Spolszczenie dla Planetbase

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
mrdzarek
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2016, o 14:52

Spolszczenie dla Planetbase

Postautor: mrdzarek » 30 lis 2016, o 16:23

Mianowicie Tworzę spolszczenie do Gry Planetbase. Prawdopodobnie będzie to pierwsze spolszczenie tej gry która jest dostępna spoza ,,warsztatu Steam''.
Spolszczenie tworze z pasji i poczucia misji:), Na swoim koncie mam spolszczenie które robiłem do IG2GE i sprawiało mi pisanie frajdę:)
Teraz na celownik obrałem Planetbase do której nie mogłem dostać polonizacji spoza żelaznej kurtyny.
Wypuszczam wersje roboczą która wymaga dużo poprawek ale umożliwi swobodne korzystanie i zrozumienie gry.

Motywacją dla mnie jest poczucie że komuś pomogłem tu niekiedy napiszę kilka dobrych słów :) polonizacja idzie sprawnie i błędy są poprawiane dość szybko.

WADY:

- Błędy
- Brak spolszczenia samouczka
- Brak spolszczenia pomocy

ZALETY:

- Spolszczone 94% meni
- Spolszczone 55% menu gry [Najważniejsze elementy gry]
- Poprawiane na bieżąco

INSTALACJA:

- Aby spolszczenie działało trzeba zainstalować w: MojeDokumenty\Planetbase\Strings
- Albo zostawić domyślne ustawienia Instalatora
! UWAGA!
Jeżeli nie zainstalujemy w Moich Dokumentach i w folderach Planetbase i Strings to spolszczenie nie zadziała
Spolszczenie daje w wersji 0.2v1/2 Lecz postaram się wypuszczać jak tylko mogę często poprawki

DOWNLOAD


https://drive.google.com/open?id=0B-r-F ... kZZUkpjbEE

Jeżeli macie jakieś sugestie co do tłumaczenia lub wyłapaliście bubel to proszę o poinformowanie mnie w poście i przedstawienie sceena lub dokładną nazwę
wyrazu

Kalinkus
Posty: 43
Rejestracja: 6 cze 2017, o 13:34

Re: Spolszczenie dla Planetbase

Postautor: Kalinkus » 12 kwie 2018, o 22:58

jak projekt


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości