[PC] Pro Evolution Soccer 2016

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
rysiekjea1
Posty: 30
Rejestracja: 4 lip 2013, o 21:54

[PC] Pro Evolution Soccer 2016

Postautor: rysiekjea1 » 7 wrz 2015, o 23:23

Obrazek

Witam gorąco i serdecznie. Chciałbym wam przedstawić projekt spolszczenia nadchodzącego Pro Evolution Soccer 2016. Przygotowuje je ekipa Krissa12 - Pol Evolution Soccer - ludzie, którzy robili już spolszczenia do kilku poprzednich części PES-a. Jest doświadczenie, są chęci do pracy, ja osobiście pomagam w tłumaczeniu jeżeli to kogoś ciekawi. Wszelkich chętnych do pomocy i tak dalej zapraszam do konwersacji na facebooku fanpejdża PolEvolutionSoccer (Link poniżej). Zapodaję także link do zwiastuna tego spolszczenia dla osób nim zainteresowanych. Przy dobrych wiatrach może uda nam się także zwołać polskich komentatorów do gry, ale niczego nie obiecuję. Pozdrawiam.

Link do facebooka: https://www.facebook.com/pages/POLevolu ... 23?fref=ts
Link do zwiastuna: https://www.youtube.com/watch?v=OgSCDh_cc6I

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Pro Evolution Soccer 2016

Postautor: Norek » 8 wrz 2015, o 07:16

Hej!

Życzę powodzenia w tłumaczeniu :)
Przeglądam Wasz fanpage i zauważyłem, że będziecie kopiować powtórki z PES 2015, nie myśleliście o przerzuceniu tłumaczenia do Omegi i wrzuceniu tekstów z wersji 2016, żeby załatwić powtórki z automatu?

Poza tym widzę, że jest pewien konflikt związany z tłumaczeniem, nie możecie na nowo połączyć sił?
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

kriss12
Posty: 2
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 10:42

Re: [PC] Pro Evolution Soccer 2016

Postautor: kriss12 » 8 wrz 2015, o 10:45

Hej!

Życzę powodzenia w tłumaczeniu :)
Przeglądam Wasz fanpage i zauważyłem, że będziecie kopiować powtórki z PES 2015, nie myśleliście o przerzuceniu tłumaczenia do Omegi i wrzuceniu tekstów z wersji 2016, żeby załatwić powtórki z automatu?

Poza tym widzę, że jest pewien konflikt związany z tłumaczeniem, nie możecie na nowo połączyć sił?
Mimo konfliktu damy radę z nowym teamem co miałeś na myśli o przerzuceniu tłumaczenia do omegi ??
zapodaj linka albo coś to zerknę
pozdrawiam
Twórca Nieoficjalnych Spolszczeń do PRO EVOLUTION SOCCER

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Pro Evolution Soccer 2016

Postautor: Norek » 8 wrz 2015, o 10:47

Tutaj musiałby się wypowiedzieć jakiś technik - mziab lub cienislaw.
Należałoby porównać tłumaczenie wersji 2015 z oryginałem, stworzyć z tego zapewne pamięć tłumaczeniową i wrzucić do projektu 2016. Wiem, że to możliwe, niestety jestem w tej kwestii laikiem od strony praktycznej.

Natomiast samo korzystanie z programu OmegaT jest wskazane.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

kriss12
Posty: 2
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 10:42

Re: [PC] Pro Evolution Soccer 2016

Postautor: kriss12 » 8 wrz 2015, o 10:52

spolszczenie pes 2015 jest zrobione już bardzo dobrze, ale zawsze może być lepsze na pewno są tu profesjonaliści ale zobaczymy jak to się potoczy w 16
Twórca Nieoficjalnych Spolszczeń do PRO EVOLUTION SOCCER

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Pro Evolution Soccer 2016

Postautor: Norek » 8 wrz 2015, o 11:01

Tylko mnie chodzi o to, że mając oryginalne pliki z wersji 2015 i gotowe tłumaczenie, można z tego zrobić pamięć tłumaczeniową, którą następnie wykorzysta się w wersji 2016.
Pozwala to załatwić powtórki z automatu i ułatwia tłumaczom robotę.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
rysiekjea1
Posty: 30
Rejestracja: 4 lip 2013, o 21:54

Re: [PC] Pro Evolution Soccer 2016

Postautor: rysiekjea1 » 8 wrz 2015, o 12:10

Jakby ktoś chciał pomóc w tlumaczeniu to śmiało zapraszamy, każda ręka do pracy się przyda. :)

-- 7 lis 2015, o 10:02 --

Spolszczenie jest już gotowe i czeka na was pod tym linkiem: http://www76.zippyshare.com/v/RfTp97wm/file.html lub na tym fanpejdżu: https://www.facebook.com/POLevolution-S ... 3/?fref=ts
PS. Nie wiem co komu nagadała pewna osoba, ale zapewniam, że sam brałem udział w tłumaczeniu i jestem pewien, że nic od nikogo nie było kopiowane. Pozdrawiam.

serdelek1
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2015, o 04:03

Re: [PC] Pro Evolution Soccer 2016

Postautor: serdelek1 » 17 lis 2015, o 04:06

dlaczego w okienku nie ma żadnego dlc?


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości