[PC] Dreamfall: Chapters

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
pst
Posty: 23
Rejestracja: 24 gru 2013, o 13:43

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: pst » 23 lip 2017, o 15:24

Ja się wstrzymałem z grą do ostatecznej aktualizacji, także również z niecierpliwością czekam na finalną wersję spolszczenia.
Zapraszam na BAZARek

matiko13
Posty: 178
Rejestracja: 1 mar 2015, o 18:38

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: matiko13 » 3 sie 2017, o 20:29

Z tego co piszę na 1-szej stronie spolszczenie już śmiga z aktualną wersją na steam? P.S. Pytam się bo nie wiem czy zacząć ściągać grę.

Awatar użytkownika
MasterAlvaro
Posty: 39
Rejestracja: 20 cze 2014, o 05:57
Kontakt:

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: MasterAlvaro » 3 sie 2017, o 20:46

Z tego co piszę na 1-szej stronie spolszczenie już śmiga z aktualną wersją na steam? P.S. Pytam się bo nie wiem czy zacząć ściągać grę.
Na chwilę obecną spolszczenie jest kompatybilne z Dreamfall Chapters 5.3.1.1 (posiadam też instalatory do 4.3.0.2 oraz 5.3.0.1) zaś aktualna wersja gry to 5.7.1.5.
Pomiędzy nimi zaszły pewne zmiany w dialogach, w tym pojawiły się dodatkowe kwestie, które należałoby przetłumaczyć. Ponadto całkowicie przerobiono filmy które czekają na nowe "twarde" napisy (hardsubs). O ile dobrze pamiętam to również jedną grafikę czeka przeróbka. Nie jest tego może nie wiadomo jak dużo, ale wymaga to jednak trochę pracy.

Awatar użytkownika
MarkosBoss
Posty: 41
Rejestracja: 2 kwie 2016, o 10:44
Kontakt:

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: MarkosBoss » 3 sie 2017, o 22:05

Którą grafikę masz na myśli?

AntosiaWójt
Posty: 2
Rejestracja: 3 sie 2017, o 22:11

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: AntosiaWójt » 3 sie 2017, o 22:17

Witam serdecznie!
Mam takie nietypowe pytanko:
Czy ktoś z obecnych osób na grupie posiada pierwsze spolszczenie do DFC? Tylko to do ksiąg 1-4 zanim była ta aktualizacja usuwająca content księgi 1, wciąż posiadam instalke z goga ale spolszczenie usunęłam już dawno temu.
Byłabym wdzięczna za pomoc!
Wersja gry: 4.1.1

Awatar użytkownika
MasterAlvaro
Posty: 39
Rejestracja: 20 cze 2014, o 05:57
Kontakt:

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: MasterAlvaro » 3 sie 2017, o 23:24

Witam.
Którą grafikę masz na myśli?
Chodziło mi o teksturę "M_Signs_03_D" z zasobu "resources" (wspominałem o tym w mailu z 27 lipca) - niby przedstawia to samo co wcześniej, ale jej wymiary się podwoiły: z 1024x1024 na 2048x2048. Być może wystarczy ją tylko przeskalować, ale głowy nie dam.

Teraz widzę jednak, że problem może dotyczyć kilku innych grafik: "E_VendingMachine_N" z "sharedassets15" i "HandThatFeeds_GeorgeQuote_N" z "sharedassets16" zmieniły nazwę lub zostały czymś zastąpione pomiędzy wersją 5.4.1.1 a 5.7.1.5. Przy okazji zauważyłem, że w plikach źródłowych znajdują się dwie wersje "AbnaxusAbode_Map_D" z "resources", więc postaram się to ujednolicić wybierając jedną z nich. Pozostałe roszady zasobów pomijam gdyż są dla nas nieistotne ze względu na to, że radzi sobie z nimi automat. W każdym razie jeszcze bliżej się temu przyjrzę i dam znać w prywatnej wiadomości jak wygląda sytuacja.

Pozdrawiam.

matiko13
Posty: 178
Rejestracja: 1 mar 2015, o 18:38

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: matiko13 » 4 sie 2017, o 07:31

Z tego co piszę na 1-szej stronie spolszczenie już śmiga z aktualną wersją na steam? P.S. Pytam się bo nie wiem czy zacząć ściągać grę.
Na chwilę obecną spolszczenie jest kompatybilne z Dreamfall Chapters 5.3.1.1 (posiadam też instalatory do 4.3.0.2 oraz 5.3.0.1) zaś aktualna wersja gry to 5.7.1.5.
Pomiędzy nimi zaszły pewne zmiany w dialogach, w tym pojawiły się dodatkowe kwestie, które należałoby przetłumaczyć. Ponadto całkowicie przerobiono filmy które czekają na nowe "twarde" napisy (hardsubs). O ile dobrze pamiętam to również jedną grafikę czeka przeróbka. Nie jest tego może nie wiadomo jak dużo, ale wymaga to jednak trochę pracy.

Mam to na myśli:

POSTĘP:
Pełne spolszczenie wydane!

tryt
Posty: 1
Rejestracja: 7 sie 2017, o 12:21

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: tryt » 7 sie 2017, o 12:24

Czy możemy się spodziewać spolszczenia na mac? :)

matiko13
Posty: 178
Rejestracja: 1 mar 2015, o 18:38

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: matiko13 » 8 sie 2017, o 16:13

Czyli ta wersja co można u Was pobrać jest aktualna z "ostatnim" update'm gry na steam?

mania4o6
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2017, o 22:34

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: mania4o6 » 12 sie 2017, o 22:38

Niedawno zaczęłam grać od samego początku z waszym spolszczeniem, ale pod koniec 2 księgi (na tej części z Sagą) jakby przestało działać, w sensie nie było przetłumaczone to co mówił jej tata i ona, a później jak zaczęłam trzecią księgę problem dalej ten sam, zamiast polskich napisów w dialogach to są angielskie, a wersje gry mam dobrą bo 5.3.1.1
Wie ktoś czym to może być spowodowane? :/


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości