[PC] Dreamfall: Chapters

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Fabiosek » 13 lut 2017, o 12:38

@MarkosBoss, to wynikało raczej z tego co pamiętam z problemów technicznych gry - domyślnie gra przewiduje grę facetem, to samo jest w dwójce tylko tam kobietą.

Kraju
Posty: 3
Rejestracja: 24 lut 2017, o 12:57

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Kraju » 24 lut 2017, o 12:58

Czy jest szansa na zaktualizowanie spolszczenia do najnowszego patcha, który pojawił się już jakiś czas temu na Steamie?

Awatar użytkownika
Zagadka
Posty: 88
Rejestracja: 30 lip 2011, o 22:05
Grupa: wolny strzelec GPP
Kontakt:

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Zagadka » 24 lut 2017, o 14:14

Pod koniec marca ma pojawić się jeszcze jedna wielka aktualizacja gry - tzw. Final Cut (i pod takim tytułem gra wyjdzie w pudełku). Wydaje mi się, że warto jest poczekać, aż twórcy gry dadzą już tego "ostatecznego" patcha, niż co chwila starać się dopasowywać spolszczenie (ledwo ekipa GPP dostosuje spolszczenie, a tu trzeba całą pracę od nowa robić :P).

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Izzie » 24 lut 2017, o 21:24

Zagadka, premiera The Final Cut została przesunięta z marca na maj.

Co do aktualizacji spolszczenia - jak ostrzegałam w swoim poście z 5 stycznia, gdy gra się zaktualizuje (co miało miejsce), może się zdarzyć tak, że spolszczenie naprawimy najwcześniej dopiero w okresie wakacyjnym, mniej więcej na przełomie lipca i sierpnia.

Na ten moment nie wycofuję się z tych słów - póki co nie wiem też tak naprawdę, co jest do zrobienia, jakie dokładnie zmiany zaszły - kiedy będę zaznajomiona z tematem, wtedy oszacuję, czy uda się to naprawić wcześniej - wiele zależy też nie tylko od tego, jaką ilością czasu będę dysponować ja, ale też MasterAlvaro jako technik czy (w najgorszym razie) Markos czy Lacrimael, gdyby również grafiki się zdezaktualizowały.

W każdym razie spolszczenie może nie funkcjonować przez najbliższe tygodnie czy miesiące, przykro mi.
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

Awatar użytkownika
kassiopestka
Posty: 5
Rejestracja: 2 mar 2017, o 01:24

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: kassiopestka » 2 mar 2017, o 01:41

Bardzo dziękuję za spolszczenie. Ogromnie. :)
Zainstalowałam je jakiś czas temu (początkiem stycznia) bez problemu do steamowej wersji gry, jednak mam na kompie trochę za słabą kartę graficzną i gra mi momentami muli.
Stawszy się więc dziś szczęśliwą posiadaczką nowego lapka, natychmiast zainstalowałam na nim Dreamfall Chapters i przed chwilą próbowałam zainstalować spolszczenie. Wygląda jednak na to, że w międzyczasie pojawiła się do gry jakaś aktualizacja (sprawdziłam na starym sprzęcie, że mi uruchamia pobieranie) i stąd moje pytanie: czy przewidujecie uaktualnienie spolszczenia do obecnej wersji gry?
Bardzo bym w nią chciała zagrać po polsku. Niestety, przy próbie instalacji obecnego polszczenia wyświetla mi się komunikat o niezgodności sumy kontrolnej pliku i żeby sprawdzić wersję aplikacji.

Edit:
Dopiero przeczytałam post Izzie. Okej, w takim razie czekam. W miarę cierpliwie. :P

Lukash
Posty: 16
Rejestracja: 4 lut 2017, o 15:39

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Lukash » 2 mar 2017, o 19:09

Spolszczenie na pewno się pojawi :) ale to troszkę potrwa,poczytaj posty wyżej..Pozdrawiam i też czekam ;)

easynerd
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2017, o 21:08

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: easynerd » 18 mar 2017, o 21:11

Zadam może głupie pytanie... Czy istnieje jakiś sposób, aby spolszczyć tą grę na Mac?

Awatar użytkownika
MasterAlvaro
Posty: 39
Rejestracja: 20 cze 2014, o 05:57
Kontakt:

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: MasterAlvaro » 19 mar 2017, o 12:50

Zadam może głupie pytanie... Czy istnieje jakiś sposób, aby spolszczyć tą grę na Mac?
Witam.

Dotychczas zostały wydane trzy edycje łatki spolszczającej do Dreamfall Chapters w wersji 5.3.1.1. Są one przeznaczone na systemy Windows x86-64, Windows x86-32 oraz Linux x86-64. Od tamtej pory pojawiły się dwie aktualizacje tego tytułu, najpierw do wersji 5.4.0.1 a następnie do 5.4.1.1. Na chwilę obecną nie dysponujemy spolszczeniem do najnowszej wersji gry, aczkolwiek starsza jest nadal dostępna na platformie Humble Bundle.

Dostępność gry:
  • Steam (Windows x86-64, Windows x86-32, Linux x86-64, Mac OS X x86-64): 5.4.1.1
  • GOG (Windows x86-64, Windows x86-32, Linux x86-64, Mac OS X x86-64): 5.4.1.1
  • Humble Bundle (Windows x86-64, Windows x86-32, Linux x86-64, Mac OS X x86-64): 5.3.1.1
Dostępność spolszczenia:
  • Steam (Windows x86-64, Windows x86-32, Linux x86-64): 5.3.1.1
  • GOG (Windows x86-64, Windows x86-32, Linux x86-64): 5.3.1.1
  • Humble Bundle (Windows x86-64, Windows x86-32, Linux x86-64): 5.3.1.1
Z uwagi na niskie zainteresowanie spolszczeniem przeznaczonym na Mac OS X (dosłownie nikt nie zagłosował na tę opcję w przeprowadzonej niegdyś ankiecie) zrezygnowaliśmy ze wspierania tego wariantu. Pisałem o tym szerzej w jednym z poprzednich postów, poruszając przy tym również kwestie techniczne.
Sądzę, że po premierze zapowiadanej na maj aktualizacji "Final Cut" możemy ponownie rozważyć wydanie spolszczenia na systemy Apple o ile zainteresowanie nim będzie wystarczająco duże.
Aktualnie mogę polecić jedynie skorzystanie z dostępnej na platformie Humbe Bundle 32-bitowej lub 64-bitowej zwykłej bądź specjalnej edycji gry przeznaczonej na systemy Windows uruchamianej pod PlayOnMac. Instalator spolszczenia powinien działać bez większych problemów pod WINE w wersji 1.8 lub nowszej.

Pozdrawiam.

kage20
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 18:36

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: kage20 » 30 kwie 2017, o 18:40

Mozecie podać wersje rozpakowana a nie instalator? bo juz jest wersja 5.4.4 i nie da sie zainstalować.

Awatar użytkownika
MarkosBoss
Posty: 41
Rejestracja: 2 kwie 2016, o 10:44
Kontakt:

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: MarkosBoss » 1 maja 2017, o 18:01

Obawiam się, że choć mogą, to nie chcą, bo instalator jest - poza tym, że ma wiele innych cech - swego rodzaju zabezpieczeniem antypirackim.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości