[PC] Life Is Strange

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Zaan
Posty: 27
Rejestracja: 20 cze 2015, o 16:38

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: Zaan » 3 mar 2016, o 19:12

Odinstalowałem, zainstalowałem i... nie działa :V
Już naprawde nie wiem czym to jest spowodowane :( Inne gry na steam mi działają :/
Ale po tej czynności nie działa ci angielska wersja czy już po zainstalowaniu spolszczenia. Pierwsze dobrze by było abyś doprowadził grę do działania w wersji oryginalnej, jeżeli ci nie działa to odinstaluj ją i przed ponowną instalacją sprawdź w głównym folderze instalacji czy nie zostały tam jakieś "śmieci", jeśli coś tam jest to usuń (tylko żebyś nie pousuwać czegoś za dużo) i dopiero zainstaluj i sprawdź czy działa po angielsku.

Jak już CZYSTA gra będzie działała po angielsku to zainstaluj spolszczenie, tylko upewnij się że masz najnowszy instalator, najlepiej pobierz go teraz na nowo i instaluj z tej wersji:

http://grajpopolsku.pl/downloads.php?download_id=389

AselPL
Posty: 13
Rejestracja: 12 lut 2016, o 15:39

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: AselPL » 9 mar 2016, o 14:45

Właśnie odinstalowałem gre. W F:\Steam\steamapps\common\Life Is Strange zostały 2 foldery - Binaries i LifeIsStrangeGame. Rozpocząć instalację ?

Zaan
Posty: 27
Rejestracja: 20 cze 2015, o 16:38

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: Zaan » 10 mar 2016, o 21:13

Dobrze by było aby instalować na czysto. Nie chcę aby usunęły ci się save do gry, ale wyczytałem że znajdują się gdzieś indziej niż w głównym folderze, a jest jeszcze synchronizacja steam cloud, więc nie powinno być z tym problemu, ale proponuję dla bezpieczeństwa skopiować te dwa pozostałe foldery do jakiegoś innego miejsca na dysku żeby można było przywrócić w razie czego. Potem usuń te pozostałości (te dwa foldery) i spróbuj zainstalować grę. Po instalacji sprawdź czy działa oryginał w wersji angielskiej i zdaj relację.

AselPL
Posty: 13
Rejestracja: 12 lut 2016, o 15:39

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: AselPL » 12 mar 2016, o 16:54

Okay, instaluję. Dam znać czy działa :)

-- 12 mar 2016, o 17:28 --

No więc tak. Usunąłem te dwa foldery które mi zostały. Odinstalowałem grę i... nie działa. Nie działa w oryginalnej - Angielskiej wersji. W F:\Steam\steamapps\common\Life Is Strange mam teraz 4 foldery:
_CommonRedist
Binaries
Engine
LifeIsStrangeGame

-- 12 mar 2016, o 17:28 --

I tak, mam oryginalną wersję gry. Kupiona na Steam

Awatar użytkownika
ridzio
Posty: 141
Rejestracja: 30 lip 2013, o 19:07

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: ridzio » 12 mar 2016, o 17:49

A próbowałeś może usunąć odstępy, tak żeby było LifeisStrange?

AselPL
Posty: 13
Rejestracja: 12 lut 2016, o 15:39

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: AselPL » 12 mar 2016, o 17:57

Tak żeby było F:\Steam\steamapps\common\LifeIsStrange <--- Tutaj usunąć odstępy ??

Awatar użytkownika
ridzio
Posty: 141
Rejestracja: 30 lip 2013, o 19:07

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: ridzio » 12 mar 2016, o 18:40

Tak.

Zaan
Posty: 27
Rejestracja: 20 cze 2015, o 16:38

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: Zaan » 12 mar 2016, o 21:22

Usunięcie odstępów raczej nic nie da bo domyślnie jest z odstępami, więc wróć do tej nazwy co była na początku z odstępami.

Mam jeszcze jedną koncepcję. Bo wyskakuje ci ten błąd co pokazałeś na obrazu kilkanaście postów wcześniej?

Spróbuj wejść w folder gdzie zainstalowana jest gra:
(F:\Steam\steamapps\common\Life Is Strange)

-> wejdź w folder "_CommonRedist"
-> folder "vcredist"
-> "2012"
-> zainstaluj "vcredist_x64" lub "vcredist_x86" zależności od twojego systemu operacyjnego "_x64" dla 64 bit, _x86 dla 32 bit.
-> sprawdź czy działa gra
-> jeżeli nie działa to zainstaluj z folderu "2005",
-> jeżeli dalej nie będzie działało to spróbuj z "2008"
-> jeżeli dalej będzie wyskakiwał błąd to zainstaluj "DirectX" i "PhysX", które są gdzieś tam w tych folderach

Na obecną chwilę nie mam pomysłów. Oczywiście odezwij się później jak z postępami może mi coś jeszcze wpadnie do głowy.

mieczyslaw
Posty: 9
Rejestracja: 19 lut 2016, o 08:45

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: mieczyslaw » 16 mar 2016, o 00:37

Czy spolszczenie działa z wersją pudełkową(Limited Edition)?

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: Norek » 16 mar 2016, o 09:09

Nie zgłaszano nam dotychczas problemów z działaniem z tą wersją.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości