[PC] Life Is Strange

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: Norek » 28 paź 2015, o 22:38

Cóż, kiedy jesteśmy na finiszu i jak możesz się domyślać, z niczym nie mamy problemu, nie ma sensu angażować kolejnej osoby. Nie jesteś pierwszą osobą, która zgłasza się do nas, kiedy my coś wydajemy lub jest dawno po premierze :D

Niemniej dziękuję za propozycję.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

eRPeGie
Posty: 6
Rejestracja: 31 paź 2015, o 18:46

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: eRPeGie » 31 paź 2015, o 18:49

Kiedy można się spodziewać gotowego spolszczenia epizodu 5-go ??. Proszę o odpowiedź.

matiko13
Posty: 188
Rejestracja: 1 mar 2015, o 18:38

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: matiko13 » 1 lis 2015, o 10:02

Kiedy można się spodziewać gotowego spolszczenia epizodu 5-go ??. Proszę o odpowiedź.
Soon ^^

eRPeGie
Posty: 6
Rejestracja: 31 paź 2015, o 18:46

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: eRPeGie » 1 lis 2015, o 18:32

Soon ^^
Tyle to sam się domyśliłem, liczyłem na bardziej przybliżoną, konkretną datę.

krax666
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2015, o 10:39

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: krax666 » 1 lis 2015, o 23:57

Gra pirat. Windows 7 orginalny ;)
No to masz odpowiedź czemu ci spolszczenie nie działa LoL.
Gra działa na każdej wersji. Nie tylko oryginalnej ze steamu. Wystarczy pokombinować. Nie żebym popierał piractwo, ale trzeba po prostu trochę ruszyć głową.

A LIS jest jak najbardziej warte zapłaty.

lisyo
Posty: 1
Rejestracja: 3 lis 2015, o 19:32

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: lisyo » 3 lis 2015, o 19:42

Witam, mam problem, pobrałem epizody 1-4 i w wersji anglojęzycznej wszystko działa jak powinno, po zainstalowaniu spolszczenie przy próbie uruchomienia gry wyskakuje mi komunikat "program przestał odpowiadać", po czym pokazuje się coś takiego:

http://i.imgur.com/7TL0rSt.jpg?1


Problem prawdopodobnie nie jest związany z grą, ponieważ pobrałem 3 wersje gry i z każdą jest tak samo.

Z góry dziękuję za pomoc.

Zaan
Posty: 27
Rejestracja: 20 cze 2015, o 16:38

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: Zaan » 3 lis 2015, o 21:53

Problem prawdopodobnie nie jest związany z grą, ponieważ pobrałem 3 wersje gry i z każdą jest tak samo.
Wygląda na to że problem jest właśnie z grą, bo z tego co napisałeś wynika że gra to pirat ("pobrałem 3 wersje gry"), wiec raczej ci nie będzie działało. Żeby gra działała na piratach musiała to by być wersja z najnowszym patchem, a gra przeważnie jest piracona w dniu premiery i takowych patchów, co pojawiają się kilka dni po premierze, nie zawiera.

Jak napisał kolega "krax666" wyżej jest sposób aby gra działała na każdej wersji, ale trzeba ruszyć głową. Więc każdy kto ma pirata, niech nie zawraca głowy w tym temacie innym, bo tutaj nikt im nie pomorze. Ja wydałem na kupno tej gry 80 zł i były to moje najlepiej wydane pieniądze w tym roku. Jeżeli nie jesteś w stanie wyłożyć takiej kwoty na grę, która naprawdę jest warta tych pieniędzy, musisz radzić sobie sam.

Jeszcze taka mała podpowiedź: z racji tego że w grudniu na Steamie na pewno będzie świąteczna wyprzedaż, a ukazały się już wszystkie epizody LIS, prognozuję że gra będzie przeceniona na około -25%, a może nawet na -50%, więc może warto poczekać, aby móc w pełni legalnie grać i to po polsku.

mt17
Posty: 1
Rejestracja: 4 lis 2015, o 17:15

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: mt17 » 4 lis 2015, o 17:17

Jak zwykle oczekuje na wasze epickie spolszczenie z niecierpliwością i chcę się zapytać czy jest szansa że spolszczenie wyjdzie w ten piątek lub jeszcze w sobotę ? Aby spokojnie rozkoszować się końcem gry ? :P

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: Norek » 5 lis 2015, o 08:57

Piątek i sobota - nie ma szans. Dziś wieczorem ruszą testy dopiero.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Ramirez
Posty: 8
Rejestracja: 5 lip 2013, o 20:50

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: Ramirez » 6 lis 2015, o 00:22

Mam problem z zainstalowaniem spolszczenia, a mianowicie Avira nie pozwala mi odpalić pliku.

http://i.imgur.com/zmaN3Lx.png

Co myślicie?


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości