[PC] The Walking Dead: Michonne

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: Norek » 6 cze 2016, o 08:29

Słuchajcie, pieniądze tu NICZEGO nie zmienią.
Mamy rzucić pracę albo studia, bo fani wyślą 100, 200 czy 500 złotych?
Opóźnienia są związane WYŁĄCZNIE z tym, że duża część ekipy odpowiedzialna za to, że dotychczasowe polonizacje gier od TTG wyglądają tak dobrze, ma masę zajęć na uczelni/gorący okres zaliczeniowo-egzaminacyjny albo zapieprz w pracy.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Trojan98
Posty: 2
Rejestracja: 10 cze 2016, o 22:28

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: Trojan98 » 10 cze 2016, o 22:31

Ludzie dajcie spokój będzie spolszczenie to będzie ja sam się nie mogę doczekać a jakoś z tego powodu nie robię wielkiego halo więc uprzejmie proszę weźcie się ogarnijcie bo twórcy spolszczenia się wkurzą i nie będzie więcej spolszczeń do The Walking Dead: Michonne

Dashe
Posty: 45
Rejestracja: 3 maja 2016, o 11:27

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: Dashe » 20 cze 2016, o 14:16

Szkoda wielka, że nadal niema spolszczonego odcinka 2. Były robione nadzieje, że pojawią się wszystkie odcinki jeszcze w maju. Nie udało się, oczywiście każdy to rozumie, praca, szkoła i tak dalej. Jednak testy drugiego odcinka trwają już koło miesiąca, jeśli nie ponad. Osoba z Ekipy GPP tłumaczyła, że testy to nawet ponad 20h. Załóżmy, że w przypadku TWD Michonne odc. 2 jest to godzin właśnie 20. Na spolszczenie tegoż odcinka oczekujemy już od 29 kwietnia, dnia w którym była premiera spolszczenia dla pierwszego odcinka.

Około 50 dni testowania odcinka 2. Bo dokładnie z dniem premiery 1szego spolszczenia było wpisane że odcinek drugi przechodzi testy. Czy naprawdę przez tyle czasu nie można było dziennie poświęcić 0,5h żeby zrobić to spolszczenie i wydać? 30 minut dziennie to nie jest aż tak dużo i każdy mógłby je znaleźć. Tak więc Ekipa GPP, pomimo tego, że robi naprawdę bardzo dobre spolszczenia, jest strasznie denerwującą marką - nie wywiązuje się z terminów, to po części nie szanowanie graczy, ludzi oczekujących na to spolszczenie z wielkimi apetytami.

Naprawdę liczę, że weźmiecie się w garść. Nie krytykuje Was bo doskonale wszystko rozumiem - ale mam małą radę.

Może warto byłoby poszukać dodatkowych osób do Ekipy? By te spolszczenia wychodziły sprawniej, szybciej?

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 192
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: EvilDoom » 20 cze 2016, o 15:41

Płacisz, wymagasz. Nie płacisz, to siedź cicho.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: Norek » 20 cze 2016, o 20:45

Powiem tak - rzadko zdarza się ktoś konkretny do ekipy jako tester.
Mam tu na myśli osobę, która przejdzie grę jak należy i wychwyci większość błędów, których inni nawet nie zauważą - bo nie wiedzą, że coś jest nie tak. Z tego powodu już dawno zrezygnowaliśmy z jakichkolwiek testów otwartych, bo wolę wydać spolszczenie później, ale przetestowane jak należy.

Doskonale rozumiem zniecierpliwienie, sam chciałbym już dawno zamknąć przygodę z TWD: Michonne i jeszcze bardziej z Tales from the Borderlands. W tym drugim przypadku sprawa rozbija się o korektę, która idzie ślamazarnie. W przypadku TWD: M testy rozpoczęliśmy późno, a później mnie oraz moją zaufaną testerkę dopadły sprawy osobiste. I tyle.

Jutro zamykam testy odcinka drugiego, postaram się do końca miesiąca skończyć też testy odcinka trzeciego, żebyśmy mogli działać m.in. z Minecraftem i TftB.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Dashe
Posty: 45
Rejestracja: 3 maja 2016, o 11:27

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: Dashe » 21 cze 2016, o 23:06

Płacisz, wymagasz. Nie płacisz, to siedź cicho.
Od tego jest temat aby wyrazić swoje zdanie co do spolszczenia i to zrobiłem. Nie krytykuje Ekipy GPP, że nadal niema aby piszę, że jestem zawiedziony i podałem "statystyki" wg. których powinno być chociaż spolszczenie do II epizodu.

@Norek, miło słyszeć, że wreszcie TWD: Michonne Odcinek II zostanie wydany. Cieszę się z postępów. Szkoda, że nie ma więcej osób obeznanych w temacie spolszczeń aby można było pomóc w pracy. Ale cóż, należy czekać i cieszyć się, że lepiej późno niż wcale ;)

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: Norek » 23 cze 2016, o 09:34

W wakacje postaramy się sporo nadrobić, na tyle na ile pozwoli wolny czas i pogoda.
Trzeci odcinek TWD powinien pojawić się relatywnie niedługo, bo po wydaniu drugiego siadamy do trzeciego.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Dashe
Posty: 45
Rejestracja: 3 maja 2016, o 11:27

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: Dashe » 23 cze 2016, o 10:17

Kiedy zostanie wydane II odcinek TWD: Michonne? Myślałem, że już wczoraj będzie, ale jeszcze widzę trzeba poczekać. Chciałbym na sobotę aby już był ;) Liczę, że uda się to Wam zrobić.

Osobiście jestem wielkim fanem gier z serii The Walking Dead. Każdą część przechodziłem z Waszym spolszczeniem i zawsze jest ono bardzo dobrze wykonane. Więc warto czekać na nie.

Telltale zapowiedziało, że premiera The Walking Dead 3, Epizodu 1, będzie miała miejsce koło jesieni. Liczę, że na spolszczenia tej serii będziemy czekać możliwie krótko bo ta będzie cieszyła się jak mniemam ogromnym zainteresowaniem ze strony graczy ;)

Pozdrawiam.

cienislaw
Posty: 267
Rejestracja: 3 cze 2013, o 08:41
Grupa: GameSub

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: cienislaw » 23 cze 2016, o 13:55

jutro nie będzie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: Norek » 23 cze 2016, o 16:18

SPOLSZCZENIE DO ODCINKA DRUGIEGO GOTOWE!

Zapraszamy do pierwszego wpisu, gdzie znajdziecie link do pobrania polonizacji.
Siadam od razu do korekty (drugiej, Izzie wykonała pierwszą) trzeciego odcinka i mam nadzieję, że do końca tego miesiąca pełna polonizacja zagości w Pobieralni.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości