[PC] Life Is Strange

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: Norek » 21 lip 2016, o 13:17

Rozumiem, że nie działa z tym pojedynczym odcinkiem?
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

plonacapiescace
Posty: 13
Rejestracja: 25 maja 2013, o 13:34

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: plonacapiescace » 22 lip 2016, o 13:22

Działa, tylko pewnie nie wszyscy wiedzą gdzie należy zainstalować spolszczenie, przynajmniej ja miałem taki problem, bo pierwszy raz instaluje spolszczenie przez steam, to jest właściwa ścieżka: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Life Is Strange

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: Norek » 22 lip 2016, o 21:11

No to standardowa ścieżka jak przy pełnym sezonie :P
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

mieczyslaw
Posty: 9
Rejestracja: 19 lut 2016, o 08:45

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: mieczyslaw » 30 lip 2016, o 11:45

Panie i panowie tłumacze(i inni pomagający przy tej pracy). Ukończyłem Life is Strange i nie pozostaje mi nic innego, jak wam wielce podziękować za kawał świetnej roboty.

Widać, że spędziliście przy tym kupę czasu. Polonizacja stoi na naprawdę wysokim poziomie. Twórcy tworzący ten tytuł, powinni wziąć wasze spolszczenie i wsadzić je do gry(oczywiście nie za darmo ;) ).

Naprawdę, świetna robota. Szacun :)

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: Norek » 31 lip 2016, o 08:38

W imieniu całej zaangażowanej ekipy dziękuję za te miłe słowa :)
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

c3r4n
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2016, o 14:32

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: c3r4n » 22 sie 2016, o 14:37

Mam problem. Po zainstalowaniu spolszczenia nie działa mi gra. Od razu informuję że grę mam oryginalną
Witam, mam taki sam problem jak zacytowany kolega. Pozwoliłem sobie wykorzystać jego screena bo jest identyko jak u mnie
download/file.php?id=3076&mode=view

Poprawnie zainstalowałem spolszczenie. Próbowałem też zainstalować je w innym folderze i podmienić ręcznie pliki. Zainstalowałem wszystko z CommonRedist. Pare tygodni temu miałem formata więc wszystkie sterowniki, physx itd. mam raczej aktualne. Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł? Bez spolszczenia chodzi bez problemu...
System: Windows 7 64bit, karta GTX 970
Próbowałem też ściągnąć ten msvcp110.dll i go wkleić do system32 i do folderu z launcherem. Zupełnie nielogiczny jest dla mnie ten błąd...
Mam zaznaczone by uruchamiać grę jako administrator. Spróbuję jeszcze podmienić każdy plik spolszczenia osobno... tylko, że ich jest ponad 100 i trochę będzie roboty :/

c3r4n
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2016, o 14:32

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: c3r4n » 22 sie 2016, o 15:16

OK. Winowajcą był ExampleGame.upk z folderu CookedPCConsoleFinal. Nie wiem za co on odpowiada, ale zamiast polskich znaków mam kwadraciki. Da się coś z tym zrobić?

wojtas
Posty: 3
Rejestracja: 30 sie 2016, o 20:35

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: wojtas » 30 sie 2016, o 20:39

Jak sporo osób mam problem ze spolszczeniem.
Gra jest oryginalna, na steamie. Natomiast po instalacji po prostu włącza się po angielsku (napisy początkowe, menu itp. - wszystko w ingliszu) Po prosty się nic nie dzieje. Grę zainstalowałem na partycji "D"- nie systemowej, czy ma to jakieś znaczenie?
Dodam, że pobrałem spolszczenie ze strony komputer-świat, ponieważ tutaj widzę, że jest jakaś przebudowa i Wasze linki nie działają.
Można liczyć na jakąś pomoc?

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: Izzie » 30 sie 2016, o 21:10

@ wojtas, w momencie gdy napisałeś tego posta, nasza strona była już na powrót sprawna. ;) Spróbuj pobrać spolszczenie z Pobieralni. Aczkolwiek z tego co zaobserwowałam, wspólnym mianownikiem osób zgłaszających niedziałające spolszczenie na oryginale jest właśnie to, że instalowali je na dysku D.
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

wojtas
Posty: 3
Rejestracja: 30 sie 2016, o 20:35

Re: [PC] Life Is Strange

Postautor: wojtas » 30 sie 2016, o 21:25

No to zaraz zwolnię miejsce na systemowym ssd i tam zainstaluje grę, zobaczymy czy to coś da :)


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości