[PC] The Walking Dead: A New Frontier

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Dashe
Posty: 45
Rejestracja: 3 maja 2016, o 11:27

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Dashe » 13 lut 2017, o 22:37

A właśnie powinni to robić za pieniadze.Przynajmniej juz bym miał spolszczenie na pewno 2 epizodów a oprócz tego i twórcy tego spolszczenia by sobie dorobili :)
Na pewno twórcom spolszczenia należy się wynagrodzenie za świetne spolszczenia jakie wykonują, tylko niestety niema kto za to zapłacić. Osoby czekające na spolszczenie nie mają na to pieniędzy, po prostu jakaś firma powinna zainteresować się współpracą z GPP i wydawaniem oficjalnych spolszczeń. Niestety nie wiem czemu nadal żadna nasza firma nie zainteresowała się tą grupą, która odwala naprawdę kawał świetnej roboty.

Co do Twojego marudzenia, spróbuj samotnie przetłumaczyć jakiś projekt, wtedy myślę przejrzysz na oczy i zobaczysz z czym naprawdę doczynienia mają tłumacze. To że na YT ktoś daje przetłumaczone teksty to tak jak już Norek mówił tylko mała część tego co widzą tłumacze. Bo przecież każda z 4 wybranych odpowiedzi rozgałęzia się na kolejne, a ta na kolejne i takich dialogów jest mnóstwo co daje kilka razy więcej tekstu do tłumaczenia niż to co mają Youtuberzy, ale to nie był największy problem tylko jak mówiła ekipa GPP - kwestia techniczna, z którą się uporali i możemy zacierać ręce bo niebawem spolszczenie wyląduje w naszych dłoniach jak tylko ukończą się testy.

Pozdrawiam, Dashe.

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 227
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: ArtekXDPL » 14 lut 2017, o 11:53

Panie Norek czy spolszczycie te dwa epizody do połowy marca było fajnie bo ma być w marcu premiera 3 epizody The Walking Dead: A New Frontier i chciałbym się żebyście spolszczali 3 epizod w dniu premiery najszybciej

Awatar użytkownika
Gorn221
Posty: 7
Rejestracja: 23 gru 2015, o 19:05

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Gorn221 » 14 lut 2017, o 13:46

Jak czytam te niektóre posty tutaj to czuję zażenowanie...

Awatar użytkownika
THEmaisoo112
Posty: 5
Rejestracja: 10 lut 2017, o 02:49

Współpraca.

Postautor: THEmaisoo112 » 14 lut 2017, o 22:23

Ja bym mógł zapłacić nawet 50 zł. Nie ma jakiś nawet prób kontaktu z firmami. Jak mówi jedno fajnę przysłowie. "Nie przyszła góra do Mahometa, Mahomet przyszedł do góry."

Dashe
Posty: 45
Rejestracja: 3 maja 2016, o 11:27

Re: Współpraca.

Postautor: Dashe » 15 lut 2017, o 12:06

Ja bym mógł zapłacić nawet 50 zł. Nie ma jakiś nawet prób kontaktu z firmami. Jak mówi jedno fajnę przysłowie. "Nie przyszła góra do Mahometa, Mahomet przyszedł do góry."
Ty byś mógł ale weź pod uwagę, że na spolszczenie czeka bardzo dużo osób niepełnoletnich, które nie zarabiają i nie stać ich na zakup spolszczenia za 50 zł. Sam fakt że wydaje się xx zł na grę wystarcza, a dokładać jeszcze na spolszczenie to już by było za dużo.

Awatar użytkownika
GreenScream
Posty: 76
Rejestracja: 15 lut 2015, o 17:41
Grupa: ReWord

Re: Współpraca.

Postautor: GreenScream » 16 lut 2017, o 00:22

Ja bym mógł zapłacić nawet 50 zł. Nie ma jakiś nawet prób kontaktu z firmami. Jak mówi jedno fajnę przysłowie. "Nie przyszła góra do Mahometa, Mahomet przyszedł do góry."
Jako, że prowadzę własny projekt tłumaczeniowy (w sensie grupę) to mogę wtrącić słówko.

Wiele osób myśli, że główny trzon GPP (który prowadzony jest przez Norka) tłumaczy tylko i wyłącznie na własną rękę - nie kontaktując się z żadnym wydawcą czy developerem. Prawda jest jednak taka, że bardzo często wina leży po stronie tworzącej/wydającej grę. Przykładem może być chociażby Firewatch przy którym pracowałem - twórcy dostali wszystkie pliki (teskty, tekstury, fonty) i nic, zero odzewu.

U mnie jest dokładnie to samo - bywają tacy ludzie jak Patrick z Kasedo Games (Project Highrise), który przekazuje zespołowi każdy błąd jaki znajdę w oryginalnych tekstach i odpisuje na moje pytania. Są też tacy ludzie jak System Era Softworks (Astroneer), którzy nie odpisali na wiadomość zostawioną na mailu, dwóch fanpage'ach i Twitterze.

Mało jest twórców/wydawców, którzy chętnie współpracują - a szkoda.

Awatar użytkownika
XaNtoR
Posty: 17
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 16:13

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: XaNtoR » 16 lut 2017, o 13:23

Moim zdaniem żeby podbudować i zachęcić do trochę szybszej pracy, można by wprowadzić dobrowolne dotacje. Na pewno znalazł by się ktoś kto by wpłacił trochę kaski, a ci co chcieli by mieć spolszczenie za darmo też byliby zadowoleni :)

KAMILXDPL-Kamil
Posty: 24
Rejestracja: 21 sty 2017, o 18:04

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: KAMILXDPL-Kamil » 16 lut 2017, o 14:38

I jak tam idzie :) Bo czekam Czekam :0

Awatar użytkownika
Dziarsky
Posty: 19
Rejestracja: 10 sie 2015, o 10:50

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Dziarsky » 16 lut 2017, o 15:35

Donejty były by spoko

Senek
Posty: 8
Rejestracja: 26 maja 2014, o 15:25

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Senek » 16 lut 2017, o 17:16

Kurcze ja sie spodziewalem spolszczenia gdzies w pierwszych dniach stycznia,juz jest polowa lutego a spolszczenie 1 epizodu nie widac :( Szanuje Was za to co robicie ale serio duzy hype byl a z kazdym kolejnym dniem ten hype gasnie :[


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 7 gości