[PC] BloodRayne

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

[PC] BloodRayne

Postautor: Śledziks » 17 mar 2009, o 21:01

Projekt powstał dobra kilka lat temu, na oko jakieś 5 lat temu :D Spolszczenie jest od dawna gotowe i można je ściągnąć z sieci oraz (i to wielki powód do dumy) spolszczenie pojawiło się dwa razy na Coverze w czasopiśmie CD-Action :) Jeśli idzie o samo spolszczenie to przydałoby mu się gruntowny przegląd. Jest w nim masa błędów i literówek (ale grać się spokojnie da). Też brak polskiej czcionki. Jakby byli jacyś chętni do sporządzenia raportu błędów to byłbym bardzo wdzięczny, ponieważ już od dawna miałem poprawić błędy, ale jakoś zabrać się za to nie mogę :/

Kochatak Group ma wrzucić spolszczenie na stronkę, ale na razie można je pobrać stąd:

Kod: Zaznacz cały

http://www.speedyshare.com/376673917.html
Jakby byli chętni do pomocy to można pisać ;)

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: [PC]BloodRayne

Postautor: bemberg » 19 mar 2009, o 23:03

Na czym miałaby polegać korekta? Zwykłe sprawdzenie tekstu i dodanie polskiej czcionki, czy także porównanie z angielskim skryptem?
W zależności od okoliczności, jestem zainteresowany :D
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

twig

Re: [PC] BloodRayne

Postautor: twig » 20 mar 2009, o 15:19

Bemberg - jaka by nie była, jest bardzo potrzebna.
Kfiatek ze spolszczenia:
Ta choroba jest w 100% zabujcza, sprawia za mozg zarazonego staje sie wodnisty, i przecieka przez otwory na twarzy jako gesta ciecz. Wczesniej do smierci, czasami mutuje w ulomnych, pozbawionych ksztaltu potworow. Lekarstwa nie ma...
Śledziks ma rację - tłumaczenie wymaga gruntownej korekty!

Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: [PC] BloodRayne

Postautor: Śledziks » 20 mar 2009, o 19:23

Najlepiej by było sprawdzić wszystko. Większych błędów jeśli chodzi o skrypt nie ma (przynajmniej tak mi się wydaje :D), ale zabawne kwiatki się zdarzają, no i czcionka i polskie znaki trzeba wprowadzić. I też jak widać w cytacie trochę nie po polsku niektóre zdania są :D no ale co się dziwić tłumaczyliśmy to w wieku 15 lat więc wiedza angielskiego nie była jakaś porażająca :D

twig

Re: [PC] BloodRayne

Postautor: twig » 3 kwie 2009, o 18:52

Mam już grę. Po wstępnym rozeznaniu mogę powiedzieć, że polska czcionka jest jak najbardziej w zasięgu ręki. Trzeba się tylko pobawić w Gimpie ;)

Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: [PC] BloodRayne

Postautor: Śledziks » 3 kwie 2009, o 20:00

Ja też mam grę nawet oryginalną z CD Action, ale mój czytnik zastrajkował i płyty nie czyta :( Ale to dobrze że sobie z tym poradzisz :)

twig

Re: [PC] BloodRayne

Postautor: twig » 6 kwie 2009, o 23:28

Czcionka zrobiona, pozostało napisać tylko automatyczny instalator.
Próbki 'dużej' czcionki (stosowana np. w menu):
Obrazek Obrazek

Próbki 'małej' czcionki (stosowana do wyświetlania dialogów):
Obrazek Obrazek


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości