[PC] Dreamfall: Chapters

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Pexires
Posty: 3
Rejestracja: 30 maja 2017, o 08:28

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Pexires » 24 wrz 2017, o 00:10

Czy wyjdzie spolszczenie do nowszych wersji gry?

Lukash
Posty: 16
Rejestracja: 4 lut 2017, o 15:39

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Lukash » 26 wrz 2017, o 19:16

Wyjdzie na pewno :) prace ciągle trwają,więc trzymajmy kciuki i dopingujmy ekipę ;)

Lukash
Posty: 16
Rejestracja: 4 lut 2017, o 15:39

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Lukash » 13 paź 2017, o 14:04

Tak nieśmiało zapytam ;) Mogę poprosić o jakiekolwiek informacje? Nad projektem pracuje większa grupa osób czy kilka-jedna..

Adixo
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2017, o 12:55

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Adixo » 14 paź 2017, o 13:03

Jest już wersja 5.7.4.4 ,teraz żałuję że nie kupiłem wcześniej i nie grałem na wersji 5.3.1.1 tylko czekałem na final cut

Lukash
Posty: 16
Rejestracja: 4 lut 2017, o 15:39

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Lukash » 14 paź 2017, o 15:40

Wszystko ma swoje plusy i minusy ;) Czekając dostaniesz finalną wersje pozbawioną błędów i z dodatkowymi bajerkami, ale za to czas oczekiwania się ciągnie. Kupując wcześnie załapał byś się na najszybsze prace przy polonizacji i pewnie już byś o tym tytule zapomniał.Ja dalej czekam na swoją przygodę :)

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: mendosa » 18 paź 2017, o 21:17

zerr10 - ogarnij pisownię i interpunkcję polską, bo piszesz niechlujnie, a tego tutaj nie lubimy - i przestań sypać jakimiś bredniami, żalami itp., bo to już nie pierwszy tego typu post. Potraktuj to jak ostrzeżenie, choć go oficjalnie nie wystawiam.

Nie można zainstalować spolszczenia, ponieważ twórcy/wydawcy GRY już po jej premierze wydali poprawki, które zmieniają silnik i mechanikę gry. Spolszczenie było dostosowane do poprzedniej wersji gry (silnika gry). Ot, i cała zagadka ;)
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Izzie » 25 paź 2017, o 16:48

Dla uspokojenia - prace nad aktualizacją trwają. Wszystkie nowe teksty są już przetłumaczone (tu OGROMNE podziękowania dla Mateusza, który przetłumaczył w zasadzie całość), korektę już też mam za sobą.

Jestem w trakcie tłumaczenia nowego filmu przypominającego wydarzenia z gry (tzw. recap), a poprawek lub stworzenia od podstaw wymaga też kilka grafik (tu pole do popisu ma MarkosBoss).

Potem oczywiście napisy do filmów trzeba będzie dopasować, a całość powyższego zebrać w całość, czym jak zawsze zajmie się MasterAlvaro.
Na koniec zostaną testy zaktualizowanej polonizacji.

Ogółem, liczę na to, że w listopadzie cały projekt zostanie domknięty - miejmy nadzieję, że już na zawsze.
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

Awatar użytkownika
kassiopestka
Posty: 5
Rejestracja: 2 mar 2017, o 01:24

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: kassiopestka » 5 lis 2017, o 23:43

Ja bardzo mocno dziękuję, że tak się staracie. Cierpliwie czekam. Mam nadzieję, że trzymacie rękę na pulsie z tymi ich aktualizacjami, bo jakiś czas temu znów mi coś tam dociągało, ale to pewnie kwestia tego, że wieki nie właziłam na Steama.

pedrop
Posty: 12
Rejestracja: 14 lis 2017, o 12:43

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: pedrop » 14 lis 2017, o 12:50

Dzięki piękne za Wasze starania. Moja żona już niecierpliwie czeka, żebyśmy mogli razem dokończyć najdłuższą podróż...! Przepiękna gra, świat i postacie.

Nie wiem, czy to już nie musztarda po obiedzie, ale może można jakoś Wam pomóc? Macie jakiś plik do tłumaczenia? Jeżeli tak: podeślijcie, to potłumaczę - choć pewnie to nie takie proste, co do samej procedury? Informatykiem jestem, więc raczej z krótkim info sobie poradzę z każdym formatem plików i nie będzie trzeba po mnie poprawiać:)

Isentor
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2016, o 16:54

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Isentor » 28 lis 2017, o 10:45

Jak postęp prac? Jest szansa, żeby wymusić instalacje spolszczenia na najnowszej wersji steam?


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości