[PC] Firewatch

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] Firewatch

Postautor: Izzie » 23 maja 2016, o 13:07

Była dzisiaj aktualizacja gry, w związku z nią nasz instalator przestał działać, bo nie jest zgodny z najnowszą wersją.
Będziemy działać w temacie jego aktualizacji, ale nie jestem w stanie powiedzieć, jak długo może to zająć.
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

TenNowy
Posty: 122
Rejestracja: 24 lis 2010, o 14:43

Re: [PC] Firewatch

Postautor: TenNowy » 24 maja 2016, o 10:09

A co jak ktoś już ma zainstalowane spolszczenie i wtedy pojawi się aktualizacja? Będzie mógł dalej uruchomić grę? Będzie ona wciąż po polsku?

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] Firewatch

Postautor: Izzie » 24 maja 2016, o 11:08

A co jak ktoś już ma zainstalowane spolszczenie i wtedy pojawi się aktualizacja? Będzie mógł dalej uruchomić grę? Będzie ona wciąż po polsku?
W moim przypadku zainstalowane przed aktualizacją spolszczenie wciąż działało po uaktualnieniu gry.
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

kenex
Posty: 3
Rejestracja: 23 maja 2016, o 10:43

Re: [PC] Firewatch

Postautor: kenex » 24 maja 2016, o 12:17

Ok. To cierpliwie czekam i dziękuję za pomoc. :)

TenNowy
Posty: 122
Rejestracja: 24 lis 2010, o 14:43

Re: [PC] Firewatch

Postautor: TenNowy » 25 maja 2016, o 14:05

A co jak ktoś już ma zainstalowane spolszczenie i wtedy pojawi się aktualizacja? Będzie mógł dalej uruchomić grę? Będzie ona wciąż po polsku?
W moim przypadku zainstalowane przed aktualizacją spolszczenie wciąż działało po uaktualnieniu gry.
To może to jest metoda?

KQuest
Posty: 6
Rejestracja: 20 sty 2016, o 00:15

Re: [PC] Firewatch

Postautor: KQuest » 27 maja 2016, o 09:19

Gra się zaktualizowała (spolszczenie było cały czas zainstalowane do poprzedniej wersji) i po odpaleniu nowej gry zauważyłem, że mapa jest po angielsku. Nie wiem teraz czy tylko ona, ale bardzo możliwe, że wraz z aktualizacją gry wysypały się wszystkie grafiki

Zaan
Posty: 27
Rejestracja: 20 cze 2015, o 16:38

Re: [PC] Firewatch

Postautor: Zaan » 28 maja 2016, o 21:02

Po aktualizacji napisy zostały, ale wszystkie polskie grafiki zostały podmienione na oryginalne. Jednak udało mi się trochę oszukać instalator, rozpakować odpowiednie pliki i podmienić tekstury na polskie.

Co do tłumaczenia, jest ono jak zawsze genialne. Sama gra też mi się bardzo spodobała, niby krótka, ale bardzo spoko. Szczerze powiedziawszy to kupiłem tą grę ze względu na wasze tłumaczenie, a szczególnie chciałem zobaczyć jak będą się prezentowały polskie tekstury. To co zobaczyłem w grze zwaliło mnie z nóg. Mega szacun dla waszego grafika za odwalenie tak dobrej roboty. Gra wygląda jak by była przez polaków zrobiona :). Ostatecznie nie żałuję wydania pieniędzy na tą grę, bardzo przypadła mi do gustu.

cojestkurna
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2016, o 00:19

Re: [PC] Firewatch

Postautor: cojestkurna » 15 cze 2016, o 00:23

Nie chcę być Tym Upierdliwym Gościem, ale... jest jakaś szansa na "naprawienie" spolszczenia, czy dać sobie spokój z odświeżaniem codziennie tego tematu? :(

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Firewatch

Postautor: Norek » 15 cze 2016, o 06:29

Codziennie to może nie, a szansa jest, tylko odpowiednia osoba musi się tym zająć.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Arthur
Posty: 3
Rejestracja: 19 cze 2016, o 11:00

Re: [PC] Firewatch

Postautor: Arthur » 19 cze 2016, o 11:01

Jest jakaś nowa informacja? Nadal oczekuję spolszczenia. :D


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości