[PC] SOMA

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] SOMA

Postautor: Izzie » 4 lis 2017, o 13:19

@Brexxxer,, to ostatnim, co mi przychodzi do głowy jest, że może plik ze spolszczeniem nie pobrał się poprawnie, coś przerwało pobieranie, skoro po instalacji nie wypakowują Ci się z niego żadne pliki? Spróbuj pobrać instalator jeszcze raz.
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] SOMA

Postautor: Norek » 4 lis 2017, o 13:33

A spróbuj wyłączyć antywirusa na czas pobierania ze strony i nie uruchamiaj go, póki nie skończysz instalacji.
Czyli wyłącz, pobierz, zainstaluj i odpal grę.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Brexxxer
Posty: 6
Rejestracja: 3 lis 2017, o 18:29

Re: [PC] SOMA

Postautor: Brexxxer » 4 lis 2017, o 13:49

@Norek @Izzie - Niestety, nie pomogło, plik 650 KB. To jakiś koszmar! (jak Soma...).
Jeżeli to problem z moim kompem, to trudno, nie będę przez jedną grę robił formata. Przejdę normalnie, z angielskim jakoś sobie radzę ;) .

Brexxxer
Posty: 6
Rejestracja: 3 lis 2017, o 18:29

Re: [PC] SOMA

Postautor: Brexxxer » 4 lis 2017, o 14:04

Ok...... coś mnie tknęło.... zainstalowałem ponownie - tym razem w trybie awaryjnym - I DZIAŁA!
O_O
To ja już głupi jestem.
Dziękuję serdecznie za poświęcony mi czas, jak i samo spolszczenie. Jesteście wielcy!

kp2006
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2014, o 12:03

Re: [PC] SOMA

Postautor: kp2006 » 3 sty 2018, o 16:31

Witam

To spolszczenie chyba wymaga aktualizacji, zainstalowałem dzisiaj Somę i spolszczenie i sprawa wygląda tak: główne menu jest po polsku, oprócz wyboru trybu grę (po kliknięciu na nową grę) gdzie napisów nie ma w ogóle, dialogi w grze są po angielsku. Wygląda to tak jakby gra otrzymała niedawno aktualizację.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] SOMA

Postautor: Norek » 3 sty 2018, o 20:27

A jaką masz wersję gry? Mam nadzieję, że oryginalną, bowiem często ludzie nam truli, że spolszczenie nie działa, a szli w zaparte, że mają oryginalne wersje. Po prostu szkoda nam tracić czas na szukanie problemu, którego nie ma : )
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

mafioso12dk
Posty: 1
Rejestracja: 3 sty 2018, o 22:40

Re: [PC] SOMA

Postautor: mafioso12dk » 3 sty 2018, o 22:46

Mam dokładnie ten sam problem z kp2006. Menu jest po polsku a po wybraniu opcji "Nowa gra" nie wyświetlają się żadne napisy wyboru trybów. Mimo wszystko jeśli kliknę w jakiekolwiek puste pole gra się rozpoczyna i nie wyświetlają się żadne napisy podczas dialogów postaci. Gra otrzymała aktualizację dodającą tzw. Safe mode podczas którego potwory nas nie atakują. Być może to jest problemem.

Mam wersję steam.

EDIT:
Jednak napisy działają bez problemu, po prostu nie włączyłem ich w opcjach audio. Więc jedynym problemem jest ekran wyboru trybu gry, który jest nieprzetłumaczony po aktualizacji.

Pozdrawiam

kp2006
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2014, o 12:03

Re: [PC] SOMA

Postautor: kp2006 » 4 lut 2018, o 14:31

Minął miesiąc, czy coś się dzieje w kwesti aktualizacji spolszczenia ?

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] SOMA

Postautor: Izzie » 4 lut 2018, o 19:03

kp2006, samo spolszczenie w grze działa, po aktualizacji po angielsku jest jedynie menu gry - nie jest to więc paląca sprawa, ale zajmiemy się nią w bliższej lub dalszej przyszłości.
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

kp2006
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2014, o 12:03

Re: [PC] SOMA

Postautor: kp2006 » 5 lut 2018, o 11:27

To dziwna sprawa, bo u mnie spolszczenie nie działa. Mam najnowszą wersję steam. Owszem menu jest po polsku, napisy w komputerach taż są po polsku, podpowiedzi są po polsku, ale napisy dialogów są po angielsku. Izzie czy możesz na 100% potwierdzić, że masz najnowszą wersję steam i po spolszczeniu napisy dialogów po polsku ?


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości