[PC] The Walking Dead: A New Frontier

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Dashe
Posty: 45
Rejestracja: 3 maja 2016, o 11:27

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Dashe » 27 gru 2016, o 20:08

Czekam więc bardzo niecierpliwie na spolszczenie pierwszego epizodu. Cieszy mnie fakt że idzie Wam to sprawnie, to szybciej dostaniemy spolszczenie ;)

Insulina
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2016, o 23:01

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Insulina » 27 gru 2016, o 23:03

Witam. Jeśli pracę postępują Wam tak dobrze będzie szansa na 2 odcinki jednocześnie?

maciulo
Posty: 5
Rejestracja: 16 paź 2012, o 15:54

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: maciulo » 28 gru 2016, o 15:34

Witam, na internecie znalazłem właśnie rzekome spolszczenie do the walking dead https://www.youtube.com/watch?v=PzI_pI3lUpE i wszyscy piszą że działa. Czy jest możliwe że ktoś już to spolszczył przed wami? Czy to raczej jakiś szwindel?

cienislaw
Posty: 267
Rejestracja: 3 cze 2013, o 08:41
Grupa: GameSub

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: cienislaw » 28 gru 2016, o 16:21

musiałeś kiedykolwiek płacić za wcześniejsze spolszczenia od GPP? nie? no to masz odpowiedź.
Obrazek

maciulo
Posty: 5
Rejestracja: 16 paź 2012, o 15:54

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: maciulo » 28 gru 2016, o 19:43

Ale tam nie trzeba nic płacić, wszystko wygląda profesjonalnie jak włączyłem instalator. Jest tytuł The walking dead new frontier po polsku. pisze ze wersja steamowa i wszystko wygląda ok, tylko nie klikałem instaluj bo jednak się boję że to jakiś wirus może być

bazarxd
Posty: 7
Rejestracja: 28 gru 2016, o 20:05
Grupa: Kondominum

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: bazarxd » 28 gru 2016, o 20:09

Ale tam nie trzeba nic płacić, wszystko wygląda profesjonalnie jak włączyłem instalator. Jest tytuł The walking dead new frontier po polsku. pisze ze wersja steamowa i wszystko wygląda ok, tylko nie klikałem instaluj bo jednak się boję że to jakiś wirus może być
Raczej oszustwo bo film na YT ma w opisie mnóstwo tagów aby jak najwięcej osób naciągnąć a komentujący to konta na których nie ma nic żadnych subskrybcji żadnych polecanych nic.I są też komentarze gdzie piszą że nie działa więc lepiej nie ruszać.
Coś kiedyś tu będzie.

cienislaw
Posty: 267
Rejestracja: 3 cze 2013, o 08:41
Grupa: GameSub

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: cienislaw » 28 gru 2016, o 20:10

taaa, jasne, nic nie trzeba płacić. kliknij sobie i poczytaj co inni sądzą o autorach tego 'spolszczenia'.
Obrazek

maciulo
Posty: 5
Rejestracja: 16 paź 2012, o 15:54

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: maciulo » 28 gru 2016, o 23:19

Dzięki chłopaki, macie rację. Nie przyjrzałem się temu tak dokładnie. Nie tykam nawet tego

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Norek » 28 gru 2016, o 23:24

Każdy, komu chociaż trochę zależy na poprawie sytuacji, proszony jest o zgłaszanie filmu oraz całego kanału tych oszustów na YT.
Pozwoli to innym nie dać się złapać.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Dashe
Posty: 45
Rejestracja: 3 maja 2016, o 11:27

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Dashe » 28 gru 2016, o 23:52

To są oszuści, na wszystkim starają się zarobić - także na spolszczeniach do gier. A zapewne po włączeniu instalacji nie dość że zainstaluje na komputerze Ci złośliwe oprogramowanie to i jeszcze będzie chciało abyś podał numer telefonu i zabierze Ci xx PLN z konta.

Tak jak Norek napisał - zgłaszajcie, zgłaszajcie, niech usuwają te filmy.

A te komentarze, łapki w górę - wyświetlenia - 99% pochodzi z "ruchu wymiany" gdzie są to tak zwane "fake" łapki i komentarze nabijane tylko i wyłącznie po to aby dodać wiarygodności filmowi.

Podejrzane może wydawać się chociażby to że niema żadnego screena z gry jak wygląda spolszczenie, a np. od Ekipy Graj Po Polsku zawsze jest dodawany screen. Kolejne dające do myślenia to "waga" spolszczenia, przecież spolszczenie (napisów) normalnie zajmuje kilka MB, a tam z tego co widziałem trzeba pobrać 200? 300?

Nie dajcie się łapać na te sztuczki złodziei, lepiej poczekać jeszcze tydzień, czy dwa i mieć 100% pewności że spolszczenie zadziała bo wyda je Szanowana i powszechnie znana Ekipa Graj Po Polsku :)


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości