[PC] Dreamfall: Chapters

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Fiona90
Posty: 7
Rejestracja: 17 cze 2016, o 18:27

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Fiona90 » 31 sie 2016, o 19:35

Czy jest szansa, że II księga będzie gotowa we wrześniu? :)

Awatar użytkownika
Mayumi
Posty: 21
Rejestracja: 1 mar 2016, o 20:22

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Mayumi » 1 wrz 2016, o 20:36

Witam serdecznie, wszyscy oczekują na księgę drugą (w tym i ja z olbrzymią niecierpliwością!), ale naszło mnie teraz z ciekawości pytanie z troszkę innej strony, odnoszące się do tego postu:
* Księga trzecia jest w 100% przetłumaczona i w 100% po korekcie - gdy tylko opublikujemy Księgę drugą, z marszu ruszymy z testami kolejnej, więc czas oczekiwania na kolejną premierę będzie znacznie krótszy,
* trwa aktualnie proces tłumaczenia Księgi czwartej, po polsku jest już 3/4 tej części i dynamicznie pracujemy nad pozostałymi plikami.
Chciałabym zapytać o to jak wygląda sprawa z czwarta księgą? Może jest to i zbyt duże wybieganie do przodu, ale stan tłumaczenia trzeciej księgi bardzo poprawia humor i zwyczajnie by zaspokoić ciekawość zastanawia mnie jak czwóreczka się miewa?

Pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Izzie » 2 wrz 2016, o 18:39

SPOLSZCZENIE DO KSIĘGI DRUGIEJ: REBELIANCI GOTOWE!

Zapraszam do Pobieralni: http://grajpopolsku.pl/download/dreamfa ... ers_steam/
a także przeczytania artykułu na stronie naszej społeczności: http://grajpopolsku.pl/dreamfall_book2/
:)



@ Mayumi, odpowiadając na Twoje pytanie - z Księgi czwartej musimy dotłumaczyć dwa małe pliki. Póki co 100% sił skupialiśmy na Księdze drugiej.


Koniecznie dzielcie się wrażeniami z rozgrywki! ^^
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

Fiona90
Posty: 7
Rejestracja: 17 cze 2016, o 18:27

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Fiona90 » 2 wrz 2016, o 20:24

Wiedziałam!! Po takim długim milczeniu musiała być petarda. Jesteście najlepsi :*

Awatar użytkownika
MarkosBoss
Posty: 41
Rejestracja: 2 kwie 2016, o 10:44
Kontakt:

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: MarkosBoss » 2 wrz 2016, o 20:57

Jupi! W końcu!

Isentor
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2016, o 16:54

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Isentor » 3 wrz 2016, o 22:00

Jest może jakiś mirror? Pobieranie z waszego serwera staje na 99% i traci połączenie.

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Izzie » 3 wrz 2016, o 22:48

Fiona90, no widzisz, wyczułaś nas. ;) Mam nadzieję, że przyjemnie będzie Ci się grało!

Isentor, nasz serwer dzisiaj przechodził spore oblężenie, wielu graczy było złaknionych spolszczeń. :) Polecam spróbować jutro, sytuacja powinna się już unormować.
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

Isentor
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2016, o 16:54

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Isentor » 4 wrz 2016, o 09:12

Fiona90, no widzisz, wyczułaś nas. ;) Mam nadzieję, że przyjemnie będzie Ci się grało!

Isentor, nasz serwer dzisiaj przechodził spore oblężenie, wielu graczy było złaknionych spolszczeń. :) Polecam spróbować jutro, sytuacja powinna się już unormować.
Nadal to samo, forum, strona jak i download cienko przędą. Ktoś z ekipy byłby w stanie zorganizować mirror z zewnętrznego serwera? :)

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Izzie » 4 wrz 2016, o 10:40

@ Isentor, nie wiem czy w takim razie problem nie leży po Twojej stronie. Wczoraj faktycznie były kłopoty z łączem i pobieranie nastręczało problemów, ale teraz testowo pobrałam instalator do Dreamfalla - zassało go na dysk bezproblemowo w ciągu 5 minut, a patrząc po statystykach gra zaliczyła wczoraj 200 pobrań, dzisiaj 80 i nikt inny błędów nie zgłaszał.

UWAGA! Okazuje się, że nasz instalator jest kompatybilny zarówno z wersją Steam, jak i GOG, więc gracze obu platform mogą już cieszyć się naszym spolszczeniem. :)
WAŻNE: W przypadku wersji GOG wymagana jest ręczna zmiana ścieżki instalacyjnej na: "%SystemDrive%\GOG Games\Dreamfall Chapters" (np. "C:\GOG Games\Dreamfall Chapters").
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

bambula50
Posty: 4
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 11:41

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: bambula50 » 5 wrz 2016, o 11:48

Wspaniala niespodzianka, dzieki za wspaniałą robotę i czekam na więcej :-) Korzystając z okazji chciałbym potwierdzieć techniczne problemy przy próbie ściągnięcia najnowszego instalatora - po kilkunastu sekundach oczekiwania dostaję plik RAR o dlugosci 0 bajtów. Instalatory dla innych gier ściągają się bezproblemowo, więc problem raczej nie jest globalny. Próby przeprowadziłem na dwóch komputerach z różnych sieci - efekt niestety ten sam.

Pozdrawiam,
Mariusz


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości