[PC] Dreamfall: Chapters

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Mayumi
Posty: 21
Rejestracja: 1 mar 2016, o 20:22

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Mayumi » 1 mar 2016, o 20:33

Witam serdecznie. Dzisiejszego dnia pojawiła się nowa aktualizacja do Dreamfall: Chapters i niestety spolszczenie przestało działać :(

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Izzie » 2 mar 2016, o 01:22

Witam serdecznie. Dzisiejszego dnia pojawiła się nowa aktualizacja do Dreamfall: Chapters i niestety spolszczenie przestało działać :(
Tak, wiemy o tym, postaramy się o jak najszybszą aktualizację instalatora. :)
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

Zaan
Posty: 27
Rejestracja: 20 cze 2015, o 16:38

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Zaan » 8 mar 2016, o 22:52

Długo zwlekałem z kupnem tej gry, ale się opłacało :), bo można ją teraz dostać taniej (na nasze około 100 zł taniej), łapcie kiedy jest jeszcze okazja:

https://www.humblebundle.com/jumbo-bundle-6

aby dostać grę trzeba zapłacić powyżej średniej datków. Cena średniej jest napisana powyżej ikonki z Dreamfall Chapters.

Spieścicie się bo bundle dopiero co się pojawił i średnia szybko rośnie.

pykacz
Posty: 35
Rejestracja: 16 gru 2015, o 07:55
Kontakt:

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: pykacz » 9 mar 2016, o 17:34

łooooooooooo taka cena a ja dalem full prawie na gog

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Izzie » 23 mar 2016, o 19:29

Krótka aktualka dot. postępów, cobyście nie myśleli, że projekt dogorywa, bo działamy w nim jak najbardziej aktywnie.

Wczoraj finalnie zakończyliśmy tłumaczenie Księgi drugiej.

Na ten moment w grze do przetłumaczenia pozostało jeszcze 277 180 znaków bez spacji (zawartość ksiąg 3 i 4), oczywiście prędzej czy później ilość ta się pomnoży wraz z premierą ostatniej księgi.

W każdym razie dzisiaj startuję z korektą, postaram się, by ten etap przebiegł w jak najsprawniejszym tempie i gra niedługo trafiła do testów - o przejściu do tego etapu również będziemy na bieżąco informować.

No, to tyle z wiadomości, trzymajcie się i uzbrójcie w cierpliwość, proszę, a my zadbamy, by jakość tłumaczenia wynagrodziła Wam całe to czekanie. :)
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

Awatar użytkownika
Mayumi
Posty: 21
Rejestracja: 1 mar 2016, o 20:22

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Mayumi » 23 mar 2016, o 20:11

Cudownie, po prostu cudownie <3 Mam nadzieje, że nie będzie żadnych problemów po drodze i pójdzie szybko :)

Btw. Strasznie mnie intryguje kwestia jak wypada "wielkością" księga druga (oraz pozostałe) na tle pierwszej? Uważam, że jedynka była bardzo obszerna i zastanawiam się czy pozostałe księgi też takie są?

+ Kocham was :D

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Izzie » 24 mar 2016, o 20:49

Btw. Strasznie mnie intryguje kwestia jak wypada "wielkością" księga druga (oraz pozostałe) na tle pierwszej? Uważam, że jedynka była bardzo obszerna i zastanawiam się czy pozostałe księgi też takie są?
Dzięki za miłe słowa. :) Odpowiadając na Twoje pytanie, poczyniłam obliczenia, ale zaznaczam, że są one niejako w przybliżeniu, ponieważ w trakcie tłumaczenia gra przechodziła na nowy silnik, przez co zmieniła nam się struktura plików, etc., więc w swoich obliczeniach wzięłam pod uwagę tylko pliki z nowego silnika.

Brałam pod uwagę liczbę unikalnych znaków bez spacji.

Księga pierwsza: 220 955
Księga druga: 255 397
Księga trzecia: 141 978
Księga czwarta: 138 276
Pliki common [czyli teksty menu, napisy końcowe, podsumowanie wyborów po skończeniu księgi, pamiętnik Zoë, etc.]: 118 965
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

Awatar użytkownika
mrs.dopaminethief
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2016, o 15:24

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: mrs.dopaminethief » 29 mar 2016, o 15:34

Przapraszam. Nie chodzi o poganianie, chodzi o niedoczekanie się. Jestem oczywiście jak każdy tutaj ogromną fanką TLJ i w końcu udało się zdobyć grę na steamie. Wiem, że pracujecie (za co ogromne wam dzięki), ale może już jest jakaś informacja kiedy aktualizacja Waszego spolszczenia będzie dostępna. Pozdrawiam ciepło.

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Izzie » 29 mar 2016, o 16:37

Przapraszam. Nie chodzi o poganianie, chodzi o niedoczekanie się. Jestem oczywiście jak każdy tutaj ogromną fanką TLJ i w końcu udało się zdobyć grę na steamie. Wiem, że pracujecie (za co ogromne wam dzięki), ale może już jest jakaś informacja kiedy aktualizacja Waszego spolszczenia będzie dostępna. Pozdrawiam ciepło.
Nie lubię rzucać terminami, bo z wolnym czasem różnie to bywa i się wszystko może sypnąć. Póki co do połowy kwietnia chcę skończyć korektę drugiej księgi. Potem przyjdzie czas na testy, w międzyczasie postaramy się też kilka grafik zmajstrować, na to zejdą pewnie kolejne tygodnie. Ponieważ Chaptersy mają ogrom rozgałęzień fabularnych, testowanie każdej z ksiąg zajmuje kilkadziesiąt żmudnych godzin, bo chcemy to zrobić raz, a dobrze.
Bardzo wstępny plan premiery mógłby zakładać końcówkę kwietnia, ale jak mówię - proszę tego nie brać za pewnik i potem nie ścigać mnie z widłami i pochodniami, bo może to być ciut wcześniej, a możemy mieć obsuwę jeszcze na maj.
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

Yuichi
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2016, o 23:06

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Yuichi » 30 mar 2016, o 23:23

Zarejestrowałem się specjalnie by z całego serca podziękować wam za dobrą robotę!

Cieszę się, że projekt ma się dobrze i jest on kontynuowany do dalszych ksiąg, i że nie jest to fuszerka tworzona szybko, aby coś wydać. Naprawdę widać, że włożone jest w to sporo sił, pasji i zaangażowania, otrzymujemy w swoje łapki naprawdę coś dobrego, dobrze przetestowanego. Jestem z tego niezmiernie szczęśliwy, na coś takiego warto czekać - wstrzymując się nawet z dalszą grą i ustawiając wokół siebie fortecę przeciw spoilerom! :)

Solidny kawał dobrej roboty i oby wam sił i chęci starczyło, byśmy mogli przeżyć całą podróż z wami.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości