszczeniu powinny być dokładne informacje, jaka wersja gry jest potrzebna.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

motywexxx
Posty: 3
Rejestracja: 5 sie 2016, o 07:51

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: motywexxx » 5 sie 2016, o 11:25

O i tu był piesek pogrzebany :D Nieodpowiednia wersja gry, no cóż nie myślałem że to może być problemem. W każdym razie dzięki wielkie za pomoc, życzę miłego dnia :D

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: Norek » 5 sie 2016, o 11:33

Jeśli już wszystko gra, nie pozostaje mi nic innego jak życzyć udanej zabawy :)
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Ryderos
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2017, o 20:37

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: Ryderos » 20 lip 2017, o 20:48

zna ktoś stronkę z jakiej można ściągnąć romy.... bo szukam i znaleźć czegoś sensownego nie moge :(

Orio
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2018, o 20:46

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: Orio » 10 mar 2018, o 20:50

Szukam ludzi dobrego serca którzy udostępnią jakieś linki, te w temacie wygasły.

Awatar użytkownika
mziab
Posty: 459
Rejestracja: 20 maja 2008, o 23:11
Grupa: mteam
Kontakt:

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: mziab » 11 mar 2018, o 13:37

Tłumaczenia na szczęście zachowały się w naszej Pobieralni.
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." - Lew Tołstoj

arti88pl
Posty: 1
Rejestracja: 2 kwie 2018, o 18:22

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: arti88pl » 2 kwie 2018, o 18:32

Witam Serdecznie !

Dołączyłem do szczęśliwego grona posiadaczy pokemon Heart Gold i z góry dziękuję Wam za pracę i za spolszczenie.
Mam jednak niewygodny problem.... i za długo grą nie mogę sie nacieszyć... Mianowicie, wszystko działa tak jak należy,
ze spolszczeniem nie miałem żadnego problemu, ale... po 2 godzinach gry, płynnej graficznie itp, w pewnym momencie po
wejściu do plecaka lub przy graniu od nowa po jakimś czasie po walce, gdy pojawią się znowu główne okno gry, mam czarny
obrazek na mapie z główną postacią.... plecak, ponowne wejście w walke itp itd wyświetlają się prawidłowo.... jedynie "główne"
okienko pozostaje ciemne... gra w tym czasie działa normalnie, z dzwiękiem też jest okej i jedyne co nam pozostaje to chodzenie
"po ciemku".... nie wiem co się dzieje, przy następnej próbie gry nie zawsze w tym samym miejscu dzieje się to samo, odbywa się
to "losowo"... najśmieśzniejsze że tak jak mówiłem gra w tym czasie dalej normalnie działa. Każdego Sejwa którego odpalam
ponownie jest już "czarny" i nic nie da sie zrobić... słabo znam sie na DeSmuMe ale nawet szukałem na YT filmików z konfiguracji
Emulatora i ustawiałem tak samo jak podawali autorzy ale niestety nic to nie daje... Mieliście podobny problem lub macie jakichś
pomysł jak sobie z tym poradzić ? Bo gra dała mi sie soba nacieszyć jedynie 2 godziny.... przy drugim podejściu i nowej grze pograłem
niecałą godzine i kolejny Save został zniszczony.... Proszę o pomoc ponieważ bardzo mi zależy. Osobiście pracuję teraz na Windowsie 10,
moja wersja emulatora to 64x. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za pomoc. Ps. Poniżej zamieszczam screeny "Sprzed i Po" problemie...
Załączniki
1.jpg
2.jpg

Słoma
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2019, o 15:17

Re: [NDS] Pokémon HeartGold/Pokémon SoulSilver

Postautor: Słoma » 22 sie 2019, o 22:42

Link do pobrania gry nie działa.Proszę o pomoc.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości