[PC] Dreamfall: Chapters

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Izzie » 23 maja 2016, o 21:13

Hejo, na jakim etapie jest obecnie gra? :)
Niestety nie mam do dodania nic nowego od czasu swojego ostatniego posta. Zresztą jak pisałam, o każdym postępie będę Was informować i się tego trzymam.

Gra doczekała się nowego technika, trwają prace nad instalatorem Księgi drugiej, póki co pierwszy do dialogów już otrzymałam, czekam jeszcze na pełny instalator zawierający spolszczone grafiki i zacznę w tym polu działać, potem grono testerów się poszerzy o kolejne osoby.

Księga trzecia jest już właściwie w pełni przetłumaczona, będzie czekać na korektę.

Nie będę już rzucać żadnymi terminami, bo widzicie, jak to wychodzi, pewnych rzeczy po prostu nie przeskoczę ani nie przewidzę.

Kolejny post napiszę, jak już będę po pierwszych rundach testów, może dorzucę jakieś screeny.

Pozdrawiam!
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

Fiona90
Posty: 7
Rejestracja: 17 cze 2016, o 18:27

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Fiona90 » 17 cze 2016, o 18:29

i jak tam postępy? :)

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Izzie » 17 cze 2016, o 19:30

i jak tam postępy? :)
Księga druga jest w testach (póki co testuję sama, w przyszłym tygodniu dołączą do mnie kolejni testerzy). Mamy jeszcze drobne problemy techniczne, mam nadzieję, że do czasu premiery uda się je rozwiązać. Kolejne spolszczone grafiki cały czas powstają (i prezentują się absolutnie fantastycznie! nie mogę się doczekać, aż gracze będą mogli się nimi zachwycać razem ze mną :)).
Księga trzecia jest po korekcie mniej więcej w połowie, plan jest taki, żeby płynnie po premierze Księgi drugiej trafiła prosto do testów.

Nie podaję żadnego terminu premiery, bo nie wiem też, czy dzisiejsza premiera Księgi piątej oraz aktualizacja do Księgi pierwszej nieco nie popsują nam szyków z technicznego punktu widzenia, okaże się.

Takie są w skrócie najnowsze wieści. ;)
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

Tomek78
Posty: 3
Rejestracja: 17 cze 2016, o 21:09

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Tomek78 » 17 cze 2016, o 21:17

Izzie,

Gdybyś potrzebowała testera - to chętnie pomogę.

Pozdrawiam serdecznie i z niecierpliwością oczekuję finału.
Poza tłumaczeniami, prowadzę też bloga o rzucaniu palenia: Desmoxan

dishar
Posty: 4
Rejestracja: 18 cze 2016, o 15:20

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: dishar » 18 cze 2016, o 15:23

Witam pobrałem spolszczenie i gdy próbuję zainstalować (Najnowsza wersja GOG) wyskakuje komunikat o niezgodności sum kontrolnych...Możecie zaktualizować instalator?

fuzjon
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2016, o 08:12

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: fuzjon » 19 cze 2016, o 08:17

Witam,
Rownież przyłączam się do prośby o poprawę instalatora wersja GOG. Nie działa na najnowszej wersji !

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Izzie » 19 cze 2016, o 13:53

@dishar, @fuzjon,

porozmawiam na temat aktualizacji instalatora z technikiem, na tę chwilę nie wiem, jak sprawa z wersją GoG w ogóle będzie stała.

Natomiast piątkowa aktualizacja gry (premiera Księgi piątej, poprawki Księgi pierwszej) dodała w Księdze pierwszej nowe teksty i linie dialogowe, które najpierw muszą zostać dotłumaczone, zanim w ogóle pomyślimy o aktualizacji instalatora.
Początek Księgi pierwszej uległ właściwie diametralnej zmianie w stosunku do wersji pierwotnej, więc to nam delikatnie szyki psuje, jeśli chodzi o czas spędzany nad projektem - nowe teksty trzeba przetłumaczyć, zrobić ich korektę i przetestować, jak zawsze.
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

dishar
Posty: 4
Rejestracja: 18 cze 2016, o 15:20

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: dishar » 24 cze 2016, o 19:30

Ogarneliście coś z tym instalatorem?

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Izzie » 24 cze 2016, o 21:12

Ogarneliście coś z tym instalatorem?
Chwilowo nie powstanie. Gra właściwie codziennie pobiera nowe aktualizacje, nastąpiła zmiana silnika Unity z wersji 5.2 na 5.3, to wszystko nastręcza naszemu technikowi dodatkowej pracy.
Poza tym nowo dodane teksty z Księgi pierwszej nadal czekają na korektę i testy, a te nie nastąpią, póki technicznie nie uporamy się ze zmianami w grze. Póki co nowe instalatory nie mają po prostu jak powstać.

Mogę prosić jedynie o cierpliwość.
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

dishar
Posty: 4
Rejestracja: 18 cze 2016, o 15:20

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: dishar » 24 cze 2016, o 21:42

Szkoda...dzięki za info.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości