[PC] The Walking Dead: Michonne

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: Norek » 20 maja 2016, o 08:48

Jeszcze nie wiadomo.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

MrP770
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2016, o 12:59

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: MrP770 » 24 maja 2016, o 13:00

I jak idą pracę nad 2 odcinkiem i kiedy około będzie on dostępny, bo miał być w tamtym tygodniu.

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: Izzie » 24 maja 2016, o 17:12

I jak idą pracę nad 2 odcinkiem i kiedy około będzie on dostępny, bo miał być w tamtym tygodniu.
Jest w testach. Z uwagi na fakt, że u części ekipy w maju zaczęła się już sesja i pierwsze zaliczenia/egzaminy, a pozostali pracują i mają inne obowiązki, mamy mniej czasu na zajęcie się grą, niżbyśmy chcieli. Mimo to staramy się przeć do przodu w wolnych chwilach.
Terminami rzucać już nie będziemy - gdy efekt końcowy nas usatysfakcjonuje i będziemy pewni wyeliminowania błędów, to tłumaczenie ujrzy światło dzienne, jak zawsze.
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

Dashe
Posty: 45
Rejestracja: 3 maja 2016, o 11:27

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: Dashe » 28 maja 2016, o 08:30

Jak tam postępy?

Krasnal
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2016, o 22:29

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: Krasnal » 28 maja 2016, o 22:31

Gdzie wgrać ten plik od spolszczenie od 2 epizodu. Bo nie mam żadnego pliku z Pack i TWD... Jakbyście mogli rzucić instalator
*edit mój błąd nie na to spojrzałem. To stare spolszczenie TWD :d

Dre4m
Posty: 2
Rejestracja: 5 maja 2016, o 14:21

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: Dre4m » 1 cze 2016, o 19:31

Nie chce nic mówić ale już jest 1 czerwca... To już trochę przesada że nadal nie ma spolszczenia, patrząc na to, że trzeba spolszczyć 3 godziny rozgrywki. Miałem na nadzieje ogrania gry w maju, czerwiec a nie ma nadal spolszczenia nawet do odcinka 2. Jestem bardzo rozczarowany. Dalej pracujecie nad tą grą, czy już dawno odpuściliście. Po prostu to wyjaśnijcie

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: Izzie » 1 cze 2016, o 20:04

Nie chce nic mówić ale już jest 1 czerwca... To już trochę przesada że nadal nie ma spolszczenia, patrząc na to, że trzeba spolszczyć 3 godziny rozgrywki. Miałem na nadzieje ogrania gry w maju, czerwiec a nie ma nadal spolszczenia nawet do odcinka 2. Jestem bardzo rozczarowany. Dalej pracujecie nad tą grą, czy już dawno odpuściliście. Po prostu to wyjaśnijcie
Dla Ciebie są to 3 godziny rozgrywki, dla mnie często i ponad 20 godzin testów. Weź pod uwagę, że ponieważ jest to już odcinek drugi, wpływ na niego mają wybory poczynione w odcinku pierwszym, a rozgałęzień tam było kilka. W związku trzeba stworzyć 3-4 save'y z odcinka pierwszego, z różną kombinacją wyborów, na które nanosi się w trakcie rozgrywki wybory z odcinka drugiego, znów w różnej kombinacji. Ich znów jest dużo, do tego dochodzi sprawdzanie wszystkich czterech opcji dialogowych, a często wybór jednej wypowiedzi rozwija cztery kolejne opcje dialogowe, które również trzeba przeklikać... Więc nie, testy nie polegają na "spolszczeniu 3 godzin rozgrywki", a wielokrotnym przejściu gry z wszelkimi możliwymi kombinacjami fabuły.

Tak, nadal pracujemy nad tą grą. Oprócz tego studiujemy (a trwa sesja), pracujemy, w wolnych chwilach oprócz wielogodzinnego siedzenia nad projektami wypada też czasem wyjść z domu i się odprężyć (szokujące, prawda?).

Szanujemy Wasz czas, wydając polonizacje, przy których będziecie się mogli tylko i wyłącznie dobrze bawić, a nie wychwytywać pominięte przez nas błędy. W zamian prosimy tylko, by szanowano i nasz czas, nikt nie lubi, gdy mu się dyszy nad karkiem w trakcie pracy.

W tym momencie wyrażam oczywiście swoją własną opinię, nie całej ekipy GPP, ale kiedy kolejny raz pod różnymi projektami czytam te Wasze pretensje, to naprawdę robi mi się nieprzyjemnie.
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

Dashe
Posty: 45
Rejestracja: 3 maja 2016, o 11:27

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: Dashe » 3 cze 2016, o 07:58

Szkoda, że nie udało się wydać choćby 2 epizodu do czerwca, a były aspirację na wydanie całej serii... No cóż nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać dalej.

Awatar użytkownika
Dziarsky
Posty: 19
Rejestracja: 10 sie 2015, o 10:50

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: Dziarsky » 4 cze 2016, o 20:40

Ja bym Proponował jakiws małe wpłaty i moze to wszystko by troszkie szybciej poszło bo ja juz zapomniałem co było w pirwszej czesci :(

Khsfguaf
Posty: 1
Rejestracja: 5 cze 2016, o 19:49

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: Khsfguaf » 5 cze 2016, o 19:55

Nie chce nic mówić ale już jest 1 czerwca... To już trochę przesada że nadal nie ma spolszczenia, patrząc na to, że trzeba spolszczyć 3 godziny rozgrywki. Miałem na nadzieje ogrania gry w maju, czerwiec a nie ma nadal spolszczenia nawet do odcinka 2. Jestem bardzo rozczarowany. Dalej pracujecie nad tą grą, czy już dawno odpuściliście. Po prostu to wyjaśnijcie
Pierwsza część gry wyszła 4 lata temu. Grałem w nią po polsku, ponieważ nie znałem języka angielskiego.
Minęły 4 lata, a w najnowszą część zagrałem całkowicie po angielsku.
A dlaczego? Dlatego, że minęły 4 LATA i wiedziałem, że ta niesamowita historia nie zakończy się tak szybko.
Poszedłem do księgarni i kupiłem książkę do nauki języka angielskiego.
Nie dość, że dzięki nauce, mogę grać w każdą grę, do której nie ma spolszczenia, to do tego wszystkiego ułatwiłem sobie życie na wielu płaszczyznach.
Więc weź się leniu śmierdzący za naukę języka, zamiast krytykować ludzi, którzy robią coś za darmo, żeby leń, taki jak Ty, mógł zagrać w grę.
Uwierz mi, że odkąd wyszła najnowsza część, nauczyłbyś się podstaw, a może i nawet więcej. Nie mówiąc już o czasie, jaki minął od wydania pierwszej części.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości