[PC] Dreamfall: Chapters

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Szpadelek
Posty: 5
Rejestracja: 31 gru 2017, o 22:06

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Szpadelek » 31 gru 2017, o 22:10

Chciałem tu tylko napisać że Rosyjski zespół tłumaczący 'Ekipa Well-DING' napisała do 'Red Thread Games' i zapytała czy ekipa mogłaby dodać ich tłumaczenie do Dreamfall Chapters. Może warto byłoby zrobić to samo, napisać do studia i porozmawiać nad tym czy Wasze spolszczenie nie mogłoby być w oryginalnej grze? Zaoszczędziłoby Wam to sporo pracy przy aktualizacjach gry, gdzie to trzeba nad wszystkim pracować od nowa.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Norek » 1 sty 2018, o 12:38

Tak, my też pisaliśmy - przecież kiedy zaczynaliśmy projekt, mieliśmy ich błogosławieństwo. Brak uznania naszego spolszczenia możesz zinterpretować sam, bo szkoda mi czasu, żeby opisywać całą tę historię. Zresztą nie napisałeś, jaki był efekt ich starań - więc na tę chwilę uznaję, że zrobiliśmy to samo : )
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Szpadelek
Posty: 5
Rejestracja: 31 gru 2017, o 22:06

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Szpadelek » 1 sty 2018, o 16:21

Obecnie RTG jest na fazie dodawania Rosyjskiego tlumaczenia do steamowej wersji, tak tez napisali na swoim twitterze. Szkoda, bo Polskie tlumaczenie w ogole nie odstaje od Rosyjskiego

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Norek » 1 sty 2018, o 17:52

Uważam, że nasze tłumaczenie jest świetne - cała ekipa stanęła na wysokości zadania. Nie mam zielonego pojęcia, dlaczego twórcy mają nas i naszą pracę w dupie. Ale może to dlatego, że nie rozpychamy się łokciami : )
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

pedrop
Posty: 12
Rejestracja: 14 lis 2017, o 12:43

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: pedrop » 1 sty 2018, o 18:02

A może to kwestia "czaso-okresu":) z tego co zostało tu napisane to wynika, że pytanie do RTG było wysłane dość dawno temu(chyba że złe odniosłem wrażenie?), a teraz jesteśmy w "erze" final cut. Tworcy mogą inaczej już podchodzić do tematu. Więc może warto dla dobra wszystkich odbiorców(bo oprócz własnej satysfakcji chyba dla tego wykonujecie tą świetną pracę?) na chwilę wyzbyć się zbyt dużej dumy i zapytać ponownie? Ja osobiście o to bardzo proszę:) I dziękuję. I pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Norek » 1 sty 2018, o 18:18

Może spróbujemy, ale jesli przyjmą nasze spolszczenie, to na pewno bez grafik.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

pedrop
Posty: 12
Rejestracja: 14 lis 2017, o 12:43

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: pedrop » 2 sty 2018, o 08:32

Moim zdaniem na pewno warto spróbować, a to nie przeszkadza w tym, żebyście wypuścili wersję "ultimate localization" ;) z Waszymi grafikami niezależnie, jak będzie więcej czasu na jej przygotowanie, mylę się?

Pexires
Posty: 3
Rejestracja: 30 maja 2017, o 08:28

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Pexires » 22 sty 2018, o 23:50

Jak idzie praca? :D
Jest szansa że skończycie pracę do połowy Lutego?

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Izzie » 23 sty 2018, o 19:03

Nie mam jeszcze instalatora do testów, z mojej strony projekt na ten moment od połowy grudnia stoi, więc nie będę wróżyć żadnych terminów premiery.
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

Destia
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2017, o 15:33

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Destia » 2 lut 2018, o 22:11

Jakieś nowe wiadomości? Wiadomo kiedy można się spodziewać tego instalatora do testów?


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości