[PC] The Long Dark

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
GreenScream
Posty: 76
Rejestracja: 15 lut 2015, o 17:41
Grupa: ReWord

[PC] The Long Dark

Postautor: GreenScream » 15 lut 2015, o 18:47

Obrazek
Teoretycznie spolszczenie jest ukończone bowiem wszystkie kwestie zostały przetłumaczone i sprawdzone.
W praktyce nie oznacza to, że nie będzie ono dalej rozwijane - produkcja jest nieustannie (w przeciewieństwie do wielu tytułów Wczesnego Dostępu) usprawniana i dodawana jest nowa zawartość.

Nie mniej jednak chciałem je tutaj zamieścić, aby wszyscy zainteresowani mogli sprawdzić je 'na własnej skórze'. Twórcy gry są bardzo otwarci na społeczność, dlatego udostępnili możliwość stworzenia bardziej 'oficjalnego' tłumaczenia niż jakiejś tam wersji udostępnianej na forach w mniej lub bardziej legalny sposób. Bardzo miły gest pozwolił na wrzucenie tłumaczenia do Warsztatu Steam, gdzie instalacja sprowadza się do wciśnięcia jednego przycisku.

LINK: http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =391344371

Jednocześnie zastrzegam (w imieniu grupy tłumaczącej), że MOGĄ pojawić się dobre błędy interpunkcyjne (staramy się na bieżąco je wyłapać) lub nieprzetłumaczone kwestie, które zwyczajnie nie pojawiają się w pliku tłumaczeniowym (błąd developerów).

Kończąc - bardzo serdecznie zapraszam do wypróbowania tłumacznia i pozostawienia komentarza w tym temacie lub na stronie Warsztatu!

wIEWSON
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2016, o 00:31

Re: [PC] The Long Dark

Postautor: wIEWSON » 15 sty 2016, o 00:36

A nie możesz jeszcze z łaski swojej z uplodować paczki z językiem na jakiś normalny serwer po za Steam.Nic chyba stracisz i Ci się nie stanie jak takie coś zrobisz. Nie zawsze przez Steam instalacja zachodzi bezproblemowo.

HiszpanskaInkwizycja
Posty: 10
Rejestracja: 31 lip 2015, o 13:11

Re: [PC] The Long Dark

Postautor: HiszpanskaInkwizycja » 15 sty 2016, o 11:22

@wIEWSON
Jeżeli masz problemy z instalacją to napisz coś więcej. Bo samo „coś nie działa” to za mało, żeby nawet próbować odgadnąć przyczynę i pomóc w usunięciu usterki.

A co do wrzucenia spolszczenia na zewnętrzne serwery, to nasuwa się pytanie „po co?”, skoro gra jest dostępna tylko na Steamie? Nawet jeżeli kupujesz grę w innych serwisach (HumbleBudnle, G2A, itp.) to dostajesz klucz do aktywacji na Steamie, więc moim zdaniem wrzucanie na zewnętrzne serwery jest niepotrzebne.
Oczywiście to tylko moja opinia, a nie autorów spolszczenia do tej gry.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Long Dark

Postautor: Norek » 15 sty 2016, o 11:23

Czyżby chodziło o pirata?
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
GreenScream
Posty: 76
Rejestracja: 15 lut 2015, o 17:41
Grupa: ReWord

Re: [PC] The Long Dark

Postautor: GreenScream » 15 sty 2016, o 12:33

A nie możesz jeszcze z łaski swojej z uplodować paczki z językiem na jakiś normalny serwer po za Steam.Nic chyba stracisz i Ci się nie stanie jak takie coś zrobisz. Nie zawsze przez Steam instalacja zachodzi bezproblemowo.
A dlaczego miałbym wrzucać skoro jedynym miejscem dystybucji tej gry jest właśnie Steam?
Racja, zdarzają się problemy - ale wystarczy wykonać parę prostych kroków i wszystko jest jak należy.
Jeśli nie kupiłeś gry to nie możesz wymgać takich rzeczy :)

Kusek
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2016, o 17:24

Re: [PC] The Long Dark

Postautor: Kusek » 24 lip 2016, o 17:29

Grę kupiłem na GOG i bardzo zależy mi na spolszczeniu bardzo proszę o upload bo ze steam nie da się ściągnąć...

Z góry dziękuję!
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 227
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: [PC] The Long Dark

Postautor: ArtekXDPL » 3 sie 2017, o 00:19

A może tak nowy projekt spolszczenia do pirackiej wersji? Kumpel dziś pobrał grę, a że nie dostanie nigdzie spolszczenia, to sam zaczął ją spolszczać :D

Edit: Chyba nawet mu pomogę, o tak o, specjalnie na złość Greenowi.

kacperWRONA
Posty: 1
Rejestracja: 3 sie 2017, o 11:31

Re: [PC] The Long Dark

Postautor: kacperWRONA » 3 sie 2017, o 11:38

Mógłbym dostać link do spolszczenia, tylko że dla gry z GOG.com?

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Long Dark

Postautor: Norek » 3 sie 2017, o 20:22

A może tak nowy projekt spolszczenia do pirackiej wersji? Kumpel dziś pobrał grę, a że nie dostanie nigdzie spolszczenia, to sam zaczął ją spolszczać :D

Edit: Chyba nawet mu pomogę, o tak o, specjalnie na złość Greenowi.
Proszę, nie!
Widziałem w akcji twoje tłumaczenia i to jest dramat.
Nawet nie życzyłbym sobie dokiemu takiego tłumacza w swoich szeregach. Chociaż...
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 227
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: [PC] The Long Dark

Postautor: ArtekXDPL » 3 sie 2017, o 21:18

A może tak nowy projekt spolszczenia do pirackiej wersji? Kumpel dziś pobrał grę, a że nie dostanie nigdzie spolszczenia, to sam zaczął ją spolszczać :D

Edit: Chyba nawet mu pomogę, o tak o, specjalnie na złość Greenowi.
Proszę, nie!
Widziałem w akcji twoje tłumaczenia i to jest dramat.
Nawet nie życzyłbym sobie dokiemu takiego tłumacza w swoich szeregach. Chociaż...
Nie wiem, za kogo ty się Norek uważasz, że czepiasz się moich spolszczeń... Ej, ale czekaj, przecież ja nie robię złych spolszczeń. A po drugie to nie jest koncert życzeń :D Piraci będą zadowoleni z jakiegokolwiek spolszczenia, nawet jeśli miałoby posiadać ono jakieś drobne wady.

Na pohybel wszystkim piraci również muszą zagrać po polsku.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości