[PC] Undertale

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
GreenScream
Posty: 76
Rejestracja: 15 lut 2015, o 17:41
Grupa: ReWord

Re: [PC] Undertale

Postautor: GreenScream » 28 sty 2017, o 22:24

Bardzo dobrze, cieszy mnie to, że idziesz z projektem dalej i dzielisz się aktualnościami.

Oby tak dalej!

Karnag
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2017, o 12:28

Re: [PC] Undertale

Postautor: Karnag » 30 sty 2017, o 12:31

Czekam z niecierpliwością i szanuje mocno wysiłek

Krzyhau
Posty: 8
Rejestracja: 20 sty 2017, o 21:12

Re: [PC] Undertale

Postautor: Krzyhau » 4 lut 2017, o 21:15

Projekt idzie powoli do przodu. Na chwilę obecną przetłumaczyłem mniej więcej 1/3 tekstu w grze.

Pod spodem umieszczam link do jakże wartościowego materiału wideo z wioski Temmie ;)
https://youtu.be/a4UjBqAHRCk

Jeśli ktoś miałby jakiekolwiek pytania albo chciałby podzielić się sugestiami czy też pomysłami, śmiało pisać w tym poście lub na prywatnej wiadomości. :)

Karnag
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2017, o 12:28

Re: [PC] Undertale

Postautor: Karnag » 14 lut 2017, o 19:47

Dla mnie jest git.

Krzyhau
Posty: 8
Rejestracja: 20 sty 2017, o 21:12

Re: [PC] Undertale

Postautor: Krzyhau » 9 mar 2017, o 17:54

Niewielki update! :)

Gra jest spolszczona już mniej więcej w 60 procentach (ścieżka neutralna jest już praktycznie grywalna w języku polskim).
Optymistycznie patrząc, tłumaczenie prawdopodobnie zakończę na przełomie marca i kwietnia, natomiast nie wiem, ile mi zajmie korekta i inne tego typu rzeczy.

Poniżej więcej screenów, bo czemu nie :D
Spoiler!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kalilas
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2017, o 18:37

Re: [PC] Undertale

Postautor: Kalilas » 11 mar 2017, o 18:48

To fajnie widać że prace postępują kiedy spolszczenie wyjdzie będę miał powód aby znowu przejść tą świetną grę tylko zastanawiam się jak przetłumaczyłeś niektóre żarty których tak naprawdę nie da się przetłumaczyć.

Devolers
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2017, o 16:07

Re: [PC] Undertale

Postautor: Devolers » 18 mar 2017, o 16:09

Trzymam kciuki, żeby Ci się udało :) Naprawdę fajnie by było zagrać w polską wersję Undertale. Tylko pamiętaj - Never give up :)

Krzyhau
Posty: 8
Rejestracja: 20 sty 2017, o 21:12

Re: [PC] Undertale

Postautor: Krzyhau » 2 kwie 2017, o 15:49

Projekt powoli zbliża się ku końcowi. Zostało mi mniej więcej 5-10% tekstu do przetłumaczenia, lecz oczywiście będę chciał również na spokojnie zrobić sobie korektę i trochę testów (nie chcę udostępniać byle czego ;). Nie wiem ile mi to zajmie, ale liczę na to, że za około dwa tygodnie pierwsza wersja spolszczenia będzie już dostępna zarówno do testów jak i do zwykłego grania (tego drugiego odradzam :D).

Dodatkowo korzystając z wolnego czasu stworzyłem polską wersję zwiastuna gry, może kogoś zainteresuje:
https://www.youtube.com/watch?v=-jkWuAs9dys

Uwagi i propozycje miło widziane :)

Czlowian
Posty: 7
Rejestracja: 17 kwie 2017, o 11:44

Re: [PC] Undertale

Postautor: Czlowian » 17 kwie 2017, o 14:53

Jako człowiek mieszkający w podziemiach możesz być atakowany przez potwory. Tak nie lepiej?

Krzyhau
Posty: 8
Rejestracja: 20 sty 2017, o 21:12

Re: [PC] Undertale

Postautor: Krzyhau » 17 kwie 2017, o 19:10

Tłumaczenie zostało zakończone!
W sumie... nie do końca.
Mimo, iż gra już jest grywalna w języku polskim, cały czas są dialogi, które wymagają doszlifowania.
Stwierdziłem, że niedługo niestety nie będę miał już czasu się tym zajmować, więc chyba czas, by pliki ujrzały światło dzienne.

Jeśli jest jakaś osoba lub nawet ekipa, która zdecydowałaby się dociągnąć ten projekt do perfekcji, proszę o kontakt poprzez PW.

Jeśli zaś ktoś chce zagrać po polsku już teraz, oto link:
https://drive.google.com/open?id=0B2nWA ... 24xUm52ejg
Tylko uprzedzam, że gra może być niegrywalna. Podczas moich testów znalazłem dwa błędy powodujące softlock gry, a kto wie, czy przypadkiem ich się tam nie kryje więcej. Już nawet nie mówię o złej gramatyce, niezgodnościach itp.

Dodatkowo: jeśli ktoś chce gdzieś to spolszczenie udostępnić, dobrze by było, jakby mnie o tym poinformował.

No, to na tyle.

Spolszczenie jest również w załączniku do tego posta. /mendosa
Załączniki
UTPL.rar
(27.15 MiB) Pobrany 247 razy
Ostatnio zmieniony 31 gru 2017, o 10:50 przez mendosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Dodałem załącznik ze spolszczeniem.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości